Kısırlık ve prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatit751
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Kısırlık ve prostatit

Mesaj gönderen Prostatit751 »

Değerli abilerim aciz önce okuduğum yazıda kısırlık la prostatit ilişkisi varmış. Yazı da şöyle
KISIRLIK OLUŞUR
Prostatit tablolarının anatomik, fizyolojik ve psikolojik durumlarda yapabileceği bozukluklar nedeni ile kısırlık ve ereksiyon problemi oluşturabileceği belirtilmiştir. Prostatın anatomik lokalizasyonu, damar yapısı, doku içi yerleşim farklılığı nedeniyle; prostatit tedavi süreci uzun süreleri kapsayabilmektedir. Bu durum da sağlıklı bir tedavi süreci için doktor-hasta uyumunu ön plana çıkarmaktadır.
Op.Dr.O.Melih Beysel
Çorlu Özel Reyap Hastanesi
Üroloji Uzmanı
Yani özetle prostatit kısırlık yapar mı diye soru soracaktım?hayırlı akşamlar
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Kısırlık ve prostatit

Mesaj gönderen crazy96 »

Bu yaziyi nerede okudunuz bana ilk teşhis koyan bu doktor pcr testi ile daha sonrasinda ben istanbula gittim daha iyi bir hastanede daha detayli tetkikler yaptirdim sperm degerlerim dusuk kisirlik var sanirim enfeksiyon farkli bolgelere de sicramis
Prostatit751

Bir çok makale okuyorum. Yabancı kaynaklardan da okudum ilk defa böhle bir makaleye denk gelince paylaşmak istedim buyrun link:
http://www.devrimgazetesi.com.tr/prosta ... onu-nedir/
Prostatit751

crazy96 yazdı:Bu yaziyi nerede okudunuz bana ilk teşhis koyan bu doktor pcr testi ile daha sonrasinda ben istanbula gittim daha iyi bir hastanede daha detayli tetkikler yaptirdim sperm degerlerim dusuk kisirlik var sanirim enfeksiyon farkli bolgelere de sicramis
Sizde cinsel ilişkiyle mü bulaştı yoksa bakterisiz olan mı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

prostatit kısırlık yapmaz. bu konu daha önce forumda bir çok kez konuşuldu.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Prostatit751 yazdı:
crazy96 yazdı:Bu yaziyi nerede okudunuz bana ilk teşhis koyan bu doktor pcr testi ile daha sonrasinda ben istanbula gittim daha iyi bir hastanede daha detayli tetkikler yaptirdim sperm degerlerim dusuk kisirlik var sanirim enfeksiyon farkli bolgelere de sicramis
Sizde cinsel ilişkiyle mü bulaştı yoksa bakterisiz olan mı
bende bakteri olarak stafilokok üremesi oluyor nasıl bulaştığını bilmiyorum diğer tehlikeli patojenlerden yok
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

ABittersweetLi yazdı:prostatit kısırlık yapmaz. bu konu daha önce forumda bir çok kez konuşuldu.
konuşuldu da benim testlerimde değerlerim düşük çıkıyor meni sarımsı jölemsi kıvamda ve az geliyor normal bi insanda sayı 90-100 milyon bende 27 milyon cıktı ve morfolojim düşük enfeksiyonun buna sebep oldugunu düşünüyorum
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

En kotu tup bebek yaparsin kafaya takma bu kadar. En saglikli bir hucreyi secip cocuk yapiolar. Hakikaten kisir olan tek hareketli sperm hucresi bile olmayan insanlar var
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Se38 yazdı:En kotu tup bebek yaparsin kafaya takma bu kadar. En saglikli bir hucreyi secip cocuk yapiolar. Hakikaten kisir olan tek hareketli sperm hucresi bile olmayan insanlar var
azospermi olan tanıdıgım var testisten biyopsi ile sperm alıp cocuk sahibi oldu bende sperm var hareketlilikte güzel %78 sayı ve morfoloji bozuk belkide bunu yükselten ilaç kullanırsam düzelir bilmiyorum iyi bir doktor lazım sürekli takip için henüz bulamadım
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

crazy96 yazdı:
Se38 yazdı:En kotu tup bebek yaparsin kafaya takma bu kadar. En saglikli bir hucreyi secip cocuk yapiolar. Hakikaten kisir olan tek hareketli sperm hucresi bile olmayan insanlar var
azospermi olan tanıdıgım var testisten biyopsi ile sperm alıp cocuk sahibi oldu bende sperm var hareketlilikte güzel %78 sayı ve morfoloji bozuk belkide bunu yükselten ilaç kullanırsam düzelir bilmiyorum iyi bir doktor lazım sürekli takip için henüz bulamadım
Biyopsi ile çocuk sahibi olunan devirde prostatit tedavisi ya tutarsa. Kardeşim sağlam psikoloji vitamin takviyesi vs ile sorunun çözülür çok kötü sonuçlarla çocuk sahibi oluyorlar nasip biraz da. Allah hepimize şifa versin.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Prostatit751

ABittersweetLi yazdı:prostatit kısırlık yapmaz. bu konu daha önce forumda bir çok kez konuşuldu.
Evet konusıldı ama ilk defa böyle bir makale okuyunca sizlerle paylaşmak istedim.