Artan semptomlar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Artan semptomlar

Mesaj gönderen Icedive26 »

Merhaba arkadaşlar. Son zamanda semptomlar yine arttı. Makatta yanma sık idrar penis ucunda batma.
Ne yapmak lazım? Bir de üşüme titreme cabası

Ayrıca günü birlik bir yolculuk yapmak zorundayım. 5 saat otobüs ile Ne yardımcı olur? Önerileriniz nelerdir? Otobüsü mecbur durdurucam mola dışında
Teşekkür ederim.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Artan semptomlar

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Benim şahsi düşüncem, size, tekrar bir kısa dönem tedavi yolu gözüküyor.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Icedive26

Pro2020 yazdı:
Icedive26 yazdı:Merhaba arkadaşlar. Son zamanda semptomlar yine arttı. Makatta yanma sık idrar penis ucunda batma.
Ne yapmak lazım? Bir de üşüme titreme cabası

Ayrıca günü birlik bir yolculuk yapmak zorundayım. 5 saat otobüs ile Ne yardımcı olur? Önerileriniz nelerdir? Otobüsü mecbur durdurucam mola dışında
Teşekkür ederim.
Akut atak geçiriyorsun sanırım üşüme titreme hoş değil hazır nüks olmuşken prostat sivini aldır kendini gosterir bakteri 2 haftalık duyarlı iğnede ilk 1 haftada etkisini gosterir
Teşekkür dostum. Aynen öyle. Galiba üşüttüm o tetikledi.
Prostat sıvısı alabilen doktor kalmadı eskişehir'de. Ama tedavi görücem en azından ampirik veriyor doktorlar halden anlayıp.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Icedive26

Pro2020 yazdı:
Icedive26 yazdı:
Pro2020 yazdı:
Akut atak geçiriyorsun sanırım üşüme titreme hoş değil hazır nüks olmuşken prostat sivini aldır kendini gosterir bakteri 2 haftalık duyarlı iğnede ilk 1 haftada etkisini gosterir
Teşekkür dostum. Aynen öyle. Galiba üşüttüm o tetikledi.
Prostat sıvısı alabilen doktor kalmadı eskişehir'de. Ama tedavi görücem en azından ampirik veriyor doktorlar halden anlayıp.
Ampirik önermiyorum ben 2 yil once ampirikle cok buyuk nuks yasadim halaa onun hasarlariyla ugrasiyorum 100e yakin igne yedim eger prostat sivisi alacak doktor yoksa yakininda sıradan bir sperm veya idrae külturu ver ve bunu vermeden önce prostat masaji yap idrar yoluna dogru bastir ben bu sekilde cok cikardim bakteri
Anlıyorum. Daha önce o şekilde de verdim ama hiçbirşey çıkmadı dostum, en alevli zamanında dahi . Bilemiyorum artık.
Icedive26

Icedive26 yazdı:
Pro2020 yazdı:
Icedive26 yazdı: Teşekkür dostum. Aynen öyle. Galiba üşüttüm o tetikledi.
Ampirik önermiyorum ben 2 yil once ampirikle cok buyuk nuks yasadim halaa onun hasarlariyla ugrasiyorum 100e yakin igne yedim eger prostat sivisi alacak doktor yoksa yakininda sıradan bir sperm veya idrae külturu ver ve bunu vermeden önce prostat masaji yap idrar yoluna dogru bastir ben bu sekilde cok cikardim bakteri
Anlıyorum. Daha önce o şekilde de verdim ama hiçbirşey çıkmadı dostum, en alevli zamanında dahi . Bilemiyorum artık.
Güncelleme: bugün doktora çıktım ve masaj sonrası hem idrar hem de sperm örneği verdim. Pek umudum yok ama beklemedeyim. Clasem ve piyosept yazdı. Eğer ki kültürde üreme olursa değiştiricez.
Bir de antibiyotik makatta agri yanma yapar mı?
Icedive26

Icedive26 yazdı:
Icedive26 yazdı:
Pro2020 yazdı:
Güncelleme: bugün doktora çıktım ve masaj sonrası hem idrar hem de sperm örneği verdim. Pek umudum yok ama beklemedeyim. Clasem ve piyosept yazdı. Eğer ki kültürde üreme olursa değiştiricez.
Bir de antibiyotik makatta agri yanma yapar mı?
Maalesef dostlar sayısız test ve yine üreme yok.
Antibiyotikler de yanmayı arttırdı makat bölgesinde tesislerde. Ayrıca çarpıntı yapıyor. Ne yapacağımı bilemedim. Allah hepimize sabır güç kuvvet versin.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Arkadaşlar son iki gündür tedavi sürecinde olmama rağmen sık idrara çıkmaya başladım hatta hiç olmadığı kadar antibiyotik kullanırken idrar çıkıyorum normalde zaten biraz artmıştı günde 7 8 kez idrara çıkıyordum. Ancak antibiyotik tedavisinde 13. gündeyim ve son iki gündür gündüz 4 5 kez idrara çıkarken gece yatmadan 7 8 kez daha idrara çıkıyorum tedavi sırasında böyle bir durum yaşayan oldu mu bunu neye yormalıyım ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

Hergele yazdı:Arkadaşlar son iki gündür tedavi sürecinde olmama rağmen sık idrara çıkmaya başladım hatta hiç olmadığı kadar antibiyotik kullanırken idrar çıkıyorum normalde zaten biraz artmıştı günde 7 8 kez idrara çıkıyordum. Ancak antibiyotik tedavisinde 13. gündeyim ve son iki gündür gündüz 4 5 kez idrara çıkarken gece yatmadan 7 8 kez daha idrara çıkıyorum tedavi sırasında böyle bir durum yaşayan oldu mu bunu neye yormalıyım ?
Aynisini yasadim. Hazirandaki yazilarimda gorebiliirsin hatta. Ciflosin kullanirken sık idrar arttı. Klindana gecince topladı. Ama neden oldu bilmiyorum.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Benim sık idrar gibi bir şikayetim yoktu ama uykusuzluk problemim vardı. Bunun için psikayatra gittim. O da bana antidepresan uyku ilacı verdi. İlacı içtiğim zamandan beri su içmeme rağmen az idrara çıkar oldum. Bende acaba böbreklerde falanmı sıkıntı var diye nette araştırma yaparken antidepresanların idrar tutukluğuna neden olduğunu okudum. Sonra ilacın yan etkisine baktığımda idrara çıkmada zorluk da yazıyordu.(Üriner retansiyon) Belki sık idrara çıkanların işine yarar bu bilgi. İlacın ismi Redepra.Herkeste aynı etkiyi gösterirmi bilmem..