Yanmalar geçti ama...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Yanmalar geçti ama...

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Buscoplans ağrı kesicimi?
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

duman64 yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
smm2804 yazdı:Merhaba arkadaşlar 2 yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum en son halil ibrahim hocaya gitmiştim genta iğne yazmıştı son 4 aydır ilaç kullanmıyorum yanma ve ağrılar geçti çok şükür ama daha cok morel bozan geçmeyenlerde ereksiyon olamadan bosalma, meni zar zor cıkıyorum tazyik hiç yok sarımsı geliyor hiç birşey hissetmiyorum meni kanalları mı tıkalı acaba diyorum bunun bir çözümü yokmu arkadaslar psikolojik olarak bitiriyor insanı yanma ağrı olsa bunlar olmasa diyorum bazen
Öyle deme güzel kardeşim penisten başlayıp makata devam eden ağrılarım yanmalarım var ağrı sızı inan beni çok yıprattı
6 ay önce nuksettiginde benim de senin gibi ağrı ve yanmalar vardı.Buscopanplus denedin mı? Ben de o kesiyordu. Daha sonra sıcak su torbası ve anti kullanarak onlar geçti.Nasil gecti tabiki lokosit 6-7 den once 3-4 e simdi de 1-2 ye indi.lokosit 6-7 oldu mu yanma ve agri yapabilir .onun icin lokositi dusuk tutmak lazim.Simdi makata vuran ağrı kaldı. Onunla uğraşıyorum. Masaj, NSAİ ilaçlar, sıcak su torbası, kefir takviyeler devam.Eskiye gore daha iyiyim. En azından oturabiliyorum.Daha iyi olacak inşallah.
Buscoplans ağrı kesicimi yan etki??
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

benim de prostat ağrıma tek iyi gelen buscopan olmuştu en azından rahatlatıyordu az da olsa
plus'ı olduğunu bilmiyordum
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

raci yazdı:benim de prostat ağrıma tek iyi gelen buscopan olmuştu en azından rahatlatıyordu az da olsa
plus'ı olduğunu bilmiyordum
Bırakılan sade ıyi gelmiyor da plus da paracetamol var.o kesiyordu.yan etki yoktu
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

MENDERES1983 yazdı:
duman64 yazdı:
MENDERES1983 yazdı: Öyle deme güzel kardeşim penisten başlayıp makata devam eden ağrılarım yanmalarım var ağrı sızı inan beni çok yıprattı
6 ay önce nuksettiginde benim de senin gibi ağrı ve yanmalar vardı.Buscopanplus denedin mı? Ben de o kesiyordu. Daha sonra sıcak su torbası ve anti kullanarak onlar geçti.Nasil gecti tabiki lokosit 6-7 den once 3-4 e simdi de 1-2 ye indi.lokosit 6-7 oldu mu yanma ve agri yapabilir .onun icin lokositi dusuk tutmak lazim.Simdi makata vuran ağrı kaldı. Onunla uğraşıyorum. Masaj, NSAİ ilaçlar, sıcak su torbası, kefir takviyeler devam.Eskiye gore daha iyiyim. En azından oturabiliyorum.Daha iyi olacak inşallah.
Buscoplans ağrı kesicimi yan etki??
En masum o.Digerleri mideye zarar verilebilir. Mide koruyucu alman lazım. Hele barca 600 kullandım. Beni mahvetti.