Bu semptomları yaşıyor musunuz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Exodia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bu semptomları yaşıyor musunuz

Mesaj gönderen Exodia »

Henüz bi teşhis koyulmadı doktora gidicem ama. Bazen şeffaf yapışkan bi akıntı oluyor prostat sıvısına benzer. Kasıkta ağrı, idrar başlatırken zorluk,bacaklarda uyuşma, lenf bezlerim şişti kasıkta, halsizlik, gece uyuyamama ağrıdan(kasığımın en altında ağrı ama zaman zaman yayılıyor bütün alt kısıma), bütün gün yatıyorum, gece terlemeleri, üşümeler, titreme. Yatalak gibiyim. Hayatınıza nasıl devam ediyorsunuz? Sosyal hayattan soyutladım kendimi. Sistit miyim acaba belirtiler nedir prostatit başlangıcında genel olarak siz neler yaşadınız?
ramzes

Re: Bu semptomları yaşıyor musunuz

Mesaj gönderen ramzes »

Yakında bir bayan ilişkide bulundu mu
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Bende de hemen hemen herkeste böyle başlıyor zaman kaybetmr Dr git derim kroniklesmessin
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Ben nasıl başladığını bile bilmiyorum şikâyetlerim ara ara oluyor göbek altı ağrı boşalma sonrası yanma idrar sonuna doğru yanma
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Bende 1 ay önce başladı makattan çatlak ameliyatı olmuştum sık ama yanması olmayan idrar vardı bide makatla testisler arasında gerilme oluyordu oturunca rahatlıyordum son bir hafta önce her yerim ağrımaya özellikle ayak baldır göz kapaklarım dahi ağrıyordu gece terlemeleri terleyince ağrım hafifliyordu 2 gün oldu o ateş terleme bitti kalça ve kasık ağrısı başladı idrar başlatma zorlanmaya başladı yanma pek yok diyebilirim tahliller vs hepsi temiz idrar kan zaten bunlarda görünmeyeceğini biliyorum cinsel isteksizlik var bi gün iyi olsam önür gün kötü geçiyor özellikle sabatan öğleye kadar ondan sonra semtopmlar azalıyor akşam hiç olmuyo sabah erkenden beni dolu mesane uyandırıyor sapsarı renkli bir kutu cipro bitirdim 2 gün azosilin içtim şimdi ben kronikleştimmi sizce çünkü antalyada bu işin ehli yok tecrübeli kardeşlerimin yorumun bekliyorum antibiyotik gerçekten florayı bozuyor sıkı diyete başladım bugün ekmek şeker çay kahve stres yapmıyorum bol su kabak çekirdeği sebze zeytinyağı besleniyorum vücut bunu onarabilirmi sizce??
mehmet1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mehmet1 »

bu hastalık bende de yazdığın tüm belirtilerle başladı, ayrıca böbreklerde yanma da oluyordu.
yaptığın tüm testler temiz mi çıkıyor ?