PROF KADİR BEY

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Pablos

Re: PROF KADİR BEY

Mesaj gönderen Pablos »

ramzes yazdı:Valla bu adamın hakkı ödenmez herkeze koşuyor yerdimci oluyor moral veriyor anamız babamız ancak yapar bu desteği en acısı adama atılan ithamlar ve herşeye rağmen halen aynı hevesle yardıma koşuyor arkadaşlar kirmayalim birbirimizi herkes herkese destek olsun bildiğini tecrübesini aktarsin kimin kimseye zerre kadar faydası olursa ne mutlu ona kadir abi örnek alalim
Kardeşim senin dmso bütün problemleri bitirdi mi detaylı bir açıklama yaparmısın
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

kadir yazdı:
ramzes yazdı:Valla bu adamın hakkı ödenmez herkeze koşuyor yerdimci oluyor moral veriyor anamız babamız ancak yapar bu desteği en acısı adama atılan ithamlar ve herşeye rağmen halen aynı hevesle yardıma koşuyor arkadaşlar kirmayalim birbirimizi herkes herkese destek olsun bildiğini tecrübesini aktarsin kimin kimseye zerre kadar faydası olursa ne mutlu ona kadir abi örnek alalim
Sagol ramzes kardesim tsk edrm
kadir abi hakkın ödenmez
bu site bile herkes için altın değerinde
koca koca doktorların bile teşhis koymaktan aciz kaldığı hastalığın, sen sitesini açmışsın, çözüm yollarını sunuyorsun
elektrik olmayan köyde fiber internet gibi olmuş, çok değerlenecek abi buralar zamanla haberin olsub :lol:
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Eyvallah sevgili kardeşim moralim duzeldi sagolun varolun.
Gercekten içim kararmıstı.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Kadir abi benimde çok kahrımı çekti ve çekiyor bilmediğim her şeyi soruyorum hakkını helal et abi hakkın ödenmez
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Helal olsun kardesim.. estagfurlh.
Ferdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Ferdi »

Kadir bey candır
freddy310
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen freddy310 »

kadir yazdı:Helal olsun kardesim.. estagfurlh.
Kadir abi sana sormadığım soru kalmadı neredeyse ama hiç terslemedin beni. Allah razı olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Allah hepinizden razi olsun. Sifaniz daim olsun.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Kadir abiye aklıma bir şey takıldığında sorduğum vakit geceli,gündüzlü her an cevapladı..Onlarca mesaj attım soru sordum birtanesini de yanıtsız bırakmadı..Bizlere böylesi zor bir yolda baba desteğini hep gösteriyor..Böyle insanların hakkı ödenmez ve de üzülemez..Sağol varol kalbi güzel abicim..
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Pablos yazdı:
Kardeşim senin dmso bütün problemleri bitirdi mi detaylı bir açıklama yaparmısın
Ağrım sizin yok çok şükür bitti yanlız bir sıkıntım var sperm sonunda kamışı sıkınca sperm paslı geliyor sıkıntım bu kardeşim ağrım kalmadı çok şükür