NE ZAMAN BAŞLAR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Gardnerellaci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

NE ZAMAN BAŞLAR

Mesaj gönderen Gardnerellaci »

Arkadaslar 10 ay önce korunmadan ilişkiye girdim, std10pcr temiz, hıv hepatit sifiliz hpv temiz, belirtim olmadı halen yok, fakat beni endişelendiren nokta burda okuduğum bazı hikayeler, korunmasız ilişkiden sonra prostatite yakalanan arkadaşlar acaba ilişkinizden ne kadar sonra belirtileriniz başladı ? 2 yıla varan süreler okuyorum, benim bu ilişkiden kesin bişey kapmadığımı anlamak için ne yapmam lazım ?
Gardnerellaci

Re: NE ZAMAN BAŞLAR

nefessizkesersapi yazdı:Arkadaslar 10 ay önce korunmadan ilişkiye girdim, std10pcr temiz, hıv hepatit sifiliz hpv temiz, belirtim olmadı halen yok, fakat beni endişelendiren nokta burda okuduğum bazı hikayeler, korunmasız ilişkiden sonra prostatite yakalanan arkadaşlar acaba ilişkinizden ne kadar sonra belirtileriniz başladı ? 2 yıla varan süreler okuyorum, benim bu ilişkiden kesin bişey kapmadığımı anlamak için ne yapmam lazım ?
Ya manyak mısın taşak mı geçiyorsun? Yürü git şuradan bilader[/quote]
Ne taşsak gecmesi kardesim, az önce okudum işte cihan1212 nin benim hikayem adıyla paylaştığı başlığı, ilişkimden 1-2 yıl sonra başladı diyor, şimdi belirtim yok diye iliskiye giricem kıza bişey bulaştırıcam sonra kahır üstüne kahır. Bir iliskiden kesin bişey kapmadığımız nasıl anlaşılır bunu öğrenmek istiyorum sadece.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

nefessizkesersapi yazdı:Arkadaslar 10 ay önce korunmadan ilişkiye girdim, std10pcr temiz, hıv hepatit sifiliz hpv temiz, belirtim olmadı halen yok, fakat beni endişelendiren nokta burda okuduğum bazı hikayeler, korunmasız ilişkiden sonra prostatite yakalanan arkadaşlar acaba ilişkinizden ne kadar sonra belirtileriniz başladı ? 2 yıla varan süreler okuyorum, benim bu ilişkiden kesin bişey kapmadığımı anlamak için ne yapmam lazım ?
Ya manyak mısın taşak mı geçiyorsun? Yürü git şuradan bilader[/quote]
Adam soru sormuş bı sekılde neden tepkı verıyorsun
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Kardeş 3 ,5 gün içersinde göstermezse birşey yoktur daha doğrusu ertesi hün göstermezse bir şey yoktur sen rahat ol kafana yakarsan psikolojik düşünceden kronık prostatit olursun.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam bana 2 yıla varan süre filan mantıklı gelmiyor şu olabilir mikrobu kaparsın bağışıklık çok güçlüdür belirti vermez bağışıklık düşünce hortlayabilir ancak yine de cybh bakterileri öyle bağışıklık filan dinlemez bence. Şimdi yoksa telaş etme sanırım daha önce prostatit geçirdin ki böyle bir korkun var. Yalnız burada ağır semptomlarla zor günler geçiren birçok insan var bu başlık biraz düşüncesiz olmuş sanki. Umarım bir problem yaşamazsınız. Ancak bu kaygı size problem çıkarabilir.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

1- 6 aya kadar uzayabiliyor bu süre, şu ana kadar dinlediğim hikayeler doğrultusunda.

2- Neden kahroluyorsun? Sana bulaştıran kahroluyor mu? Sen kendini düşün. Prostatit olmaya veya başka bir hastalığa yakalanmaya dur, o zaman anlarsın.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Hocam sen hala ilişkiye girme derdindesin. Bu yolda ilerlersen illaki bir yerde prostatit olursun :) şikayetin yoksa fazla kurcalama bence. Senin gibisinide ilk defa görüyorum :)
Gardnerellaci

Cevaplarınız için çok teşekkürler, bende olmadığını düşünmekteyim bir kaç üroloğa danıştım onlarda aynı şekilde kanaat getirdiler. Düşüncesizlik ettiysem çok özür diliyorum, iliskiye girmek derdinde değilim esasen, bu korkular bana yetti, tek eşlilik yolunda ilerliyorum bu yüzden tek eşime de ben birşeyler bulaştırmayayım diye endişe etmiştim, düşünceliligin için teşekkürler ABittersweerLi :)
Benkazandim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Benkazandim »

Gardnerellaci yazdı:
Ya manyak mısın taşak mı geçiyorsun? Yürü git şuradan bilader
Ne taşsak gecmesi kardesim, az önce okudum işte cihan1212 nin benim hikayem adıyla paylaştığı başlığı, ilişkimden 1-2 yıl sonra başladı diyor, şimdi belirtim yok diye iliskiye giricem kıza bişey bulaştırıcam sonra kahır üstüne kahır. Bir iliskiden kesin bişey kapmadığımız nasıl anlaşılır bunu öğrenmek istiyorum sadece.[/quote]

Sen şimdi bu düşünceleri bir kere kenera at güzel kardeşim senin bu söylediğin konuya hiv fobisi denir sana basta bunu soylim ayrica bu zihinsel bir rahatsizliktir.eger sen bunu dusunmeye devam edersen kalkip hiv hepatit olmassinda vucudunun sistemini kotu bozarsın takilma bu sitelere yada baska tip sitelere kes at kendine yazik edersin