Rektal Fobi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Rektal Fobi

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Merhabalar 2 aydır bu rahatsızlığı çekiyorum bildiğiniz üzere devlet hastanesinde rektal muayne genelde yapılmıyor cipro verip gönderdiler. Şimdi özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum adanada ilker ünsal hocaya. Her neyse şunu sormak istiyorum size rektal muayneye kendinizi nasıl hazırlıyorsunuz yani ben o kadar baskı ve rahatsız hissediyorum ki nasıl olacak bilmiyorum sırf bu yüzden bir şeyleri erteliyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Rektal Fobi

Mesaj gönderen kadir »

bahtsizbedevi01 yazdı:Merhabalar 2 aydır bu rahatsızlığı çekiyorum bildiğiniz üzere devlet hastanesinde rektal muayne genelde yapılmıyor cipro verip gönderdiler. Şimdi özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum adanada ilker ünsal hocaya. Her neyse şunu sormak istiyorum size rektal muayneye kendinizi nasıl hazırlıyorsunuz yani ben o kadar baskı ve rahatsız hissediyorum ki nasıl olacak bilmiyorum sırf bu yüzden bir şeyleri erteliyorum
Hastalikta rektal fobi olmaz kardesim, olmamali. Drlardada var bu fobi cogu dr bu muayeneyi yapmak istemiyor . Hastalikta ayıp olmaz. Rahat olmaniz lazim.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

kadir yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:Merhabalar 2 aydır bu rahatsızlığı çekiyorum bildiğiniz üzere devlet hastanesinde rektal muayne genelde yapılmıyor cipro verip gönderdiler. Şimdi özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum adanada ilker ünsal hocaya. Her neyse şunu sormak istiyorum size rektal muayneye kendinizi nasıl hazırlıyorsunuz yani ben o kadar baskı ve rahatsız hissediyorum ki nasıl olacak bilmiyorum sırf bu yüzden bir şeyleri erteliyorum
Hastalikta rektal fobi olmaz kardesim, olmamali. Drlardada var bu fobi cogu dr bu muayeneyi yapmak istemiyor . Hastalikta ayıp olmaz. Rahat olmaniz lazim.
Abi vallahi çok haklısın yapmak gerekiyorsa yapılacak. Doktordan doktora değişiyor değil mi abi kimisi elle kimisi makineyle yapıyor sanırım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bahtsizbedevi01 yazdı:
kadir yazdı:
Abi vallahi çok haklısın yapmak gerekiyorsa yapılacak. Doktordan doktora değişiyor değil mi abi kimisi elle kimisi makineyle yapıyor sanırım
Elle yapilmasi en uygun olanidir. Makinayla prostat zarar gorebilir.