Enjeksiyon Botox

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Enjeksiyon Botox

Mesaj gönderen bakbak »

http://www.ahmettuncayturgut.com/prostatit-tedavisi/

Bu yöntemi henüz gördüm, enjeksiyon yaptırmayı burda okuduklarımdan sonra asla düşünmüyorum ancak bu doktora muayene olan oldu mu bir olayı var mi? Antibiyotikten ziyade botox da basiyormus galiba.

Yeni doktor arayisindayim arkadaşlar, hastalığın başından beri zafer hocaya gidiyorum çok yardımcı oldu sağolsun ama lökosit 1-2 şikayetler fena durumda var mıdır bu işle ilgilenen başka sağlam hoca?
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Enjeksiyon Botox

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Şikayetler tam olarak nedir?
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

1 yıldır hemen hergun antibiyotik alıyorum.
Hemen hemen tüm semptomları yaşadım tek sorun dayanılmaz makata vuran ağrı ve peniste iğne iğne batma. Özellikle bosalinca ertesi gün acıdan duramıyorum prostat sisiyor. Idrarda bitince damlama, ani idrara çıkma bunlarin dışındakiler şükür geçti. Idrar sorun değil öyle kalsin tamam ama bu makata vuran acı bazen penis ucuna da geliyor beni öldürüyor resmen.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bakbak yazdı:1 yıldır hemen hergun antibiyotik alıyorum.
Hemen hemen tüm semptomları yaşadım tek sorun dayanılmaz makata vuran ağrı ve peniste iğne iğne batma. Özellikle bosalinca ertesi gün acıdan duramıyorum prostat sisiyor. Idrarda bitince damlama, ani idrara çıkma bunlarin dışındakiler şükür geçti. Idrar sorun değil öyle kalsin tamam ama bu makata vuran acı bazen penis ucuna da geliyor beni öldürüyor resmen.
"Bir yıldir hergun antibiyotik alıyorum" bu benim hic anlamadigim bir söz... gerçekten beynim duruyor.Çok antibiyotik almakla derdinize çare bulamazsinizki. Sadece kendinizi zehirleyip duyarli olmayan bakterilere direnc kazandirirsiniz.Halbuki biz forumdaki paylasimlarimizda hep şunu söyledik; uygun duyarli antibiyotik kullanin, yeterli dozda ve sürede kullanin, lokosit yuksekse bunu bir ölçü görüp normale düştügünde bırakın dedik. Lokosit yoksa kültür yaptirip antibiograma göre duyarlı kullanin diye paylasimlar yaptik yapiyoruz. Her allahin günü bir yıl boyunca paso antibiyotik kullanin demedik.Bu şekilde tedavi olmak çok zor kardeşim. Lütfen forumu bir yarım saat okuyunuz.
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

kadir yazdı:
bakbak yazdı:1 yıldır hemen hergun antibiyotik alıyorum.
"Bir yıldir hergun antibiyotik alıyorum" bu benim hic anlamadigim bir söz... gerçekten beynim duruyor.Çok antibiyotik almakla derdinize çare bulamazsinizki. Sadece kendinizi zehirleyip duyarli olmayan bakterilere direnc kazandirirsiniz.Halbuki biz forumdaki paylasimlarimizda hep şunu söyledik; uygun duyarli antibiyotik kullanin, yeterli dozda ve sürede kullanin, lokosit yuksekse bunu bir ölçü görüp normale düştügünde bırakın dedik. Lokosit yoksa kültür yaptirip antibiograma göre duyarlı kullanin diye paylasimlar yaptik yapiyoruz. Her allahin günü bir yıl boyunca paso antibiyotik kullanin demedik.Bu şekilde tedavi olmak çok zor kardeşim. Lütfen forumu bir yarım saat okuyunuz.
Kadir abi ben bu süre boyunca takviyeden tut ot çöp herşeyi de kullanmaya devam ediyorum. Ne yazıkki benim kültürlerde hiç üreme olmadı, pcr'da ufak birşey çıktı pek anlamlı bulmadım. Benim sürekli ağrım var makatta 1-2 gün iyi oluyorum ayda o kadar bu ağrılar hiç geçmiyor bir umut antibiyotik değiştirip duruyorum.
mektup0698

Mesaj gönderen mektup0698 »

kadir abi bu botox nedir benim doktorda dedi bunu yapabiliriz die bu senin yaptırmayın dedigin sey midir farkli nidir
mektup0698

Mesaj gönderen mektup0698 »

Pro2020 yazdı:6 ay ile 1 yıl tekrarlanacak botox sadece agri siziyi hissetmeyeceksin banada önerildi üni hastanesinde kesin çözüm değil forumda yaptiranda olmadiginda somut bir örnek yok
banada dedi botox yapariz die anlamadim hocam enjeksiyon mu dedim evet dedi bisey demedim kadir abinin dedigi diye dusundum aklimda idi soracaktim sonra dedim o dur ne olacak simdi arkadas botox diyimce bu farkli bisey mi kadir abi bi soyleseb
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mektup0698 yazdı:
Pro2020 yazdı:6 ay ile 1 yıl tekrarlanacak botox sadece agri siziyi hissetmeyeceksin banada önerildi üni hastanesinde kesin çözüm değil forumda yaptiranda olmadiginda somut bir örnek yok
banada dedi botox yapariz die anlamadim hocam enjeksiyon mu dedim evet dedi bisey demedim kadir abinin dedigi diye dusundum aklimda idi soracaktim sonra dedim o dur ne olacak simdi arkadas botox diyimce bu farkli bisey mi kadir abi bi soyleseb
Güzel kardeşim bakin... bakteriyle enfekte edilen bir doku mantıken botox denilen yöntemle iyilesmez. Prostat buyumesi icin fayda edebilir fakat onunda kesin kanitlanmis bir paylasimi olmadi forumda.