10. gün Gelişme Yok

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

10. gün Gelişme Yok

Mesaj gönderen Yedek »

6 tane iesef iğne yedim, 4 gündür de tetradox tarivid içiyorum. Semptomlarda azalma beklemeli miyim yoksa henüz çok mu erken ? Asıl iyileşme doku onarımında mı gelecek ? yani aylar sonra
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: 10. gün Gelişme Yok

Mesaj gönderen crazy96 »

Ne gibi semptomlariniz var
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

crazy96 yazdı:Ne gibi semptomlariniz var
tamamı cinsel, libido çok düşük ki en çok rahatsız eden bu. ağrı sızı yok, idrar sorunu yok, lökosit 30 çıktı 10 gün önce. peniste his kaybı var, orgazmlar yumuşak, eskisi kadar uzun süre ilişki kuramıyorum ama çok da erken boşalmıyorum yine de. istek,uyarılma ve boşalma sorunlarım var
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

bir de kabızlık var
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Yedek yazdı:6 tane iesef iğne yedim, 4 gündür de tetradox tarivid içiyorum. Semptomlarda azalma beklemeli miyim yoksa henüz çok mu erken ? Asıl iyileşme doku onarımında mı gelecek ? yani aylar sonra
yok mu bilen
erza
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen erza »

Benim lökosit ilk testte “saptanamayacak kadar fazla” çıkmıştı. İnsan nasıl yani falan diyor. Birim olarak nasıl hesaplanamaz?

Aynı ilaçları kullanıyoruz büyük ihtimal. Benim ilk haftadan itibaren semptomlar hafiflemeye başlamıştı. Bol bol su, sıcak suya oturmada fayda var.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Pro2020 yazdı:
Yedek yazdı:
Yedek yazdı:6 tane iesef iğne yedim, 4 gündür de tetradox tarivid içiyorum. Semptomlarda azalma beklemeli miyim yoksa henüz çok mu erken ? Asıl iyileşme doku onarımında mı gelecek ? yani aylar sonra
yok mu bilen
Hayır doku onarımı dusuncesiyle hastaligini ilerletirsin forumda zaferde iyilesenlerin nerdeyse hepsi son kürde yuzde yuze yakin iyi oldugunu dile getirir sen zafer hocada bir tedavini bitir baska kür yapacak hoca gelme artik sen iyisin dediginde sikayetlerin devam ediyorsa bakteriye bulmaya bak antibiyograma göre tedavi olursun
iesef leri vurulurken gerçekten de gözle görülür libido artışı olmuştu. Haplara geçtim libido yerlerde tekrar
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pro2020 yazdı:
Yedek yazdı:
yok mu bilen
Hayır doku onarımı dusuncesiyle hastaligini ilerletirsin forumda zaferde iyilesenlerin nerdeyse hepsi son kürde yuzde yuze yakin iyi oldugunu dile getirir sen zafer hocada bir tedavini bitir baska kür yapacak hoca gelme artik sen iyisin dediginde sikayetlerin devam ediyorsa bakteriye bulmaya bak antibiyograma göre tedavi olursun
Antibiyoğrama göre ilaç kullanıyorum faydası yok yınede mpirok kullanıyorum yıne aynı