Hüseyin Seçgin hocaya randevu aldım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Arkab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Hüseyin Seçgin hocaya randevu aldım

Mesaj gönderen Arkab »

2 nisan da idrarda yanma şikayeti ile doktora gittim. Cipro verdi gönderdim 1 hafta sonra şikayetlerim daha da arttı. Kontrolde 1 ay geçmezse sistoskopi yapacağız dedi. Başka profesöre gittim önceki tahliller temiz psikolojik dedi. Sizlerden öğrencilerim ile prostat sıvısına bakalim diye ısrar edince msj yaptı . Sonuçta bazı alanlarda lokosit ve gram pozitif koklar görüldü cıktı. Ama net bir bilgi yok. Prostat sivisinda hemen sonra ilk idrardan tahlil yaptırdı üreme olmadi. 1 adet 0.5 desefin iğne ve 1 kutu tetradox yazdı. Bir hafta sonra kontrole gittim oturunca yanmalar arttığını cinsel organ başında batmanların devam ettiğini söyledim. Psikolojini düzelt, yaşam şeklini düzelt dedi. Azosilin ve laroxyl yazdı. Bir ay sonra gel dedi. Neticeden beni salladı.
Şikayetler biraz azaldı. Makat civarı dolgunluk ve oturunca yanma geçti Sıcak oturma sonrası faydası olur diye mastürbasyon yaptım yapmaz olaydım. Geçiyor derken yeniden şikayetler arttı. Organ başında sürekli batma, içinde sanki cam kırığı varmis gibi batmalar başladı. Idrar yaptıktan sonra rahatlama hissi oluşmuyor. Idrarin geldiği hissi de oluşmuyor. Sağ bacakta kas ağrısı var. Birde 23 yıldır iltihaplı romatizma olan ankilozan spondilit ile uğraşıyorum. Her hafta kendi kendime biolojik iğne enbrel vuruyorum.
Kusura bakmayın biraz uzun oldu.
Denizlide oturuyorum. Pazartesi ye Hüseyin hocaya önerileriniz üzerine randevu aldım. Hocayla ilgili ve sikayetlerimle ilgili tavsiyeleriniz var mi? Hüseyin hoca iğne ampirik tedavi uyguluyor mu? Hocaya ısrarcı olacağım konular varsa yardımcı olursanız sevinirim. Allah cümlemize şifa versin. Şimdiden teşekkürler.
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Hüseyin Seçgin hocaya randevu aldım

Mesaj gönderen Nightangel33 »

şikayetler nelerdi acaba ?
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Arkab yazdı:2 nisan da idrarda yanma şikayeti ile doktora gittim. Cipro verdi gönderdim 1 hafta sonra şikayetlerim daha da arttı. Kontrolde 1 ay geçmezse sistoskopi yapacağız dedi. Başka profesöre gittim önceki tahliller temiz psikolojik dedi. Sizlerden öğrencilerim ile prostat sıvısına bakalim diye ısrar edince msj yaptı . Sonuçta bazı alanlarda lokosit ve gram pozitif koklar görüldü cıktı. Ama net bir bilgi yok. Prostat sivisinda hemen sonra ilk idrardan tahlil yaptırdı üreme olmadi. 1 adet 0.5 desefin iğne ve 1 kutu tetradox yazdı. Bir hafta sonra kontrole gittim oturunca yanmalar arttığını cinsel organ başında batmanların devam ettiğini söyledim. Psikolojini düzelt, yaşam şeklini düzelt dedi. Azosilin ve laroxyl yazdı. Bir ay sonra gel dedi. Neticeden beni salladı.
Şikayetler biraz azaldı. Makat civarı dolgunluk ve oturunca yanma geçti Sıcak oturma sonrası faydası olur diye mastürbasyon yaptım yapmaz olaydım. Geçiyor derken yeniden şikayetler arttı. Organ başında sürekli batma, içinde sanki cam kırığı varmis gibi batmalar başladı. Idrar yaptıktan sonra rahatlama hissi oluşmuyor. Idrarin geldiği hissi de oluşmuyor. Sağ bacakta kas ağrısı var. Birde 23 yıldır iltihaplı romatizma olan ankilozan spondilit ile uğraşıyorum. Her hafta kendi kendime biolojik iğne enbrel vuruyorum.
Denizlide oturuyorum. Pazartesi ye Hüseyin hocaya önerileriniz üzerine randevu aldım. Hocayla ilgili ve sikayetlerimle ilgili tavsiyeleriniz var mi? Hüseyin hoca iğne ampirik tedavi uyguluyor mu? Hocaya ısrarcı olacağım konular varsa yardımcı olursanız sevinirim. Allah cümlemize şifa versin. Şimdiden teşekkürler.
Hoca süper anlayışli lokosit bakiyor kültür yapiyor siviyida cikariyor rahat çıkan lokosite göre tedavi uyguluyor ama iğne amprik tedavi uygulamiyor genede görüş ve bizede bilgi aktarirsan seviniriz
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Tabiki aktarırım. Iğne vermiyor, ampirik tedavi de uygulamıyor. Nasıl bir tedavi uyguluyor. 1 antibyotik yazıp gönderiyorsa gitmenin anlamı yok gibi. Bosuna 600 km yol yapmiyalim mi.
45 gün oldu rahatsızlıklarım başlayalı kroniklesti mi acaba.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Teşekkürler o zaman pazartesi gidecegim. Inşallah kroniklesmeden tedavi olurum. Sizleri de bilgilendiririm. Hayırlı geceler.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Arkab yazdı:Teşekkürler o zaman pazartesi gidecegim. Inşallah kroniklesmeden tedavi olurum. Sizleri de bilgilendiririm. Hayırlı geceler.
Hüseyin hoca direk antibiyotik başlar cyb bakterilerine göre ve prostat masajı yapar istediğin tüm kültür tahlil pcr yapar lokositine bakar sonuçlar çıkınca gerek görürse antibiyotik lerin yanına iğne ekler hüseyin hoca bu hastalıkta tecrübeli doktorlardan biridir yani hastalıktan anlar ve şahsi görüşüm iyidir bana kalırsa gitmişken bütün tahlil kültür pcr lökosit hepsine baktır bakteri ürerse zaten antibiyograma göre antibiyotik reçete eder ve senle ilgilenir şanslı isen iyileşirsin tekrar geçmiş olsun
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Teşekkür ederim.
Aliyasar

Mesaj gönderen Aliyasar »

Arkab yazdı:2 nisan da idrarda yanma şikayeti ile doktora gittim. Cipro verdi gönderdim 1 hafta sonra şikayetlerim daha da arttı. Kontrolde 1 ay geçmezse sistoskopi yapacağız dedi. Başka profesöre gittim önceki tahliller temiz psikolojik dedi. Sizlerden öğrencilerim ile prostat sıvısına bakalim diye ısrar edince msj yaptı . Sonuçta bazı alanlarda lokosit ve gram pozitif koklar görüldü cıktı. Ama net bir bilgi yok. Prostat sivisinda hemen sonra ilk idrardan tahlil yaptırdı üreme olmadi. 1 adet 0.5 desefin iğne ve 1 kutu tetradox yazdı. Bir hafta sonra kontrole gittim oturunca yanmalar arttığını cinsel organ başında batmanların devam ettiğini söyledim. Psikolojini düzelt, yaşam şeklini düzelt dedi. Azosilin ve laroxyl yazdı. Bir ay sonra gel dedi. Neticeden beni salladı.
Denizlide hangi doktor yaptı masajı
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Özel odak hastanesi başhekimi prof Zafer Sınık. Ama gönülsüz yaptı. Önceki hastanede yaptırdığım idrar tahlilleri gösterdim. Bi şeyin yok psikolojik. Kronik pelvik filan dedi. Israr edince kafan rahat etsin yapalım dedi. Ama ne kadar lokosit var net sonuç çıkmadı. Bazı alanlarda lokosit ve gram pozitif koklar görüldü diye sonuç cikti. Bu sefer mecbur kaldı tetradox ile 1 tanecik iğne yazdı. Ama yetersiz geldiğini düşünüyorum. Faydası olda şikayetler azaldı ama yetmedi kökünü kazımaya.
Bodrumda prc yapıyorlar mi
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Kültür tahlilini ve prc prostat sivisinda mi yapiyor
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Arkab yazdı:Kültür tahlilini ve prc prostat sivisinda mi yapiyor
Evet prostat sıvısını iki tane aldır birini pcr ve birinide kültür yaptır
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Aliyasar

Mesaj gönderen Aliyasar »

Arkab yazdı:Özel odak hastanesi başhekimi prof Zafer Sınık. Ama gönülsüz yaptı. Önceki hastanede yaptırdığım idrar tahlilleri gösterdim. Bi şeyin yok psikolojik. Kronik pelvik filan dedi. Israr edince kafan rahat etsin yapalım dedi. Ama ne kadar lokosit var net sonuç çıkmadı. Bazı alanlarda lokosit ve gram pozitif koklar görüldü diye sonuç cikti. Bu sefer mecbur kaldı tetradox ile 1 tanecik iğne yazdı. Ama yetersiz geldiğini düşünüyorum. Faydası olda şikayetler azaldı ama yetmedi kökünü kazımaya.
Bodrumda prc yapıyorlar mi
Kültür yapıyor lokosit bakıyor prc tam emin degilim gidince sorarsın hüseyin hoca iyidir basından savmaz
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Selam söyle :) eskişehir yakındı gidiyorduk babacan adamdır
forumank1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen forumank1 »

Bende uzun zamandir girmiyordum çok şükür iyiyim size tavsiyem ilac tedavisinden sonra penis ucunda yanma makatta yanma devam ediyor kadir abinin bir yazisi var iyilesme surecinde yapilmasi gerekenler diye stresten uzak durun internetten hastalik aramayin kadir abinin dedigi gibi bağışıklı iyi tutun stresten uzak durun zamanla duzeliyor kalin saglicakla
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

forumank1 yazdı:Bende uzun zamandir girmiyordum çok şükür iyiyim size tavsiyem ilac tedavisinden sonra penis ucunda yanma makatta yanma devam ediyor kadir abinin bir yazisi var iyilesme surecinde yapilmasi gerekenler diye stresten uzak durun internetten hastalik aramayin kadir abinin dedigi gibi bağışıklı iyi tutun stresten uzak durun zamanla duzeliyor kalin saglicakla
Teşekkür ederim. Benimde su an penis ucunda batma ve otururken yanma biraz yapıyor. Birde sağ bacak kasında hafif ağrı var. Makat bölgesindeki kabızlık hissi geçti gibi.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Bu gün denizliden bodruma hüseyin hocaya gittim. Selamlarinizi ilettim.
Kendisi çok ilgilendi. Daha önce kullandığım cipso, urugay 3gr şase, daha sonra 1 desefin iğne ve tetradox, en son Azosilin kullandığımı makattaki dolgunlugun, makat ile penis arasındaki yağmaların şimdilik geçtiğini ama tekrar başlamasından çekindiğini söyledim. Şimdi mi şikâyetlerimin penis ici kanalda penis başında batma tarzı sizi olduğunu söyledim. Penis başını kanal üzerinde sıktı sızladigini söyleyince penis ici kireçlenme olduğunu soyledi.
Rektal muayene prostatın bir kısmında sertlik olduğunu söyledi. Prostat sıvını cam laba damlatti. Kültür için pamuklu çubuğa sürdü. Idrar tahlili aldı.
Idrarda ger sahada 2.3 lokosit görüldü.
Prostat sivisinda 3.4 lokosit görüldü diye sonuç cikti ama her sahada demiyor.
Kültür 3 gün sonra çıkacak ara dedi.
Prostat için ilaç yazmadı. Üreme olmazsa yazmayacakmış. Hocam sıfırlayalım. Son antibiyotiği . 9 gün önce bittiğini onun lokosit düşürmüş olabileceğini söyledim. Eskiden lokosit yoksa antibyotik yazdığını artık üreme olmazsa yazmadığını söyledi.
Sadece penis ici kireçlenme için 3 ay boyunca Evicap 400IU kapsülü her sabah kullanmamı söyledi.
Şimdi 3.4 lokosit ilaç gerektirmezmi üreme olmazsa. Daha sonra iltihap artıp sert bir nüks yasabilirmiyim?
Kafam iyice karıştı. 50 günlük hastayım.
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Birde acıyı beyin hissediyor. Beyinde biz bu acı hissini bitirmemiz lazım dedi. Evli erkeklerin % 20 sinde prostatit sorunu vardır. Prostatın çoğunun bakterisiz olduğunu ve sebebinin belirlenemediğini, şikayetlere göre islerin yürüdüğünü söyledi.
Benim 25 yildir iltihaplı romatizma olan ankilozan spondilit hastasi olduğumu söyledim. Daha çok bu hastalığımız ilgilendi. Bağışıklığı baskılayan enbrel kullandığımı söyledim. Ekmeği gluteni kesmemi söyledi. Çoğu şeyin düzeleceğini söyledi . Pristatin buradan kaynaklanacagini düşündü galiba.
Furkanal

Mesaj gönderen Furkanal »

Çok geçmiş olsun bende de A.S ve Prostatit birlikteliği mevcut. Ve daha bir çok şey daha. Allah daha iyi günlerimizi de gösterir umarım. Ben başka bir doktorun hastasıyım fakat merak ettiğim iki şey var. Hüseyin Hoca'da rektal tuşe sırasında acı cektiniz mi ve kaç saniye sürdü bu 1. İkinci olarak da, muayene dahil yaptırdığınız tüm işlemler ne kadara mal oldu size bir de bunu cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Tekrar geçmiş olsun..
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Furkan bey muayene 225 tl 100 tl civarı tahliller tutuyor. Rektal muayeneyi çok acıtmadı. 15 .20 sn civarı sürdü. Geçmiş olsun. Prostatit diye gittik birde penis kireçlenmesi cikti. Ankilozan spondilit gibi otoimmun hastalıklar sebep olabiliyormuş internette az önce gördüm.
Furkanal

Çok teşekkür ederim. AS'nin sebep olabileceğini de biliyorum. Ücretler de çok iyimiş rektal tuşe, kültür vsvs hepsi bu kadar tutuyorsa gayet iyi. Ayrıca hocanın dediği çok doğru. Forumda %95 in yanlış bildiği bir şey var. Lökosit çıkarsa bakteriyeldir algısı. Çoğu lökosit çıkanın aslında nonbakteriyel. Hoca da buna vurgu yapmış. Kültür sonucunu da burada ya da özelden benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Arkab yazdı:Bu gün denizliden bodruma hüseyin hocaya gittim. Selamlarinizi ilettim.
Kendisi çok ilgilendi. Daha önce kullandığım cipso, urugay 3gr şase, daha sonra 1 desefin iğne ve tetradox, en son Azosilin kullandığımı makattaki dolgunlugun, makat ile penis arasındaki yağmaların şimdilik geçtiğini ama tekrar başlamasından çekindiğini söyledim. Şimdi mi şikâyetlerimin penis ici kanalda penis başında batma tarzı sizi olduğunu söyledim. Penis başını kanal üzerinde sıktı sızladigini söyleyince penis ici kireçlenme olduğunu soyledi.
Rektal muayene prostatın bir kısmında sertlik olduğunu söyledi. Prostat sıvını cam laba damlatti. Kültür için pamuklu çubuğa sürdü. Idrar tahlili aldı.
Prostat için ilaç yazmadı. Üreme olmazsa yazmayacakmış. Hocam sıfırlayalım. Son antibiyotiği . 9 gün önce bittiğini onun lokosit düşürmüş olabileceğini söyledim. Eskiden lokosit yoksa antibyotik yazdığını artık üreme olmazsa yazmadığını söyledi.
Sadece penis ici kireçlenme için 3 ay boyunca Evicap 400IU kapsülü her sabah kullanmamı söyledi.
Şimdi 3.4 lokosit ilaç gerektirmezmi üreme olmazsa. Daha sonra iltihap artıp sert bir nüks yasabilirmiyim?

4 e kadar lökasit normaldir ama arada ölçtürmek lazım

3-4 lökasitte bile kültür de üreme çıkabilir ancak Acıbadem lab düzen lab kadar iyi değil birde bi şekilde düzen labda örnek vermeye çalışın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Furkanal yazdı:Çok teşekkür ederim. AS'nin sebep olabileceğini de biliyorum. Ücretler de çok iyimiş rektal tuşe, kültür vsvs hepsi bu kadar tutuyorsa gayet iyi. Ayrıca hocanın dediği çok doğru. Forumda %95 in yanlış bildiği bir şey var. Lökosit çıkarsa bakteriyeldir algısı. Çoğu lökosit çıkanın aslında nonbakteriyel. Hoca da buna vurgu yapmış. Kültür sonucunu da burada ya da özelden benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Prostatitte prostat sivisinda lokosit yüksekse prostatta enfeksiyon vardır demektir. Enfeksiyonada bakteriler sebep olur. Bakteriyeldir. Bakteri vardir fakat cesitli sebeplerden dolayi tespit edilememektedir. Bunlari forumda muteaddit defalar paylastik.
mektup0698

Mesaj gönderen mektup0698 »

Arkab yazdı:Bu gün denizliden bodruma hüseyin hocaya gittim. Selamlarinizi ilettim.
kireclenme nasil oluyormus kardes belirtileri felan neymis bide batma derken igne batmasi gibi mi sizi mi hisseettin
Arkab

Mesaj gönderen Arkab »

Evet batma da yapıyordu. Ama batma kireckenmeden mi onu bilmiyorum şimdi penisin içinde sızlama yapıyor dibinden ucuna kadar.
Furkanal

Kadir abim selamlar öncelikle.. Görüşüne saygı duyuyorum fakat bu tıbbi bir bilgi biraz da. Vücut da lökosit sadece bakteri de artmaz. Aşırı stres bile bozulan organda lökosit artışına sebep olur. Romatizmal hastalıklarda, kanserlerde, ibs de lökosit artabilir. Her yerde yazan %90 prostatit hastaları nonbakteriyeldir bu aslında. Foruma bakarsan lökosit çıkan hasta sayısı çok daha fazla. Ama bakteri hepsinde bulunmuyor. Tabii senin de buna bakış açın aslında çoğu bakteriyel ama üreme olmayınca yani kültürde çıkmayınca nonbakteriyel diyolar diyosun. Bir nevi aynı kapıya çıkıyor aslında. Kendimi dahil etmiyorum ama cinsel ilişkiden bağımsız özellikle, prostat sıvısında lökosit çıkan hastaların nonbakteriyel olduğunu düşünüyorum. Aslında her kaynakta böyle diyor zaten. 2. grup net bir şekilde bakterilerinin sebep olduğu prostatit. 3A grubunda yine prostat sıvısında lökosit çıkar fakat bakteri bulunamaz. Tekrar ediyorum 3A grubunda prostat sıvısında lökosit bulunur. Hastaların çoğu da bu gruba dahil olduğu için zaten ampirik tedavi daha çok deneniyor.