Ñ58 14 yıldır pırostatiti yaşıyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Ñ58 14 yıldır pırostatiti yaşıyorum

Mesaj gönderen nn58 »

Herkese geçmiş olsun burada şunu belirtmek istiyorum bu tedaviler 30 bin tl giti şifayı aramaya anlatılan tüm doktorlara gitim p aşısı antibiyotik kürler daha neler neler kadir beyden ricam hastaliktan önce kişinin geçmiş hayatı özerinden anket yapalım kişi ruhsal darbelerini tes edilsin mesele adam babasın kaybetmiş nişan atmış ihanete oğramış işini eşini tüm umsuz sorunlar bu pırostatite sebeptir diye düşunüyorum arkadaşlar mutlu olunca ağrı sorun azalıyor huzursuzluk başlayınca azıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ñ58 14 yıldır pırostatiti yaşıyorum

Mesaj gönderen kadir »

nn58 yazdı:Herkese geçmiş olsun burada şunu belirtmek istiyorum bu tedaviler 30 bin tl giti şifayı aramaya anlatılan tüm doktorlara gitim p aşısı antibiyotik kürler daha neler neler kadir beyden ricam hastaliktan önce kişinin geçmiş hayatı özerinden anket yapalım kişi ruhsal darbelerini tes edilsin mesele adam babasın kaybetmiş nişan atmış ihanete oğramış işini eşini tüm umsuz sorunlar bu pırostatite sebeptir diye düşunüyorum arkadaşlar mutlu olunca ağrı sorun azalıyor huzursuzluk başlayınca azıyor
Sevgili kardesim, zaten kronik prostatitte stres olmasi iyilesmeyi olumsuz yonde etkiler. Biz bunlari defalarca yazdik. Prostatite sebep olan iki etken var; 1- Korunmasiz iliski ( genellikle cok partnerli kadinlardan geçen bakteriler sebep olur.) 2- Prostat icine kacan idrar yada meniyi tutmak. Bu iki sebepten dolayi prostatin icine giren mikrop orada enfeksiyon yaratiyor. Bagisikliginiz guclu ise antibiyotik esliginde iyilesmeniz daha kolay olur. Stres ise bagisikligi dusuren en onemli etkendir. Stresin her turlusu immun sistemi düşürür. Stresin sundan yada bundan diye ayrilmasina yada hikayeyi burada paylasmaya gerekte yok. Bizim konumuz kronik prostatit. Hayat uzerinden anket yapmaya kalkarsak iş cigirindan cikar. Herkesin derdi vardir tabiiki. Ama onemli olan bu derdi strese cevirmeden absorbe etmek. Dünyada dertsiz insan bulamazsiniz. O yuzden kimse kafasina takmasin herseyi.
nn58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen nn58 »

Katılıyorum tıben çözüm bulamadık insanlar umut arıyor şahsen ben telkinlerle yaşam koçlarıyla idare şimdi geçmiş sorunumuz düşünceler üzüntü sebeptir diye düşünüyorun insanların paraları zamanları gidiyor abim soru ceva kısa olur yapabilirsin 15 yirmi soru tek cevap teşekürler evet hayır
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

stres, boşalma sıklığında düzensizlik, korunmasız ilişki, soğukta kalma, hareketsiz yaşam, boşalma süresini uzatmaya çalışma-tutma-idrarı tutarken boşalmaya çalışma, sık boşalma-boşalma sonrası idrarı yapmaya zorlama vb... bunların hepsinin prostatitte etkisi var.
misal ben prostatit olduğumda stresli bir dönem yaşıyordum ve uzun süre boşalmamıştım (hayatımda en uzun boşalmadığım süreydi 10 gün kadar).
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu hastalikta iyilesen insanlar cok. Okadarda kafaya takacak bir hastalik degil. Tedavinizi kontrollu bir sekilde yaparsaniz %95 oraninda bir iyilesme saglaniyor.
Kaya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen Kaya »

Ben 18 yildir yasiyorum, soguk ve stres en buyuk tetikleyici. Kafaya taktikca buyuyor.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Enterokok,sprektokok ve stafilokok olanlar zor iyileşiyor birde kalaifkasyon olanlar. Prostatite kombine tedavi gerekli. Kaliteli ürünler multivitamin proyotik. Kaliteli arı sütü polen propolis perga vs kullanarak bagışıklık ve bagırsak saglıklı duruma getirip. Allicin max propolis fitil ari sütü fitili methylurasil fitil ichtyol fitil hyrolanic asit fitil. Enzim kompleksi içeren iltihabı cözen haplar kullanılmalı arginin sitrilina vs vs kullanmalı daha aklıma gelmeyen cok şey sonra bakteriye etkili antibiotik ve prostatıtı drene etmek başka türlü çözümlerler geçiçi. Yazdıgım tedavide işe yaramazsa zaten iyileşemezsiniz saygılar coronadan sonra böyle bir tedaviye giricem
Allah büyük :roll:
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

bb544 yazdı:Enterokok,sprektokok ve stafilokok olanlar zor iyileşiyor birde kalaifkasyon olanlar. Prostatite kombine tedavi gerekli. Kaliteli ürünler multivitamin proyotik. Kaliteli arı sütü polen propolis perga vs kullanarak bagışıklık ve bagırsak saglıklı duruma getirip. Allicin max propolis fitil ari sütü fitili methylurasil fitil ichtyol fitil hyrolanic asit fitil. Enzim kompleksi içeren iltihabı cözen haplar kullanılmalı arginin sitrilina vs vs kullanmalı daha aklıma gelmeyen cok şey sonra bakteriye etkili antibiotik ve prostatıtı drene etmek başka türlü çözümlerler geçiçi. Yazdıgım tedavide işe yaramazsa zaten iyileşemezsiniz saygılar coronadan sonra böyle bir tedaviye giricem
drene dediğiniz nedir ve yukarda yazdıgınız bakteriler için hangi ilaçlar etkili teşekkürler
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Umarım iyi sonuö verir
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Pablos yazdı:
bb544 yazdı:Enterokok,sprektokok ve stafilokok olanlar zor iyileşiyor birde kalaifkasyon olanlar. Prostatite kombine tedavi gerekli. Kaliteli ürünler multivitamin proyotik. Kaliteli arı sütü polen propolis perga vs kullanarak bagışıklık ve bagırsak saglıklı duruma getirip. Allicin max propolis fitil ari sütü fitili methylurasil fitil ichtyol fitil hyrolanic asit fitil. Enzim kompleksi içeren iltihabı cözen haplar kullanılmalı arginin sitrilina vs vs kullanmalı daha aklıma gelmeyen cok şey sonra bakteriye etkili antibiotik ve prostatıtı drene etmek başka türlü çözümlerler geçiçi. Yazdıgım tedavide işe yaramazsa zaten iyileşemezsiniz saygılar coronadan sonra böyle bir tedaviye giricem
drene dediğiniz nedir ve yukarda yazdıgınız bakteriler için hangi ilaçlar etkili teşekkürler
Drenaj prostat için özel alet ile anüsten yapılıyor paylaşmıştım profilimden bakarsın antiniyotik hanfisi duyarlı cıkarsa o kullanılacak
Allah büyük :roll:
prostamood
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen prostamood »

nn58 yazdı:Herkese geçmiş olsun burada şunu belirtmek istiyorum bu tedaviler 30 bin tl giti şifayı aramaya anlatılan tüm doktorlara gitim p aşısı antibiyotik kürler daha neler neler kadir beyden ricam hastaliktan önce kişinin geçmiş hayatı özerinden anket yapalım kişi ruhsal darbelerini tes edilsin mesele adam babasın kaybetmiş nişan atmış ihanete oğramış işini eşini tüm umsuz sorunlar bu pırostatite sebeptir diye düşunüyorum arkadaşlar mutlu olunca ağrı sorun azalıyor huzursuzluk başlayınca azıyor
Merhabalar. P aşısı dediğiniz pshot tedavisi midir?
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Bende anksiyete sorunları ile birlikte tanıştım prostatit ile hiç iyileşmedim demeyeceğim tamamen de iyileşmedim yaşam kalitemi artırmaya sürdürülebilir olmaya çalışıyorum evet stres be kaygı her insan vücudunda farklı tepkiler vermektedir stres benim bağırsaklarımı ve prostatımı çok etkiliyor benim vücudumu bağırsaklarım yönetiyor..,Şahit olduğum bir şey 5 er kiloluk 2 çanta taşısam bi kaç gün prostat ağrısından ve batma girmesi beni bayağı rahatsız ediyor boşalma sürem 4-5 günün üzerine çıktığında da ağrı ve batma oluyor..

Her hangi bir bakteriye bağlı semptom olsa iyileşme olasılığımın yüksek olduğunu düşünüyorum benimkisi bon-bakteriyel olması itibari ile sadece semtompları hafifletmeye çalışıyorum.

Herkese şu mubarekugünlerde Allah tan şifa diliyorum
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

huysuzdahi yazdı:Bende anksiyete sorunları ile birlikte tanıştım prostatit ile hiç iyileşmedim demeyeceğim tamamen de iyileşmedim yaşam kalitemi artırmaya sürdürülebilir olmaya çalışıyorum evet stres be kaygı her insan vücudunda farklı tepkiler vermektedir stres benim bağırsaklarımı ve prostatımı çok etkiliyor benim vücudumu bağırsaklarım yönetiyor..,Şahit olduğum bir şey 5 er kiloluk 2 çanta taşısam bi kaç gün prostat ağrısından ve batma girmesi beni bayağı rahatsız ediyor boşalma sürem 4-5 günün üzerine çıktığında da ağrı ve batma oluyor..

Her hangi bir bakteriye bağlı semptom olsa iyileşme olasılığımın yüksek olduğunu düşünüyorum benimkisi bon-bakteriyel olması itibari ile sadece semtompları hafifletmeye çalışıyorum.

Herkese şu mubarekugünlerde Allah tan şifa diliyorum
Hocam lökosit çıkmadı mı sizde ben de anksiyete ile tanıştım bu meretle yalnız bende lökosit de çıktı bence var olan bakteri düşen bağışıklıkla ortaya çıkmış oldu .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Bu hastalık her insanda bir kısım kalıyor ıyılestıgım donem dedıgım donemde bile ıdrarım eskisi kadar tazzıklı degıldı rahat ısıyordum ama mesela soguk yedımmı prostatım degıl Baska yerim agrıyor du bazen usuttummu alt tarafım resmen sızlıyordu Yanı tamamen yuzde yuz kurtuldum diye bırsey yok ama %90oranında ıyılesme saglıyorsun bu işin genetik oldugunu dusunuyorum benım genım anne egılımlı mesela kendisi genclıgımden beri sıstıt cekerim diyor kucukken de agrı vardı penısımde kireçlenme vardı insan bazı seylerı kendi eliyle yapıyor ama sebebi sadece cahillik Baska bırsey degıl bilincli yapılan seylere salaklık diyoruz