Geçecek dert etmeyin sabır !

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Derman07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Geçecek dert etmeyin sabır !

Mesaj gönderen Derman07 »

Öncelikle uzun bir aradan sonra merhaba , Çok şükür çok iyiyim iyi olup giden abilerimiz gibi olmasın sizede biraz moral olabilmek için hal hatır sormak istedim .Öncelikle şunu söliyeyim bu iş kesinlikle psikolojik felan degıl şikayetlerim tavanken aklımdan hiç çıkmıyo hatta bu forumda yatıp kalkıyodum kadir abi gibi diğer abilerimiz gibi bilgilerinden deneyimlerinden faydalanmak adına .Ama şikayetler azaldıkça aklınıza hiç gelmiyo hatta unutuyosunuz. Ben şunu solıyeyım abi inanın geçiyo şu an canım bir konuya sıkıldı geriye donup yasadıgım sıkıntıları dusundukce şükrettim ve sizler geldiniz aklıma dilerim Rabbimden tez zamanda hepınız sağlığınıza kavusursunuz.Çünki yaşadıklarınızı biliyorum .Zamanla geçiyo inanın şimdi alkolde tuketıyorum kahvede cayda ıcıyorum ama asla korunmasız ılıskıye gırmıyorum sağlığınız daim olsun geçecek gününüz tez olsun Allaha emanet olun ...
Coco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Geçecek dert etmeyin sabır !

Mesaj gönderen Coco »

Moral verdiğiniz için teşekkür ederim, geçmiş olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Derman07 yazdı:Öncelikle uzun bir aradan sonra merhaba , Çok şükür çok iyiyim iyi olup giden abilerimiz gibi olmasın sizede biraz moral olabilmek için hal hatır sormak istedim .Öncelikle şunu söliyeyim bu iş kesinlikle psikolojik felan degıl şikayetlerim tavanken aklımdan hiç çıkmıyo hatta bu forumda yatıp kalkıyodum kadir abi gibi diğer abilerimiz gibi bilgilerinden deneyimlerinden faydalanmak adına .Ama şikayetler azaldıkça aklınıza hiç gelmiyo hatta unutuyosunuz. Ben şunu solıyeyım abi inanın geçiyo şu an canım bir konuya sıkıldı geriye donup yasadıgım sıkıntıları dusundukce şükrettim ve sizler geldiniz aklıma dilerim Rabbimden tez zamanda hepınız sağlığınıza kavusursunuz.Çünki yaşadıklarınızı biliyorum .Zamanla geçiyo inanın şimdi alkolde tuketıyorum kahvede cayda ıcıyorum ama asla korunmasız ılıskıye gırmıyorum sağlığınız daim olsun geçecek gününüz tez olsun Allaha emanet olun ...
Iyi olduguna cok sevindim kardesim. Bunuda forumda paylastigin icin ayrica tsk ederim.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

benımde durumum bu aralar ıyı penıste agrı oluyor gun ıcınde bıraz bazende makkatta dolgunluk ama eskıye nazaran cok ıyım ben hıc kendımı sıfır gıbı hıssetmıyorum