prostatiti yendim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: prostatiti yendim

Mesaj gönderen allameicihan »

Bende 11 seneden sonra geçti bıraktığı hasarlarıda (peniste hissizlik makkatta sertlik hissiz boşalma vb.) 9 aydan sonra yavaş yavaş geçmeye başladı ben 2004 yılında olmuşum bu hastalığı yahu tabi benim haberim yok ne doktora gittim ne bişey ulan dedim her tuvalete çıktıktan sonra prostat yanıyor idrar yangın yeri bu tabi bende yıllardan beri olduğu için bana normal geliyor normal işemeyi bilmiyorum ki sicim gibi işiyorum ben zaten 10 yıldan beri dedim ki yahu bu nedir yahu o kadar cahilim ki burda kendine bakan insanları gördüğümde kendime çok kızdım valla ama geçiyor arkadaşlar bende tedavi için doktora filan gittim 1 sene önce bi idrar tahlili yaptılar bişey çıkmadı tabi internete filan girdim baktım herkes çaresi yok demişler bende bıraktım doktorlarda zaten maşallah hasta ddeğiliz biz zaten hayvan gibi davranıyorlar insana yazık yahu aldıkları para haram valla devlet hastahanesindeki doktora cinsellik yok gibi 5 ay boyunca penisimde sertliği sağlayamamıyorum doktor bey diyorum evli değisin evlenince bakarız sonra gel diyor tamam kardeşim anladık kültürümüz seks sevişme gibi şeyler diğer milletlere göre sıfırın altında da insan yinede sağlıklı olmak istiyor evlenmek çocuk sahibi olmak bu bende anal fissürden sonra oldu 16-17 yaşlarıma tekabül ediyor galiba baya zaman oldu şüpheli cinsel ilişkiden olamaz zaten yavaş yavaş ereksiyonumu 18li yaşlarda kaybeden bir insanın psikolojisini kimse düşünmek istemez herhalde devam edicem işim çıktı dışardan çağırıyorlar gitmem lazım yardımcı olmaya çalışıcam inşallah
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Nasıl iyileşme oldu tedavi yi de anlatır mısın
allameicihan

Şİmdi nasıl anlatamya başlıyayım bilmiyorum ama bu prostatit vucuttaki hormonlara da etki ettiği için psikojikman insanı bittiriyor ,en büyük semptomlardan biride hastada kaslarında ağrı özellikle kollar ve bacaklar makatta ağrılı şişlikler dölün sarımtırak yada sarı gelmesi zevk suyu dediğimiz sıvı yapışkan gibi olur ama bu hastalık görülmeye başlandıktan sonra su gibi gelmeye başlaması boşaldıktan sonra uzun bir müddet prostat akıntısının devam etmesi penise giden sinirler ve damarlar prostatı yalayarak geçtiği için prostat şişip yumuşadığı zaman en büyük zararı bu sinirler alıyor tuhaf bir şekilde bu hastalık alevlenmeden 5-6 gün önceden insanda inanılmaz bir cinsel istek hasıl oluyor ben bunu prostatın sinirlere baskı yapması ve beynin bunu yanlış algılayarak cinsel isteğe dönüştürdünü sanıyorum yabancı formlardada gördüğüm kadarıyla bu böyle insanlar neydim ne oldum durumuna gelmişler böbreküstü fazla çalıştığı zamanda insanda deli kuvveti diye tabir ettiğimiz bir durum oluşuyor aslında erkeğe güç veren tüm organlar bu hormona bakıyor testeronun büyük çoğunluğu testislerden gelsede üretim emri beyinden gelir yani moralmen sıfır birinin cinselliği fazla düşüneceğini sanmıyorum zaten olamazda benim ne yaptığıma gelince doktorlardan ve antibiyotikten ümidi kestikten sonra benim tuhafıma giden en enteresan şeyin sarı kantoron otunun beynin duygu durumunu düzenlemesi oldu birazda ağrıyı aldı sanki tabi ama bu hastalığı bitiren bende yakı otu oldu yakı otunu 20 gün değil 1 yıl boyunca için herkesin söylemediği aslında o 20 gün ne yahu prostat kanseri olan kanlı prostatı bile iyi ediyor insanların anlamadığı yakı otunu uzun süre kullanımda etki ediyor ve ödem atıyor ve çok büyük bir antiseptik özelliği vardır en büyüğü prostatı küçültmesi zaten çoğu prostatit hastasının kabız olması bu yüzden prostat yolu tıkıyor şiştiği için sakın ama sakın prostatınızda acı duyuyorsanız ve döl çok koyu geliyorsa mastürbasyon yapıp boşalmayın bu hastalık prostatta kuruluk yapar aslında vücut onu iyileştirmek için kurutuyor tabi insanlar anlamıyor doktor demiş 3 günde bir boşal adamcağızla yardır babam yardır olmaz kardeşim bu resmen suratında sivilce var sen onu gidip üstüne çekiçle vuruyormuşsun gibi oluyor ıslanan prostat daha beter enfekte oluyor bırakın yavaş yavaş kendine gelsin iyileştikten sonra prostatta sertlik olabilir geçici bişey prostat masajıyla geçiyor resmen tramva atlatmış bu minik organa fazla yüklenmemek gerekiyor unutmayın yakı otunu günde 3 defa yahut sabah akşam içebilirsiniz ama 1 sene sürsün yakı otu kabız yapabilir vucudu kuruttuğu için ödem attırdığından lifli besinler tüketin sinameki çayı için dışkınız çok sert kalmamalı prostata baskıyı artırır hep içmek gerekiyor bende yıllardır var olduğundan sinirlerim harap olduğu için yavaş yavaş penisime his gelmeye başladı his kaybı olduğunda idrarımın gelip gelmediğini karnımın şişmesinden anlıyordum şimdi oda geldi yerine hiç olmassa 11 seneden sonra rahat idrarımı yapabildim yakı otu fazla etki etmiyor diyenler olmuştu forumda kullanma süresine baktığımda adam 1 hafta kullanmış bırakmış vb. 1-2 günde olmaz kullanmaya hep devam edin bi halta yaramıyor demeyin içindeki etken maddelerin azlığı vücüda etki etmesi uzun sürüyor hapını çıkarmışlar ama ben kullanmadım, uzun süre çayını kullananlardan biriyim eğer ilaçlardan fayda görmediyseniz bide bunu deneyin ne kaybınız olurki birde ıkınmayın tuvaletinizi yaparken hem enfekte prostatı ezip kendi canınızı yakıyorsunuz hemde tuvalet bittikten sonra bitmek bilmeyen tuhaf bir idrar hissi oluyor yani kısaca yakı otunu çay olarak 1 taşım kaynatarak bir fincan sabah akşam için 1 yıl boyunca için herkese Allah şifa versin moralinizi bozmayın arkadaşlar bendeki 11 sene sonra geçti çok şey götürdü siz daha bilinçlisiniz daha bu yıl başında hasta olan arkadaşlarda forumda yazıyorlar çok moralleri bozuk ereksiyon problemleri hissizlik vb. doktor tedavinizi aksatmayın ben sadece herşeyden ümidi kesmiş arkaşlara söylüyorum geçicek ama zamanla daha gencecik insanlarsınız her tuvalete gittimizde kendini hatırlatan bu hastalığı unutun demiyorumda çok üzülmeyin bir kaç doktorla konuştum yabancı forumda sinir hasarı penisteki sanki yokmuş gibi olan hissizliğin 2 sene içinde hızlı iyileşeceğini 7 senede içindede yavaş yavaş hisiyatın geleceğini söylediler aslında bana göre hava hoş kaç sene çektim sonunda bitti ama en önemlisi acıdan kurtuldum 11 sene....11 çekmeyen bilemez geçicek arkadaşlar geçicek içinizi ferah tutun
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Geçmiş olsun
Elhamdülillah
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

ibrahim yazdı:Antibiyotiği kullandığım zamanda sigarayı bırakmıştım,kendim sabah akşam prostat masajı yapıyodum,akşam spor salonunda koşuyor ve sıcak oturma banyosu yapıyordum bunlarında tesiri olmuş olabilir
Biteral ve flexilevoyu günde kaç defa kullandınız ?
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

cihanbey yazdı:
ibrahim yazdı:Antibiyotiği kullandığım zamanda sigarayı bırakmıştım,kendim sabah akşam prostat masajı yapıyodum,akşam spor salonunda koşuyor ve sıcak oturma banyosu yapıyordum bunlarında tesiri olmuş olabilir
İkiside sabah bir akşam bir.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ibrahim yazdı:
cihanbey yazdı:
İkiside sabah bir akşam bir.
ibrahim flexilevoyu 750 günde 2 kez mi içtin?
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Evt .
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Ozan nevergiveup biterali deniyor bakalım nasıl bir sonuç çıkacak
ABittersweetLi

ibrahim yazdı:Evt .
normalde günde 1 içilirde o yüzden sordum.güçlü bir antibiyotik çünkü.2 kutu kullandım diye yazmışsın.bir kutuda 5 tane var.günde 2 kez yani flexilevoyu 750 5 gün sürdü.çok önemli bir ayrıntı bence.
cihanbey

Ben de muadili lebel 750 mg kullanmıştım 2 hafta ama günde 1
kenan

Mesaj gönderen kenan »

iğne iesefdi sanırım toplam kaçtane vurundun hastalık ne zaman basladıkdan sonra iğne ve tableti kullnmaya başladın ne kadar çekdin bu rahatsızlığı iğneyle hapı aynı andamı vurudun ibrahim bey
kenan

Mesaj gönderen kenan »

bkaterin s.aurasmıydı ibrahim
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Lebron yazdı:Ben birşey soracam arkadaşlar benim makatımdan penise vuran yanmalar var sürekli ve penise de vuruyor bazen penisde uyuşuk gibi boşaldığımı ve bazende çişimi de hissetmiyorum uykumdan etmedi hıc ama gun icinde cok rahatsız ediyor bır sure antibiyotik kullanıyorum geciyor sonra yeniden başlıyor yine gün içerisinde kendimi halsiz bitkin hissediyorum yemek yedikten sonra ozellikle uyuma isteği oluyor cok terleyen bır insanım terleyip kurudummu da cok halsiz oluyorum Cinsel isteksizlik de var kalkmalar oluyor ama isteksizlik var zaten bu ağrılar cınsellıkten soğutuyor insanı 6 aydır bu bole devam edıyor prostat iltihabı nedeniyle doktorum kontrolünde 40tane azıtro vuruldum 1 paket cypro 2paket dıger antıbıyotıklerden 2 pakette enfexeFord içtim hala aynı benım sorunum baska birsey olabilirmi pudental sınır sıkışması dıye bir hastalığın konuşulduğunu gordum sitede bilemedim bilen abilerimiz varsa bana yardımcı olabilirmısınız lutfen
Aynen öyle dostum hissiz bir boşalma, uyuşuk ve cansız bir işeme, kasıktaki ağrı ve şişkinlik-sıkışma hissi, hepsi bir arada. Cinsel isteksizlik hat safhada ve bunun ömür boyu süreceğini düşünmenin psikolojide yaptığı yıkımlar...
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

45 günlük antibiyotik kullanımım sırasında ben de hemoroide benzer belirtiler yaşadım. Makatta inanılmaz bir sertlik ve ağrı, oturamıyorum koltukta. Hepsi üstüste geldi dedim. Gittim eczaneden proctolog hemoroid kremi aldım, kullandım, fayda etmedi. Antibiyotik tedavim bittikten 2 hafta sonra makattaki ağrı azaldı. Halen var ama ilaç kullandığım kadarki gibi değil. Bence bu antibiyotik yapıyor mantar, kaşıntı, sertlik ve makat ağrılarını
allameicihan yazdı:Bende 11 seneden sonra geçti bıraktığı hasarlarıda (peniste hissizlik makkatta sertlik hissiz boşalma vb.) 9 aydan sonra yavaş yavaş geçmeye başladı ben 2004 yılında olmuşum bu hastalığı yahu tabi benim haberim yok ne doktora gittim ne bişey ulan dedim her tuvalete çıktıktan sonra prostat yanıyor idrar yangın yeri bu tabi bende yıllardan beri olduğu için bana normal geliyor normal işemeyi bilmiyorum ki sicim gibi işiyorum ben zaten 10 yıldan beri dedim ki yahu bu nedir yahu o kadar cahilim ki burda kendine bakan insanları gördüğümde kendime çok kızdım valla ama geçiyor arkadaşlar bende tedavi için doktora filan gittim 1 sene önce bi idrar tahlili yaptılar bişey çıkmadı tabi internete filan girdim baktım herkes çaresi yok demişler bende bıraktım doktorlarda zaten maşallah hasta ddeğiliz biz zaten hayvan gibi davranıyorlar insana yazık yahu aldıkları para haram valla devlet hastahanesindeki doktora cinsellik yok gibi 5 ay boyunca penisimde sertliği sağlayamamıyorum doktor bey diyorum evli değisin evlenince bakarız sonra gel diyor tamam kardeşim anladık kültürümüz seks sevişme gibi şeyler diğer milletlere göre sıfırın altında da insan yinede sağlıklı olmak istiyor evlenmek çocuk sahibi olmak bu bende anal fissürden sonra oldu 16-17 yaşlarıma tekabül ediyor galiba baya zaman oldu şüpheli cinsel ilişkiden olamaz zaten yavaş yavaş ereksiyonumu 18li yaşlarda kaybeden bir insanın psikolojisini kimse düşünmek istemez herhalde devam edicem işim çıktı dışardan çağırıyorlar gitmem lazım yardımcı olmaya çalışıcam inşallah
allameicihan

Antidepresanlarda bu hastalığın tetikleyicisi olabiliyor bazen ssri tipi olan bu haplar insanda seratonin geri alımını durdurarak tedavi etmeyi amaçlıyor seratonin bağırsaklardan salgılandığı için bağırsak florasını bozuyor beyindeki sinir ileten nöronların da iletkenliğini azaltıyor buda hissiz penis, düşük libido hissiz boşalma veya boşalamama zor idrar yapma sorunlarına neden olmakta ve prostatit olmaya hazır hale getiriyor insanı,geçici herşeyi umursamama hali ilaç bittikten sonra gittiği için hastalar umutsuzla düşüyor vede bazen makkattan akıntı ve fissür hemoroid (basur) yapabiliyor arkadaşlar lütfen antidepresan kullanmayın kullanıyorsanızda yavaş yavaş doktor kontrolünde bırakmaya çalışın arkadaşlar
cihanbey

http://www.aneros.com/prostate-massager ... 08b0014ba1

http://www.prostate-massage-and-health. ... ssage.html

prostat mmasajının nasıl yapılacağı ve masaj için aletlere dair gavurca bir site çok anlamadım ama
kenan

Mesaj gönderen kenan »

ibrahim bey bakterin bellimiydi neydi abi
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

kenan yazdı:bkaterin s.aurasmıydı ibrahim
Evt bakteri buydu. Flexlevo 750 günde 1 sefer kullandım 500 ü sabah akşam kullandım,
kenan

Mesaj gönderen kenan »

ibrahim abi çok soru sordum kusuruma bakma abi 3 enjeksiyon oldum enjeksiyondan sonra 2 ay içinde sepromlar oluyordu bazen makata penise doğru batma bazen penisde yanma bazen altında içinde yanma boşalırken ağrı çok şükür düzeldi yoklamadı idrarda hiç sorun olmadı 10 15 gündür pek bişeyim yokdu şimdi gene penisin içinde altında biraz acı oluyor yokluyor yani sende bu yoklamalar oldumu birden biremi iğleşdin bunlar en önemlisi bende cinsel arzu sıfır uyraılma sıfır sertlikde pek ii değil bu hastalıkda başımdan bir şaka olayı geçdi ordan kalan bir piskolojik bozuklukdanmı yoksa zamanla düzelcekmi bilemedim sende bu cinsel yönden uyarılma ve azma yani isteksizlik sertlik varmıydı varsa düzeldimi
ABittersweetLi

ibrahim yazdı:
kenan yazdı:bkaterin s.aurasmıydı ibrahim
Evt bakteri buydu. Flexlevo 750 günde 1 sefer kullandım 500 ü sabah akşam kullandım,
ibrahim Flexlevo 750 günde 2 kez mi kullandın diye sorduğumda evet demiştin.hangisi?
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

750 yi günde 1 defa kullandım. Fakat bana etkili bir antibiyotik gibi gelmedi 500 ü sabah 1 akşam 1 kullandım esas iyiyileşmeyi biteralde hissettim
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

kenan yazdı:ibrahim abi çok soru sordum kusuruma bakma abi 3 enjeksiyon oldum enjeksiyondan sonra 2 ay içinde sepromlar oluyordu bazen makata penise doğru batma bazen penisde yanma bazen altında içinde yanma boşalırken ağrı çok şükür düzeldi yoklamadı idrarda hiç sorun olmadı 10 15 gündür pek bişeyim yokdu şimdi gene penisin içinde altında biraz acı oluyor yokluyor yani sende bu yoklamalar oldumu birden biremi iğleşdin bunlar en önemlisi bende cinsel arzu sıfır uyraılma sıfır sertlikde pek ii değil bu hastalıkda başımdan bir şaka olayı geçdi ordan kalan bir piskolojik bozuklukdanmı yoksa zamanla düzelcekmi bilemedim sende bu cinsel yönden uyarılma ve azma yani isteksizlik sertlik varmıydı varsa düzeldimi
Bende sık idrara çıkma idrar sonu ağrı,peniste bazen batma,boşalma sonrası prostatta ağrı,peniste hissizlik,iktidarsızlık,arzu vardı fakat kalkmıyordu,biteralden sonra ön takımdaki sıntılar birden bitti,makat sıkıntılatım zamanla azalarak bitti,ikdidarsızlık mantar ilede alakalı
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Şu an cinsellik dahil hiç bir sıkıntım yok şükür
kenan

Mesaj gönderen kenan »

candinda mantarına bakdım mantar hastalığı olan insanların ağzı dili göyüsünde bayanlarda hapış arası bölgelerinde şişlik noktalar dildeki bembeyaz lekeler vucudda kırmızı lekeler su dolu gibi kırmızı kabarcıklar resimlere bakdım abi mantar değil ha belirtileri okudum cinsel isteksizlik var ama hep lekerler var insanların dili vucudunda cinsel organlarında şüükür böle lekeler yok kadir abide dedi sendeki piskolojik dokdor bi antideprasan ilac verdi başımdan gecen olayı ve bu rahatsızlığı anlattım kendi uroloji dokdorumda dedi piskolojik diye hapı atmaya başlasammı aacaba