Devlet hastanesinde prostat sivisindan kültür testi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Devlet hastanesinde prostat sivisindan kültür testi

Mesaj gönderen igozukara »

Abiler ben devlet hastanesinde doktora masaj yaptirsam ,prostat sivisindan hastanede lökosit olcumu ve kültur yapilabilirmi. Galiba mikrobiyoloji bölümü bununla ilgileniyor diye biliyorum.
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Devlet hastanesinde prostat sivisindan kültür testi

Mesaj gönderen Bilgin »

Bakmıyorlar bile.Prostatit var dediğinde ya da prostatit tanısı koyduklarında CİPRO diye bir illet var onu yapistiriyorlar hemen.Sansliysan yanında iburofen ve piyeloseptil de veriyorlar ve S.... Ol git diyorlar.Yok kulturmus yok masajlı 4 kap testiymis,Bunlar hep zenginlere ,özel hastane veya kliniklerde.Kisacasi zenginsen paran varsa yaşarsın.Fakirsen bir köşede kivranirsin !Fazla bir şey bekleme tıp ilminden,çok zor bu hastalığın tanı ve tedavisi.Ben de umutsuzum buradaki %90gibi.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Tanıdık doktor var o yuzden dedim, masaji yaptiririm ben sadece bu denilen testler devlet hastanesinde oluyormu diye, kültür ve lökosit icin iyi ayri testmi gerek, buna mikrobiyoloji bölümmu bakiyor. İdrar kulturu vs onlar bakiyor cunku
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

4 kap testi uygulanması gereken standart prosedür ise yapmayan doktoru şikayet etme yoluna gidebiliriz aslında.
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

igozukara yazdı:Tanıdık doktor var o yuzden dedim, masaji yaptiririm ben sadece bu denilen testler devlet hastanesinde oluyormu diye, kültür ve lökosit icin iyi ayri testmi gerek, buna mikrobiyoloji bölümmu bakiyor. İdrar kulturu vs onlar bakiyor cunku
Laboratuvarlar ileri aslında eskisi gibi değiller.Her şeye bakılıyor Burda önemli olan doktorun ilgisi ve bilgisi.Doktorunu bulabilirsen bilgilendirir seni her konuda.