Prostat sıvısı gelir mi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Prostat sıvısı gelir mi

Mesaj gönderen NoLemers »

Çarsamba günü zafer hocaya gideceğim 1 hafta bosalmayayım rahat rahat sıvı gelsin diyordum ama bugun saat 5 gibi uyandım agrıdan cok agrım oldu boşalıncada rahatlıyorum o yüzden bugun iki kere bosaldım şimdi zafer hocaya gitsem sıvı gelir mi ki boşuna gitmek istemiyorum ilk defa gidicem sıvı gelmezse postalar beni biliyorum o kadar para boşa gitmesin
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostat sıvısı gelir mi

Mesaj gönderen NoLemers »

NoLemers yazdı:Çarsamba günü zafer hocaya gideceğim 1 hafta bosalmayayım rahat rahat sıvı gelsin diyordum ama bugun saat 5 gibi uyandım agrıdan cok agrım oldu boşalıncada rahatlıyorum o yüzden bugun iki kere bosaldım şimdi zafer hocaya gitsem sıvı gelir mi ki boşuna gitmek istemiyorum ilk defa gidicem sıvı gelmezse postalar beni biliyorum o kadar para boşa gitmesin
Daha önce iki kere muhsin balaban masaj yaptı ama getiremedi sıvı
kenankomutan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kenankomutan »

çarşambaya daha var bi kaç gün daha sabret boşalma sıvı gelir tahminimce ben sıcak suya oturup daha sonra kendim masaj yapınca sıvı getirebiliyorum( boşalmadan 1 saat sonra olsa dahi)
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

NoLemers yazdı:Çarsamba günü zafer hocaya gideceğim 1 hafta bosalmayayım rahat rahat sıvı gelsin diyordum ama bugun saat 5 gibi uyandım agrıdan cok agrım oldu boşalıncada rahatlıyorum o yüzden bugun iki kere bosaldım şimdi zafer hocaya gitsem sıvı gelir mi ki boşuna gitmek istemiyorum ilk defa gidicem sıvı gelmezse postalar beni biliyorum o kadar para boşa gitmesin
Genelde 3-4 gun bosalmamissan sivi rahatlikla geliyor. Carsamba 5. Gun oluyor rahatlikla gidebilirsin sorun olmaz.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

NoLemers yazdı:
Daha önce iki kere muhsin balaban masaj yaptı ama getiremedi sıvı
Muhsin balaban 1 hafta bosalmadan gitmistim getiremedi siviyi. O masaji simdilik dogru yapamiyor. Iyi niyetli bir doktor fakat prostat masajini tirnak batirarak yapiyor neredeyse.
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

kenankomutan yazdı:çarşambaya daha var bi kaç gün daha sabret boşalma sıvı gelir tahminimce ben sıcak suya oturup daha sonra kendim masaj yapınca sıvı getirebiliyorum( boşalmadan 1 saat sonra olsa dahi)
Kardes kendine nasıl masaj yapıyorsun anlatsana ben kendime yapabilirsem düzeleceğime inaniyorum
kenankomutan

Mesaj gönderen kenankomutan »

ahmetbey yazdı:
kenankomutan yazdı:çarşambaya daha var bi kaç gün daha sabret boşalma sıvı gelir tahminimce ben sıcak suya oturup daha sonra kendim masaj yapınca sıvı getirebiliyorum( boşalmadan 1 saat sonra olsa dahi)
Kardes kendine nasıl masaj yapıyorsun anlatsana ben kendime yapabilirsem düzeleceğime inaniyorum
hocam sıcak suda bi 10 dk kadar otur daha sonra çömelir pozisyonda( alaturka tuvalette oturur gibi) kremle orta parmağı ve makatı kremle ve yavaşça içeri gir içeri girdiğimde avuç içim önde kalacak şeklde yapıyorum bu sayede parmağımı öne doğru hareket ettirebiliyorum yaklaşık 10-15 sn prostata baskı yapınca sıvı kendiliğinden geliyor bu işlemi öne doğru eğilerek yaparsan sıvının yere veya aşağıya aktığını görebilirsin ama öne doğru eğilmezsen penisin önde doğru olan pozisyonundan dolayı penis derisine sıvı akabilir ben böyle her denememde sıvı getirebildim ve özellikle sıcak suyun etkisi çok fazla çünkü prostatı yumuşatıyor
tobey06

Mesaj gönderen tobey06 »

bende ptesi zafer hocaya gitmeyi dusunuyorum testler 1 günde çıkıyor mu acaba ?
Msln

Mesaj gönderen Msln »

tobey06 yazdı:bende ptesi zafer hocaya gitmeyi dusunuyorum testler 1 günde çıkıyor mu acaba ?
Hangi testleri soruyorsun mesela? Lökosit sayimi 2-3dk suruyor. Idrar genelse 30dk 1 saat. Kultur ısterse 3 gun. Zaten lökosit varsa antibiyotigi hemen recete ediyor. Birkac gun sonra cikacak sonuclar icin aramani soyluyor gitmen gerekmez.gecmis olsun
tobey06

Mesaj gönderen tobey06 »

Msln yazdı:
tobey06 yazdı:bende ptesi zafer hocaya gitmeyi dusunuyorum testler 1 günde çıkıyor mu acaba ?
Hangi testleri soruyorsun mesela? Lökosit sayimi 2-3dk suruyor. Idrar genelse 30dk 1 saat. Kultur ısterse 3 gun. Zaten lökosit varsa antibiyotigi hemen recete ediyor. Birkac gun sonra cikacak sonuclar icin aramani soyluyor gitmen gerekmez.gecmis olsun
ÇOK TEŞEKKUR EDERİM HOCAM BUNLAR YETERLİ BANA