Eskiden biraz daha iyiydim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Eskiden biraz daha iyiydim

Mesaj gönderen NightAngel01 »

İdrar hissim gittikçe kötüleşip artıyor günlerdir antibiyotikler mesane kasılması isin ilaçlar iltihap giderici ilaçlar içiyorum bana mısın demiyor vallahi bıktım hastalıktan sınava hazırlanıyorum sınavda odaklanamıyorum sürekli tuvalete gitmem gerekiyor ösym zaten izin vermiyor böyle şeylere ne yapcam bi tavsiye verin lütfen bitik durumdayım
Bu arada Zafer hocaya kaç kere gitmeme rağmen prostatit için bakmadı ısrarıma rağmen aktif mesane dedi ve sistoskıpiyi de başka doktor da yaptırdım o da mesane boynu yüksekliği var dedi
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Eskiden biraz daha iyiydim

Mesaj gönderen moneymaker »

NightAngel01 yazdı:İdrar hissim gittikçe kötüleşip artıyor günlerdir antibiyotikler mesane kasılması isin ilaçlar iltihap giderici ilaçlar içiyorum bana mısın demiyor vallahi bıktım hastalıktan sınava hazırlanıyorum sınavda odaklanamıyorum sürekli tuvalete gitmem gerekiyor ösym zaten izin vermiyor böyle şeylere ne yapcam bi tavsiye verin lütfen bitik durumdayım
Bu arada Zafer hocaya kaç kere gitmeme rağmen prostatit için bakmadı ısrarıma rağmen aktif mesane dedi ve sistoskıpiyi de başka doktor da yaptırdım o da mesane boynu yüksekliği var dedi

Kardesim gecmis olsun ozel durumunu belirtip sondayla girebilirsin bundna baska bi oneri gelmiyor aklima ..