amelıyat mesane boynu pırostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

amelıyat mesane boynu pırostatit

Mesaj gönderen gokhan »

herkese selamlar uzun süredir forma girmiyorum girsemde pek bıseyde degısmıyor kımsede cozum yok beirgin bisey yok sadece hepimiz bırseyler denıyoruz ama uggrasıyoruz sonu hep hüsran kımse ben yüzde yüz yüzde 90 iglesdım dıyen yok yüzde 90 ıyledim dıyende zaten 1 yılgecmeden tekrar baslangıc vs gıbı sonuclar la neyazıkki basadönuyoruz ben 15 seneye yakın süre oldu ugrasıyorum ki seneler gecdikce ki buna nasılkı doktora gıdınce senın biseyin yok pıskolojik denmesınden sacmalık dıyıp ben kendı canımı bılmemı dersek aynı sekılde hersene gecdikce dahada coku oluyor sonuclar kımımızde buıllet sancıları agrıları 6 ay 1 yıl azalıyor cogalıyor böle gıdıyor zamna gecıyor yabancı forumlarda cok gezdim okudum sonuc sıfır sonucalınan tek sey bana göre amalıyat yabancı forumlarda buna cok denk geldım amalıyat dedımsede sole sanırım tam kazıtıyolar benım anladıgım cok doktora pıroflara gııtım kardesım kımsenın gercekdende yapacagı bısey yok yok pırof dahi bunu acıkcası ve bırcok doktorun bana yapacagım bıseyyok demesi kapıdan huzunle ayrılmam antıbıyotugun her cesıdınıkulandım uzun süreler genta ıgneeler insef igneler hıc bırı ıse yaradıgı yok buda bı gercek lokosit tesdi yok lokosit düsürmesi vs sonuca bakalım sonuc ne sonuc alan varmı kardesım ben ıglesdım bunları yaptım dıyenyok amelıyatla 12 yonunde ve 6 yonunde amelıyatta yaptırmak tekrarlayıcı oldugundan bana gore tam sonuc sadeece bunu kople kazıtmak ılerıkınysda yasım 37 40 kadar zatenkımse bu amlıyatı onaylamıyor oda sundan cocuk ve cınselık cınselık olayına gelınce yav sole bı gercek var ben bugun esimle bir gece geciricem sabahına acı cekkecegımı cok ıyı bılıyorum acı cekmemkmı cınselıkmı bana acı cekmek daha cok baskılı cunku cınselıgın sabahında 3 gun cok agrım sık ıdrar hıssım artıcak bunu bıldıgımden cınselık bızde yada bende korku halınde zaten olay orda bıtıyor sıtroskopiyaptırdım gecen sene mesane boynu yükseklıgı cıktı ve darlık darlık dedıgıde pırostat sis oldugundan bana görepırostat gırısınden darlık gözukuyor basurum varmı dıye genelcerahbaktırdım dedi pırostatın cok sısıkın ne alaka drsenısz anuse baktıgından ordan fark edıyor doktor bu antıbıyotıklerı yutmaktan mıde zaten suanda zarar gorduu mıde dözelme cabaındayım lanet olsunkkı bu amk hastalıgı herseyin mafediyor kadir abininn yorumlarıda bakarım ben onunda soledıklerınde haklılık olabılr ama kadır abı sen ben tam olarak ıglesdım dıyebılırmısın dıyememsın zindan kardesım baska formda ozamna lar rusya vs amalıyat ıcın gıdıcekdı senler once ordan tanısmısdım ozamanlar ben cok kutuyum derdi derdı bende ya kardes aynı hastalık bende var ama hanı senın anlattıgnkadar degıl derdım ben cok kutuyum derdı anlam veremezdım zaman kardesım zaman gecdıkce dahada kotu senelr gecdıkce kadır abımınkıde senler olmus ozaman bana gore abı senın olayınla tüm hastar anı katogorıde degil solemı dunmekde bazen dusunuyorum mesane boynu yukseklıgı ayrı mı pırostatıt ayrımı zaanlarsenler ılerledıkce acaba pırostat buyor zaten hasarlı sıslı ıyıce kaslara mesaneye baskı yapıpda süekli idrar hıssı kardesımm bundan kurtulmadıkca bana gore mesande zarar goruyor kasılmadan bunları kımse hesaplamıyor bana gecen 5 ay once gıtım en son ıcıre bı gırdım doktorun bana sıtroskopiyapan doktorda gırdıgım dooktorunyanında doktorun dedıgı bana anlatıyor yanındakı doktor dedı anlatma o herseyi bıxden ıyı bılıyor dedım 2 hocayda ya nolacak bole adamşlar tek cumle soleyemıyor tıkanıp kalıyor sımdı ısmnı ahatırlmıyorumda hkanaldan sıcak cubuk sokuyolarmıs ole bı tedavı vardı tummmuydu bısydı onu yapalım deıdm yok ben sonuc alamayacagım sey yapmak ıddemıyorum forumda yaptıran arkadaslar vardın sonuc alamadılar bılıyorum sonucolarak zındankardesımız yok bızı aydınlakmak ıcın ama bundan kurtulnanın bana gore amelıyat harıcı caresi yok senlerdırde aynıfıkırdeyım benım kanaetım bu allah bızlereyardım etttısın ot larla vsolacak ısler degıl sonuc alaınmıyor bana tek yarayanılan xatraf 10 m eskılerden üropan baskada hıc bır ılac faydası yok
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: amelıyat mesane boynu pırostatit

Mesaj gönderen moneymaker »

gokhan yazdı:herkese selamlar uzun süredir forma girmiyorum girsemde pek bıseyde degısmıyor kımsede cozum yok beirgin bisey yok sadece hepimiz bırseyler denıyoruz ama uggrasıyoruz sonu hep hüsran kımse ben yüzde yüz yüzde 90 iglesdım dıyen yok yüzde 90 ıyledim dıyende zaten 1 yılgecmeden tekrar baslangıc vs gıbı sonuclar la neyazıkki basadönuyoruz ben 15 seneye yakın süre oldu ugrasıyorum ki seneler gecdikce ki buna nasılkı doktora gıdınce senın biseyin yok pıskolojik denmesınden sacmalık dıyıp ben kendı canımı bılmemı dersek aynı sekılde hersene gecdikce dahada coku oluyor sonuclar kımımızde buıllet sancıları agrıları 6 ay 1 yıl azalıyor cogalıyor böle gıdıyor zamna gecıyor yabancı forumlarda cok gezdim okudum sonuc sıfır sonucalınan tek sey bana göre amalıyat yabancı forumlarda buna cok denk geldım amalıyat dedımsede sole sanırım tam kazıtıyolar benım anladıgım cok doktora pıroflara gııtım kardesım kımsenın gercekdende yapacagı bısey yok yok pırof dahi bunu acıkcası ve bırcok doktorun bana yapacagım bıseyyok demesi kapıdan huzunle ayrılmam antıbıyotugun her cesıdınıkulandım uzun süreler genta ıgneeler insef igneler hıc bırı ıse yaradıgı yok buda bı gercek lokosit tesdi yok lokosit düsürmesi vs sonuca bakalım sonuc ne sonuc alan varmı kardesım ben ıglesdım bunları yaptım dıyenyok amelıyatla 12 yonunde ve 6 yonunde amelıyatta yaptırmak tekrarlayıcı oldugundan bana gore tam sonuc sadeece bunu kople kazıtmak ılerıkınysda yasım 37 40 kadar zatenkımse bu amlıyatı onaylamıyor oda sundan cocuk ve cınselık cınselık olayına gelınce yav sole bı gercek var ben bugun esimle bir gece geciricem sabahına acı cekkecegımı cok ıyı bılıyorum acı cekmemkmı cınselıkmı bana acı cekmek daha cok baskılı cunku cınselıgın sabahında 3 gun cok agrım sık ıdrar hıssım artıcak bunu bıldıgımden cınselık bızde yada bende korku halınde zaten olay orda bıtıyor sıtroskopiyaptırdım gecen sene mesane boynu yükseklıgı cıktı ve darlık darlık dedıgıde pırostat sis oldugundan bana görepırostat gırısınden darlık gözukuyor basurum varmı dıye genelcerahbaktırdım dedi pırostatın cok sısıkın ne alaka drsenısz anuse baktıgından ordan fark edıyor doktor bu antıbıyotıklerı yutmaktan mıde zaten suanda zarar gorduu mıde dözelme cabaındayım lanet olsunkkı bu amk hastalıgı herseyin mafediyor kadir abininn yorumlarıda bakarım ben onunda soledıklerınde haklılık olabılr ama kadır abı sen ben tam olarak ıglesdım dıyebılırmısın dıyememsın zindan kardesım baska formda ozamna lar rusya vs amalıyat ıcın gıdıcekdı senler once ordan tanısmısdım ozamanlar ben cok kutuyum derdi derdı bende ya kardes aynı hastalık bende var ama hanı senın anlattıgnkadar degıl derdım ben cok kutuyum derdı anlam veremezdım zaman kardesım zaman gecdıkce dahada kotu senelr gecdıkce kadır abımınkıde senler olmus ozaman bana gore abı senın olayınla tüm hastar anı katogorıde degil solemı dunmekde bazen dusunuyorum mesane boynu yukseklıgı ayrı mı pırostatıt ayrımı zaanlarsenler ılerledıkce acaba pırostat buyor zaten hasarlı sıslı ıyıce kaslara mesaneye baskı yapıpda süekli idrar hıssı kardesımm bundan kurtulmadıkca bana gore mesande zarar goruyor kasılmadan bunları kımse hesaplamıyor bana gecen 5 ay once gıtım en son ıcıre bı gırdım doktorun bana sıtroskopiyapan doktorda gırdıgım dooktorunyanında doktorun dedıgı bana anlatıyor yanındakı doktor dedı anlatma o herseyi bıxden ıyı bılıyor dedım 2 hocayda ya nolacak bole adamşlar tek cumle soleyemıyor tıkanıp kalıyor sımdı ısmnı ahatırlmıyorumda hkanaldan sıcak cubuk sokuyolarmıs ole bı tedavı vardı tummmuydu bısydı onu yapalım deıdm yok ben sonuc alamayacagım sey yapmak ıddemıyorum forumda yaptıran arkadaslar vardın sonuc alamadılar bılıyorum sonucolarak zındankardesımız yok bızı aydınlakmak ıcın ama bundan kurtulnanın bana gore amelıyat harıcı caresi yok senlerdırde aynıfıkırdeyım benım kanaetım bu allah bızlereyardım etttısın ot larla vsolacak ısler degıl sonuc alaınmıyor bana tek yarayanılan xatraf 10 m eskılerden üropan baskada hıc bır ılac faydası yok

Hocam hastaliginizin turu neydi teshis olarak ne konuldu bakteriyel nonbakteriyel mi kultur pcr testlerini yaotiniz mi supheli iliski sonrasi mi ortaya cikti soguktan kaynakli mi ortaya cikti hicbisey belirtmemissiniz hastaliginiz hakkinda varsa yoksa burda biseyler icin cabalayan arkadaslarin moralini bozuyorsunuz. Supheli iliski sonrasi mi oldu naptiniz Allahtan umut kesilmesz burda iyilestim diyen arkadaslar var yalan mi soyluyorlar onlar senin demene gore herkes bir degil belki sen iyilesemedin iyilesecejler var komple birakalim mi yani salalim gitsin tedavi olmayalim boyle bi mantik mi var
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

kardesım bana 1 tane evet benıgledım dıyen gosder 1 yıl hastalık gecırıpde ıglesdım su bı gercekkıdırkı cabalamak la neyapılıyor mmesalal doktor doktor gezınıyor verha ver ılac ıgne pekı bır ıgnennın kara cıgermı bobrekmıydı bana doktorun soledıgı ve hemsınenın 1 saat bıleerken vurdurma cok zaararı var dedıgı antıbıyotıklerın zararı ne olacak ben suanda mıdemde hasarlıyım antıbıyotık yutmakdan barsaklarımda sıkıntı yoktu oda bazuldu sız hız yabancı forumlarda araasdırdınız mı genelde kımse amelıyaop olanlar yazamıyor ozel mj atan bana kac kısı oldugecmısdde kardes haklısın bunu genelde yazarsak usdumuze hucum edıyolar dıye bunun ılacla vs tedavısı yok sal kendını demıyorum herkesın dusuncesı farklıdır katılmak zorunda degılsın benım 14 yıl oldu ben hıc bır ılerleme me ve senler gecdıkcede dahada kotuye gıdıyor buda bır gercek zaferoyman demfımız doktor neyapıyor onunda antıbıyotıkden baska verdıgı nedır
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

sunu sölemk ısdedım benım düsüncelrıme katılmak zorunda degılsin bu benım fıkrım düsüncelerim sana sorayım mesane boynu yukseklıgı ıle pırostatıt aynı seymı bana gore sole pırostat sısık oldugundan kanal kapalı yükseklık bundan kaynaklı bu pırostat ordan cıkmadan bunun kurtulusu yok saat yonundekı amelıyatlarda neden rahatlama 1 yıl 3 yıl rahatlama oluyor yabancı forumları bırazcık arasdırın dünyanın neresınde olursa olsun belkkı farklı rahatlatıcı ılaclar var ama sonuc sıfır bakın arasdırın sonunca ulasanların hepsi aldırmıs bır forumda abd de ki 40 yasında bır hasta 8 yıl benbu hastalıkla ugrasdım en son gidip doktoruma dedımkı al bunu doktor alamam demis orda saglık ve pırosudur nasıl ıslıyor bılemıyorumda onu anlatmamıs sonrasında kanadaya gidip bütün masrafları ben karsılamam sartıyla amelyat oldum ve ne penısdekı pırostatit agrım ne karın agrım barsak agrım kaldı yazmısdı ve sunu solemek gerekırse buda beım dusuncem doktolrların cogu anlamıyor ugrasmıyor bılmıyor bızden daha az bu konuda bılgılerı ama olesıde varkı yurt dısında mastır yapmıs adam kafa yormus arasdırmıs merak etmıs arasdırmıs ben birine ünüversite hastaesınde denk geldim ve suanda bashekim oldu adamın odasına gırdım dedım hocam benı bundan kurtar adamın soledıgı bosuna paranı zamanını harcma amelıyat olmadan kurtulamasın bundan benım le aynı fıkırde ıdı asısdanına gıtmısdım ondan oncesınde adam benı piskıyatrıye yonlendıreyım dedı anlatabılıyormıyum sunu yıne soluyorum olay cınselıkle ben dıyyorumkı ben bır gece cınsellık yasayacam patnrımle sabahında 3 veya 4 gün acı duyucam bunu aklımda oldugundan gerı cekılıyorum sokayım böle cınsel hayata bugun cınsel ılıskı yasadım yarın asla olamaz 3 gun sonra yasasam agrım yenı hafıfledı bıdaha olsa bır 3 gundaha bole cınsellık yasamak bılmıyorumda bana sacma gelıyor
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

yabancı bı forumda anusden gıren ısı veren cıhaz sıparıs ettım bakalım ne olacak yanı su düsdügümüz durumlara bakalım bu arada benım tomografıde de pırostat defarmasyon gozukuyor sayet ılac tedavısı ıle ben ıglesdım dıyen varsa ozman sole dusunmek lazım pırostatıt ayrı mesane boynu yukseklıgı ayrı diye düsünmek lazım 14 yıl ıcerısınde evet 2 defa ıglesdım 2 sene ara ılecok ıyıdım 3 yılcektım 2 yıl cok ıyıdım ılk basladıgında cıplak ayakla buzun usdunde yurudun nuks etti 5 yıl gecmedı sonrasın da gecdi 3yıl cıvarı ıyıdım eskıye nazaran üs üsde bir hafta 1 dolu 1 bos sex sonuc hala ıglesmedım senelerdır sonuc ne barsak ne mide ne pıskoloji yasama sevınci yani ısyan etmıyorum ama ılaclarla kendınızı zehırlememyın ozelıkle antıbıyotıklerle direk pırostata enjekte yapıldı kac kısıye ondada sonuc cıkmadı ben artık antıbıyotık kac sendır hangı doktor test yapsada antıbıyotık ılac versede kulanmıyorum sadece cok agrılı gunlerde kas gevsetıcı kulanıyorum benı rahataltıyor yapabıldıgım bu insanın bobregınde tas var onu ordan cıkarmdan agrısı gecıyormu asla 3 gun tas orda duruyor oynaynınca agrıyor takı ya dusecek yada aldırıcan bobrek de kıst oluyosuyor amelyatla alınmadan düzelme sansı varmı yok dahada kotuye gıdıyor karacigerımızden tün vucuk fonksıyınu beyın de yara timöz olsa yıne aynı ıslem ama ne yazıkıı pırostat kardesım pırostata bı zım sorunuzuz degılse sorunuzuz pırostat neden hepımızın pırostatı sııskın normalın üsdunde doktor parmak atıyor parmakla bılehısedıyor e nerde sorun pırostata bu yara kıst timör ne dersen artık ısmıne onu ordan cıkarmadan nasıl kurtulacaz doktorlar neden yapmıyor bana gore yabancı ulkedede bızdede olasa yas genc e cocuk olmaz cınselıkta haz azalıyon amelıyat yaptıran arkadaslar bılır menı ıcerı kacıyor ve bızım doktorlarımızın pekyaptıgı pırortatıt ıcın yaptıgı bılenın bır operasyıon dgıl madem mıkrobıksek dusunnunkı enfeksıyon bolumu bunu kabul etmıor bıze damardan ılac vermesı ıcın pırosodor bole bılınen bısey yok bole bı tedavı uygunlamamıs dusuncelerım sizlereters gelecek emınımde bu benım düsüncem kaılan katılır katılmayan katılmaz
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bir arkadaş ameliyat olmuştu.sonuç ne oldu bilmiyorum.eşiniz ile birlikten sonra şikayetlerinizin artması çok normal bir durum.çünkü prostat hasarlı.biraz daha dikkatli olunmasında fayda var.hatta eş tedavisi alabilirsiniz.eşinizde bir bakteri varsa sürekli size bulaşıyordur.bunun için eşinizinde antibiyotik kullanması gerekiyor.
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

ABittersweetLi sikatetlerım gecmedıkı cınselıkten sonraartıgını bılıyorum sorunun cınselıkten sonraarttıgınnıda bılıyorum ozaman korkudan cınselıgı yasamıyyalım bekarken yakalandım ben esde de ıse her tur kontrol yapıldıkacdefa bu antıbıyotık herdefansında agzımızdan dusmuyorda ısde onunda vermıs oldugu ayrıyeten hasardaa ayrı bı sorun hadi ben evlııym bekar olanarkasdlardada bosalmada sonra agrılar artıyor sonuc olarak esşerş e pek bır alakası yok sorun bizde amelıyat olan arkadas 1 kısı degılyabancı forumlarda cok da bzım forumlarda aslında var neden yazmadıklarınıda soleyeyım banabır kacdefa ozelden yazmıslardı sanırım gecen sene bahsetmısdım forumda bana ozelmjz attılar bız amelıyat olduk vs dıye neden forumda yazmıyosunuz bunu genelde dedıgımde ıse bır defa yazdım ıyı oldugumu ıfade ettım ama sankı suc işlemısm gıbısınden üsdüme geldiler gibi b,seylersolendi herkez cozum arıyor kafasına yatmayan kısler ıse herkesın dusuncesıne ve kararına saygı duymalı
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Yaşım 18 bende de çıktı ben de olmak istiyorum aslında her ne pahasına olursa