Kendime prostat masajı yaptım ve prostat sıvısı çıkarmayı başardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Kendime prostat masajı yaptım ve prostat sıvısı çıkarmayı başardım

Mesaj gönderen ozanvozan »

Merhaba abiler kardeşler biliyorsunuz Ki bu hastalıkta masaj olmazsa olmaz düzenli masaj ile prostatı kanlandırmadığımız sürece istediğimiz kadar antibiyotik içelim fayda etmiyor sadece bağırsaklara zarar. Düzenli masaj ile ilaç kullanmasak bile bir süre sonra organın kendini iyileştireceğiniz düşünüyorum sonuçta vücutta iyileştirme mekanizması diye birşey var. Bir dakikalık masaj için her seferinde doktorlara para bayılmaktan bıktım ve prostat masaj aleti aldım. İnsan bir erkek olarak bazen kendini yadırgıyor kendinden utanıyor ama tıpta utanma yok diyorlar ya bizimkide o şekil. Aleti önce antibakteriyel sabun ile defalarca yıkadım sonra bebe yağı sürüp prostata kadar soktum sonra titreşimini açıp başladım masaja yapamam diye sıvı gelmez diye korktum ama 5 dakika sonra sıvı aktı aynı doktorun aldığı sıvı gibi 4 damlaya yakın su aktı. Sonrasında mastürbsyon ile boşaldım sperm resmen katıydı ve sarıydı. Sonrada neredeyse kaynar suya girdim ve bugün daha iyi hissediyorum ve düzenli yapmaya devam edeceğim masaj konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz her zaman yardımcı olurum aşağı masaj aletinin linkinide bırakıyorum ben indirimdeyken yakaladım kaçırmadan sizde alın bir kaç alet daha var ama çok pahalıydı bende başlangıç seviyesi aldım.

Ürün linki :

https://m.n11.com/joy-kumandali-vibrato ... P104546786
yasar12

Re: Kendime prostat masajı yaptım ve prostat sıvısı çıkarmayı başardım

Mesaj gönderen yasar12 »

ozanvozan yazdı:Merhaba abiler kardeşler biliyorsunuz Ki bu hastalıkta masaj olmazsa olmaz düzenli masaj ile prostatı kanlandırmadığımız sürece istediğimiz kadar antibiyotik içelim fayda etmiyor sadece bağırsaklara zarar. Düzenli masaj ile ilaç kullanmasak bile bir süre sonra organın kendini iyileştireceğiniz düşünüyorum sonuçta vücutta iyileştirme mekanizması diye birşey var. Bir dakikalık masaj için her seferinde doktorlara para bayılmaktan bıktım ve prostat masaj aleti aldım. İnsan bir erkek olarak bazen kendini yadırgıyor kendinden utanıyor ama tıpta utanma yok diyorlar ya bizimkide o şekil. Aleti önce antibakteriyel sabun ile defalarca yıkadım sonra bebe yağı sürüp prostata kadar soktum sonra titreşimini açıp başladım masaja yapamam diye sıvı gelmez diye korktum ama 5 dakika sonra sıvı aktı aynı doktorun aldığı sıvı gibi 4 damlaya yakın su aktı. Sonrasında mastürbsyon ile boşaldım sperm resmen katıydı ve sarıydı. Sonrada neredeyse kaynar suya girdim ve bugün daha iyi hissediyorum ve düzenli yapmaya devam edeceğim masaj konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz her zaman yardımcı olurum aşağı masaj aletinin linkinide bırakıyorum ben indirimdeyken yakaladım kaçırmadan sizde alın bir kaç alet daha var ama çok pahalıydı bende başlangıç seviyesi aldım.

Ürün linki :

Hocam meninin kati gelmesi hep olan bir durum mu yoksa bu masajdan sonra mi ilk defa ysadiniz
ozanvozan

Sürekli var bir katılık prostatite yoruyorum ben
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

ozanvozan yazdı:Sürekli var bir katılık prostatite yoruyorum ben
Aynen bende de var uzun suredir teshis konamamisti bir turlu. Pelvik mr'i sonrasi teshis konulabildi. Masaj vs sonrasi biraz duzeldi gibi de hala devam ediyor. Bakalim gecirebilecek miyim. Ben biraz prostati saran kaslardan kaynaklandigini da dusunmeye basladim. Bugun alfa bloker tedavisine basladim. 6 hafta sonra etkileri gorulmeye baslaniyormus bakalim fayda gorcek niyim
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Meninin katı gelmesi prostatın enfeksiyonundan kaynaklanan durum diye düşünüyorum bende de katılık vardı menide şuan düzeldi ama ne iyi geldi bilmiyorum. Keçiboynuzu özü, andız pekmezi, polen, birçok şey kullandım şuan normal seviyede görünüyor
Followme

Sabah akşam aç karnına yemekten yarım veya 1 saat önce çiğneyerek sonrasında 1 bardak suyla yutuyorsun.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Followme yazdı:Meninin katı gelmesi prostatın enfeksiyonundan kaynaklanan durum diye düşünüyorum bende de katılık vardı menide şuan düzeldi ama ne iyi geldi bilmiyorum. Keçiboynuzu özü, andız pekmezi, polen, birçok şey kullandım şuan normal seviyede görünüyor
Hocam sizde bakteri cikmis miydi antibiyotik kullandinjz mi? Bakteri ciktiysa neydi türü? Kullandiginiz urunlerin tamamini yazabilirseniz cok sevinirim. Su kati meni olayina duzeltmeden bana rahat yok kafayi cokca takmis durumdayim.
Followme

Şuan bakteri belli değil. Eğer şuan seni rahatsız eden sadece menide ki katılıksa bunu kafaya fazla takma.düzenli beslen dediğim gibi keçiboynuzu özü, andız pekmezi, polen, ceviz içi Ağrı sızı yoksa belirli bölgelerde zamana bırak beslenmeye ağırlık ver.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Followme yazdı:Şuan bakteri belli değil. Eğer şuan seni rahatsız eden sadece menide ki katılıksa bunu kafaya fazla takma.düzenli beslen dediğim gibi keçiboynuzu özü, andız pekmezi, polen, ceviz içi Ağrı sızı yoksa belirli bölgelerde zamana bırak beslenmeye ağırlık ver.
Hocam zaten benim uzun yillardir tek sorunum bu meni muhabbeti. Diger seyler cok hafif seyretti diyebilirim. O yuzden hic prostat dusunmemistim zaten. Ama canimi cok sikiyor bu durum artik. 6-7 yil oldu. Teshis koyulali 1 ay oldu ama hala gecmedi falan, antibiyotik kullaniyorum 1 ayi gecti, diger besin takviyeleri de ayni sekilde. Masaji oluyorum iki uc gunde 1. Egzersizler yapiyorum. Tek degisen meni tazyigi artti. Bu parcalarin da boyu biraz azaldi o kadar. 1 ayda bu kadarcik mi degisim olabildi yani anlayamiyorum gercekten
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

yasar12 yazdı:
ozanvozan yazdı:Merhaba abiler kardeşler biliyorsunuz Ki bu hastalıkta masaj olmazsa olmaz düzenli masaj ile prostatı kanlandırmadığımız sürece istediğimiz kadar antibiyotik içelim fayda etmiyor sadece bağırsaklara zarar. Düzenli masaj ile ilaç kullanmasak bile bir süre sonra organın kendini iyileştireceğiniz düşünüyorum sonuçta vücutta iyileştirme mekanizması diye birşey var. Bir dakikalık masaj için her seferinde doktorlara para bayılmaktan bıktım ve prostat masaj aleti aldım. İnsan bir erkek olarak bazen kendini yadırgıyor kendinden utanıyor ama tıpta utanma yok diyorlar ya bizimkide o şekil. Aleti önce antibakteriyel sabun ile defalarca yıkadım sonra bebe yağı sürüp prostata kadar soktum sonra titreşimini açıp başladım masaja yapamam diye sıvı gelmez diye korktum ama 5 dakika sonra sıvı aktı aynı doktorun aldığı sıvı gibi 4 damlaya yakın su aktı. Sonrasında mastürbsyon ile boşaldım sperm resmen katıydı ve sarıydı. Sonrada neredeyse kaynar suya girdim ve bugün daha iyi hissediyorum ve düzenli yapmaya devam edeceğim masaj konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz her zaman yardımcı olurum aşağı masaj aletinin linkinide bırakıyorum ben indirimdeyken yakaladım kaçırmadan sizde alın bir kaç alet daha var ama çok pahalıydı bende başlangıç seviyesi aldım.

Ürün linki :

Hocam meninin kati gelmesi hep olan bir durum mu yoksa bu masajdan sonra mi ilk defa ysadiniz
Prezervafif takip yap
Followme

1 çay kaşığı aç karnına bol su ile kardeşim
Followme

Bu sadece takviye kardeşim ister kullan ister kullanma sana bağlı doktor her hastaya polen kullan demez.
Antibiyotiği yazar geçer. Polen bir takviyedir içeriğinde B1, B2, B3, B5, B6) olduğu ve vitamin C, A, E, vitaminleri vardır.
Followme

Sade polen + karışım var probolis, arı sütü, bal onuda ek olarak kullanabilirsin
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Verdiğin linkteki urun cok buyuk birsey gibi. Heralde en az 2 parmak kalinliginda. Kusura bakma ama onu nasil kullandin agrimadi mi. Ölçüsünü yazabilir misin. Ben parmakla kendi kendime masaj yaptim fakat cikmadi. Cok ugrastim olmuyor. Boyle bir cihaz faydali olabilir fakat bu ölçüde degil!!!
ozanvozan

Msln yazdı:Verdiğin linkteki urun cok buyuk birsey gibi. Heralde en az 2 parmak kalinliginda. Kusura bakma ama onu nasil kullandin agrimadi mi. Ölçüsünü yazabilir misin. Ben parmakla kendi kendime masaj yaptim fakat cikmadi. Cok ugrastim olmuyor. Boyle bir cihaz faydali olabilir fakat bu ölçüde degil!!!
Bursa medikalparkda Prof METE KİLCİLER iki parmak yapıyordu zaten masajı hocam kalınlık aynı ayrıca fotoğraftaki gibi büyük değil parmakla yapmak zor o işi hele bide kendi kendine çok daha zor ulaşmıyor zaten
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

yasar12 yazdı:
Aynen bende de var uzun suredir teshis konamamisti bir turlu. Pelvik mr'i sonrasi teshis konulabildi. Masaj vs sonrasi biraz duzeldi gibi de hala devam ediyor. Bakalim gecirebilecek miyim. Ben biraz prostati saran kaslardan kaynaklandigini da dusunmeye basladim. Bugun alfa bloker tedavisine basladim. 6 hafta sonra etkileri gorulmeye baslaniyormus bakalim fayda gorcek niyim
Geçmiyor gidiyor geri geliyor 3 senedir var bende e vitamini fayda ediyor biraz
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

merhaba arkadaşlar konuyu dağıtmak istemem ama yeni konu nereden açılıyor bulamadım yardımcı olabilir misiniz
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Raul7 yazdı:
yasar12 yazdı:
Hocam iyilesirseniz gider niye gitmesin. Sizde hala bakteri var demek ki
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

yasar12 yazdı:
Raul7 yazdı:
yasar12 yazdı:
Hocam iyilesirseniz gider niye gitmesin. Sizde hala bakteri var demek ki
Hocam şöyle söyleyim sıfır şikayetle gezdigimde bile oluyordu ondan dedim prostat yeteri kadar kıvamı saglayamıyor menide omdam kaynaklanıyor