DOLGUNLUK HİSSİ....

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

DOLGUNLUK HİSSİ....

Mesaj gönderen Prostatitttt »

Arkadaşlar makata yakın bölgede ve testislerde dolgunluk hissi huzursuzluk var boşalınca geçecekmiş gibi hissediyorum. Ama yok nafile.beni gün boyu çok rahatsız ediyor. Öneriniz nelerdir bu durumu nasıl geçirebilirim.
hepten

Re: DOLGUNLUK HİSSİ....

Mesaj gönderen hepten »

dolgunluk hissi varsa prostat masajı faydalı olur ama boşalmak genel olarak bu durumu daha kötü etkiler onun için boşalarak prostatı yorma
geçen ay bu dolgunluk hissini dibine kadar yaşamıştım
takviyeler yada ilaçlar ile 3 5 günde geçirilebilecek bir durum değil,bir süre dinlendir prostatı ama antibiyotik kullanıyorsan bir şey diyemem çünkü ilaç kullanımı sırasında düzenli boşalmak dinlendirmekten daha mantıklı
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

Yumurtalık altından Makata doğrumu dolgunluk şiş gibi mi duruyor?
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
red

Mesaj gönderen red »

Tipik Prostatit belirtisi. Ödem olduğu anlamına geliyor. Lökosit ölçümü yaptırmanı tavsiye ederim prostat sıvısından. Enfeksiyon varsa önce onu bitirmeli. Ödem için sıcak su, epimedyumlu macun prostat masajı ile yarar. Enfeksiyon için antibiyotik şart. O bitmeden ödemi atsan bile tekrar ödem oluşur.
Prostatitttt

red yazdı:Tipik Prostatit belirtisi. Ödem olduğu anlamına geliyor. Lökosit ölçümü yaptırmanı tavsiye ederim prostat sıvısından. Enfeksiyon varsa önce onu bitirmeli. Ödem için sıcak su, epimedyumlu macun prostat masajı ile yarar. Enfeksiyon için antibiyotik şart. O bitmeden ödemi atsan bile tekrar ödem oluşur.
Kardeşim zaten 1 ay öncd lokosit baktırdım 0-1 çıktı. Bakteriye göre duyarlı antibiyotik kullanıyorum 1 aydır. Daha önce çok hafif olur geçerdi bukadarı ilk defa oluyor. Sıcak su dedigin gibi rahatlatıyor ama nereye kadar kardeşim. Yine oluyor.
Prostatitttt

mustafaa yazdı:Yumurtalık altından Makata doğrumu dolgunluk şiş gibi mi duruyor?
Dışardan bakılınca şişlik yok ama içerde bi dolgunluk hissi huzursuzluk durumu var. Buda beni gerçekten rahatsız ediyor.