Görüşlerinizi Bekliyorum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Görüşlerinizi Bekliyorum.

Mesaj gönderen gonore »

142 gün önce korunmalı bir ilişkim oldu ancak ilişkiden 4 gün sonra peniste sarı akıntı ve idrarda yanma başladı. Korunduğum için ilk olarak psikolojik dedim ancak acıya dayanamadım 7. gün doktora gittim. Doktor akıntıyı görünce azitromisin 1000 mg 3 gün tedavi verdi.. İlaçları kullandım ama sadece idrar yanmam azaldı ve makatta kaşınma başladı...Arada makattan da sarı akıntı gelmeye başladı. Sonra özel bir laba gittim afrikada geri kalmış bir ülkedeyim...14. günümde sürüntü örneği verdiğim ve gram kültürde gonore bulundu ancak adamlar antibiogram yapmadılar...Neyse 15. gün başka bir üroloğa gittim ve test sonucunu gösterdim 1000 mg enjeksiyon sefriakson, 1500 gram azitro, 200 mg tek seferde günlük tok karna 21 günlük doksisiklin verdi...İdrar yanması bitti, sarı akıntı bitti ama makat kaşıntım ve penis yanmam devam etti...28. günümde penşste şeffaf akıntı başladı bu sefer... Ne zaman erekte olsam deli gibi şeffaf akıntı gelmeye başladı.. Sabah penisi sıkıyorum aynı şeffaf akıntı gelliyor gene... Doktora gittim hocam durum bu dedim oda ilaçları tamamla 2 hafta bekle gel dedi.. Yanılmıyorsam 49. günümde hocaya gittim ve akıntını gördü şeffaf olarak hemen test yazdı... Gonore pcr, klamidya pcr, mikoplazma ve sperm kültürü testlerini istedi.. 50. günün sabahında gittim hepsi negatif geldi hocaya bi dha gitmedim sonrasında...Neyse heralde geçti dedm düzelir diye rahattım ancak peniste şeffaf akıntı vardı makat kaşıntımda baya azalmıştı.. 90. günden sonra penis yanması tekrar başladı şeffaf akıntı arttı dayanamadım 94. gün başka bir üroloğa gittim.. Hikayemi anlatttım oda şeffaf akıntı normal endişe etme dedi... Prostatit mi oldum dedim oda sanmam dedi.. Prostata elle baktı normal dedi , ultrason ve idrar tahlili istedi onlarda normal geldi.. Şikayetim var die gentamisin 160 mg 5 gün enjeksiyon ve oflaksin tablet 200 mg günde 2 kez 10 gün boyunca ilaç verdi tamamladım şikayetler bitti... 1 hafta ne akıntı ne kaşıntı oldu... Sonrasında şeffaf akıntı geri başladı, 109. günümdü yanılmıyorsam başka bişeyim yoktu ve kesildi 120. gün gibi kendiliğinden...Ancak arkasından peniste bir ıslaklık ve üşüme hissi oluştu hemen açıp bakıyorum bişey gelmiyor heralde psikolojik dedim.. Bu böyle devam etti.... 138. günümde bu his iyice arttı penis başı çok kötü donma hisi oldu sanki rüzgar esiyormuş gibi, akıntı hissi var ama bişey yok, makat deli gibi yanıyor ve kaşınıyor penis yanıyor..... Şu an makat yanması azaldı ana kaşınıyor, penis başı yanıyor, akıntı geliyor... 3 gün işerken yanma oldu şu an geçti....138-141 arası...Kafaı sıyırmak üzereyim... 189. günüm için randevu aldım.. Mavi lab hasekide idrardan pcr, sperm kültürü ve prostat sıvısından pcr testleri yaptıracağım... Akabinde sonuçlar çıkınca siteden gördüğüm zafer hocaya gitcem.... Şu an niye yaptırmıyorsun diyecek olursanız afrikada görev yapıyorum... 1 temmuz-15 temmuz arası istanbula gelip geri döneceğim... Sonuç tedavi gerektiren bişeyse istifa edeceğim işimden ... Sağlığım bozukdu
:P
Mrshadow

Re: Görüşlerinizi Bekliyorum.

Mesaj gönderen Mrshadow »

Gonore prostata ilerlemis muhtemelen, birkac kutu ilacla olmaz. Duzen labta kultur, gelisimde prostat sivisindan pcr yaptir.
Zafer hocaya git lokosit baksin. Lokosit yuksek cikarsa birkac aylik tedavi gerekir, cikmazsa isine gidersin
gonore

Mesaj gönderen gonore »

düzen labda kültür testi ne üzerine yapılıyor kardeşim , bir de prostat sıvısını dışardan bi doktora aldırmam mı gerekiyor? Mavi lab yetersiz mi bu konularda? Aydınlatırsan çok sevinirim dostum.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Şu ana kadar 9 bin lira harcadım hiv testleri, doktorlar, hepatitler, sifilizler.... Para falan gözümde değil yeter ki şu dert bi bitsin...
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

gonore yazdı:düzen labda kültür testi ne üzerine yapılıyor kardeşim , bir de prostat sıvısını dışardan bi doktora aldırmam mı gerekiyor? Mavi lab yetersiz mi bu konularda? Aydınlatırsan çok sevinirim dostum.

Kültür de düzen iyidir pcrda gelişim prostat sıvısınındışarıdan bi doktora aldırman lazım
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Kültür dediğin sperm kültürü mü? Net bir bilgi verir misin?
murat222

gonore yazdı:Kültür dediğin sperm kültürü mü? Net bir bilgi verir misin?
Prostat sıvısından kültür
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Şimdi prostat sıvısını istanbulda nerede aldırabilirim? Hem düzende kültür testi için hemde gelişimde pcr testi olacağım o zaman. Nasıl bir yol izlemeliyim ve ücretleri nedir acaba? Mavi labda için idrar pcr yaptıracağım, prostat için düzen ve gelişimi tercih ediyorum o zaman.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

gonore yazdı:142 gün önce korunmalı bir ilişkim oldu ancak ilişkiden 4 gün sonra peniste sarı akıntı ve idrarda yanma başladı. Korunduğum için ilk olarak psikolojik dedim ancak acıya dayanamadım 7. gün doktora gittim. Doktor akıntıyı görünce azitromisin 1000 mg 3 gün tedavi verdi.. İlaçları kullandım ama sadece idrar yanmam azaldı ve makatta kaşınma başladı...Arada makattan da sarı akıntı gelmeye başladı. Sonra özel bir laba gittim afrikada geri kalmış bir ülkedeyim...14. günümde sürüntü örneği verdiğim ve gram kültürde gonore bulundu ancak adamlar antibiogram yapmadılar...Neyse 15. gün başka bir üroloğa gittim ve test sonucunu gösterdim 1000 mg enjeksiyon sefriakson, 1500 gram azitro, 200 mg tek seferde günlük tok karna 21 günlük doksisiklin verdi...İdrar yanması bitti, sarı akıntı bitti ama makat kaşıntım ve penis yanmam devam etti...28. günümde penşste şeffaf akıntı başladı bu sefer... Ne zaman erekte olsam deli gibi şeffaf akıntı gelmeye başladı.. Sabah penisi sıkıyorum aynı şeffaf akıntı gelliyor gene... Doktora gittim hocam durum bu dedim oda ilaçları tamamla 2 hafta bekle gel dedi.. Yanılmıyorsam 49. günümde hocaya gittim ve akıntını gördü şeffaf olarak hemen test yazdı... Gonore pcr, klamidya pcr, mikoplazma ve sperm kültürü testlerini istedi.. 50. günün sabahında gittim hepsi negatif geldi hocaya bi dha gitmedim sonrasında...Neyse heralde geçti dedm düzelir diye rahattım ancak peniste şeffaf akıntı vardı makat kaşıntımda baya azalmıştı.. 90. günden sonra penis yanması tekrar başladı şeffaf akıntı arttı dayanamadım 94. gün başka bir üroloğa gittim.. Hikayemi anlatttım oda şeffaf akıntı normal endişe etme dedi... Prostatit mi oldum dedim oda sanmam dedi.. Prostata elle baktı normal dedi , ultrason ve idrar tahlili istedi onlarda normal geldi.. Şikayetim var die gentamisin 160 mg 5 gün enjeksiyon ve oflaksin tablet 200 mg günde 2 kez 10 gün boyunca ilaç verdi tamamladım şikayetler bitti... 1 hafta ne akıntı ne kaşıntı oldu... Sonrasında şeffaf akıntı geri başladı, 109. günümdü yanılmıyorsam başka bişeyim yoktu ve kesildi 120. gün gibi kendiliğinden...Ancak arkasından peniste bir ıslaklık ve üşüme hissi oluştu hemen açıp bakıyorum bişey gelmiyor heralde psikolojik dedim.. Bu böyle devam etti.... 138. günümde bu his iyice arttı penis başı çok kötü donma hisi oldu sanki rüzgar esiyormuş gibi, akıntı hissi var ama bişey yok, makat deli gibi yanıyor ve kaşınıyor penis yanıyor..... Şu an makat yanması azaldı ana kaşınıyor, penis başı yanıyor, akıntı geliyor... 3 gün işerken yanma oldu şu an geçti....138-141 arası...Kafaı sıyırmak üzereyim... 189. günüm için randevu aldım.. Mavi lab hasekide idrardan pcr, sperm kültürü ve prostat sıvısından pcr testleri yaptıracağım... Akabinde sonuçlar çıkınca siteden gördüğüm zafer hocaya gitcem.... Şu an niye yaptırmıyorsun diyecek olursanız afrikada görev yapıyorum... 1 temmuz-15 temmuz arası istanbula gelip geri döneceğim... Sonuç tedavi gerektiren bişeyse istifa edeceğim işimden ... Sağlığım bozukdu
dostum gecmis olsun .. burada hemen hemen herkesde var bu ve buna benzer dertler hatta cok daha fazlasi :( ....... Benim burada anlayamadigim husus korunmali iliski ise sana bunun nasil gectigi boyle bir ihtimali dusunemiyorum bile mumkun degil diyorum ..... bunu irdelemek lazim genel anlamda diger arkadaslar icin

1) acaba condommu patladi yarildi sen fark etmedin ?
2) condom da delik mi vardi ?
3) bu madde benim en cok korktiugum madde : condumu kullandin , ama kondomun dibinde bayanin vaginasinin sivilari kaliyor condomu cikarirken veya siyirirken bu sivinin penis ucuna surtunerek iceri kacmasi olayi ..Emin olmamakla birlikte o sivi icerisinde , sivi disarida olsa dahi bakteri belli sure yasiyabiliyor ve bulasabilir diye dusunuyorum ... O yuzden korunmali iliski neticesinde ( yani sex yapabildigim zamanlarda ) condomu cikarmadan once condomun alt kismini iyice kurulardim sonra cok dikkatli cikariridim ve penis basini tuv kagidi ile tutup penisi yukari cekip alt kismi iyice sabunla yikayip fonle kurulardim ve yinede oradaki deride biseyler kalmis olma ihtimaline karsi penisi yatirdigimda ucucndan iceri kacabilir korkusu le penisi kafasini kagitla bohcalardim ve oyle yatirirdim ....Bilmiyorum paranoyami yapiyorum ....
Mrshadow

gonore yazdı:Şimdi prostat sıvısını istanbulda nerede aldırabilirim? Hem düzende kültür testi için hemde gelişimde pcr testi olacağım o zaman. Nasıl bir yol izlemeliyim ve ücretleri nedir acaba? Mavi labda için idrar pcr yaptıracağım, prostat için düzen ve gelişimi tercih ediyorum o zaman.
geç maviyi
çevre hastanesi halil ibrahim beyden randevu al
hemen arkasında düzen var. halil ibrahim bey numuneyi alsın sen hemen arkadaki düzene ver kültür yapılsın. nişantaşında gelişim var orası için de numune aldır. pcr için oraya ver. yalnız hocaya sor bu numunelerin saklama ve taşıma koşullarını. numuneler yolda pert olmasın
Mrshadow

esanjor01 yazdı:
gonore yazdı:142 gün önce korunmalı bir ilişkim oldu ancak ilişkiden 4 gün sonra peniste sarı akıntı ve idrarda yanma başladı. Korunduğum için ilk olarak psikolojik dedim ancak acıya dayanamadım 7. gün doktora gittim. Doktor akıntıyı görünce azitromisin 1000 mg 3 gün tedavi verdi.. İlaçları kullandım ama sadece idrar yanmam azaldı ve makatta kaşınma başladı...Arada makattan da sarı akıntı gelmeye başladı. Sonra özel bir laba gittim afrikada geri kalmış bir ülkedeyim...14. günümde sürüntü örneği verdiğim ve gram kültürde gonore bulundu ancak adamlar antibiogram yapmadılar...Neyse 15. gün başka bir üroloğa gittim ve test sonucunu gösterdim 1000 mg enjeksiyon sefriakson, 1500 gram azitro, 200 mg tek seferde günlük tok karna 21 günlük doksisiklin verdi...İdrar yanması bitti, sarı akıntı bitti ama makat kaşıntım ve penis yanmam devam etti...28. günümde penşste şeffaf akıntı başladı bu sefer... Ne zaman erekte olsam deli gibi şeffaf akıntı gelmeye başladı.. Sabah penisi sıkıyorum aynı şeffaf akıntı gelliyor gene... Doktora gittim hocam durum bu dedim oda ilaçları tamamla 2 hafta bekle gel dedi.. Yanılmıyorsam 49. günümde hocaya gittim ve akıntını gördü şeffaf olarak hemen test yazdı... Gonore pcr, klamidya pcr, mikoplazma ve sperm kültürü testlerini istedi.. 50. günün sabahında gittim hepsi negatif geldi hocaya bi dha gitmedim sonrasında...Neyse heralde geçti dedm düzelir diye rahattım ancak peniste şeffaf akıntı vardı makat kaşıntımda baya azalmıştı.. 90. günden sonra penis yanması tekrar başladı şeffaf akıntı arttı dayanamadım 94. gün başka bir üroloğa gittim.. Hikayemi anlatttım oda şeffaf akıntı normal endişe etme dedi... Prostatit mi oldum dedim oda sanmam dedi.. Prostata elle baktı normal dedi , ultrason ve idrar tahlili istedi onlarda normal geldi.. Şikayetim var die gentamisin 160 mg 5 gün enjeksiyon ve oflaksin tablet 200 mg günde 2 kez 10 gün boyunca ilaç verdi tamamladım şikayetler bitti... 1 hafta ne akıntı ne kaşıntı oldu... Sonrasında şeffaf akıntı geri başladı, 109. günümdü yanılmıyorsam başka bişeyim yoktu ve kesildi 120. gün gibi kendiliğinden...Ancak arkasından peniste bir ıslaklık ve üşüme hissi oluştu hemen açıp bakıyorum bişey gelmiyor heralde psikolojik dedim.. Bu böyle devam etti.... 138. günümde bu his iyice arttı penis başı çok kötü donma hisi oldu sanki rüzgar esiyormuş gibi, akıntı hissi var ama bişey yok, makat deli gibi yanıyor ve kaşınıyor penis yanıyor..... Şu an makat yanması azaldı ana kaşınıyor, penis başı yanıyor, akıntı geliyor... 3 gün işerken yanma oldu şu an geçti....138-141 arası...Kafaı sıyırmak üzereyim... 189. günüm için randevu aldım.. Mavi lab hasekide idrardan pcr, sperm kültürü ve prostat sıvısından pcr testleri yaptıracağım... Akabinde sonuçlar çıkınca siteden gördüğüm zafer hocaya gitcem.... Şu an niye yaptırmıyorsun diyecek olursanız afrikada görev yapıyorum... 1 temmuz-15 temmuz arası istanbula gelip geri döneceğim... Sonuç tedavi gerektiren bişeyse istifa edeceğim işimden ... Sağlığım bozukdu
dostum gecmis olsun .. burada hemen hemen herkesde var bu ve buna benzer dertler hatta cok daha fazlasi :( ....... Benim burada anlayamadigim husus korunmali iliski ise sana bunun nasil gectigi boyle bir ihtimali dusunemiyorum bile mumkun degil diyorum ..... bunu irdelemek lazim genel anlamda diger arkadaslar icin

1) acaba condommu patladi yarildi sen fark etmedin ?
2) condom da delik mi vardi ?
3) bu madde benim en cok korktiugum madde : condumu kullandin , ama kondomun dibinde bayanin vaginasinin sivilari kaliyor condomu cikarirken veya siyirirken bu sivinin penis ucuna surtunerek iceri kacmasi olayi ..Emin olmamakla birlikte o sivi icerisinde , sivi disarida olsa dahi bakteri belli sure yasiyabiliyor ve bulasabilir diye dusunuyorum ... O yuzden korunmali iliski neticesinde ( yani sex yapabildigim zamanlarda ) condomu cikarmadan once condomun alt kismini iyice kurulardim sonra cok dikkatli cikariridim ve penis basini tuv kagidi ile tutup penisi yukari cekip alt kismi iyice sabunla yikayip fonle kurulardim ve yinede oradaki deride biseyler kalmis olma ihtimaline karsi penisi yatirdigimda ucucndan iceri kacabilir korkusu le penisi kafasini kagitla bohcalardim ve oyle yatirirdim ....Bilmiyorum paranoyami yapiyorum ....
paranoya yapıyosun
gonore

Mesaj gönderen gonore »

offf tek seferde yapma şansım yok mu bu işi... çok zpr çook... neden düştüm böyle hataya bi de korundum......
zafer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen zafer »

çevre hastahnasei ile duzen lab'ın arası 100 metre 2 tüp örnek al birini duzen laba kultur için diğerinide gelişim laba kültür için ver gelişimde nişantaşında bence pcr ilk aşamada yapma sonra eğer birşey çıkmaz ise gelişimde yine prostat suıvısından pcr yaptır.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

teşekkür ederim zafer kardeşim. saklamak için kabı doktor mu veriyor yoksa kendim mi götürmeliyim? iki ayrı kaba mı koydurmalıyım?
Mrshadow

Duzene git kultur icin kab iste.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

gonore yazdı:Şu ana kadar 9 bin lira harcadım hiv testleri, doktorlar, hepatitler, sifilizler.... Para falan gözümde değil yeter ki şu dert bi bitsin...

4 aydır bu illetle uğraşırım şu ana kadar 25 bin harcadım çok zor bir süreç para herneyse temennim inşallah iyileşiriz sıkıntılı bir hastalık sıkıntılı bir organ
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
1453ali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen 1453ali »

Hüseyin 252 kardeşim 4 aymı?? SEN bu formmu iyi okumadın herhalde 4 yıl çeken var 6 yıl çeken var 12 yıl çeken var 6 ay hiç ara vermeden serum alan var malesef böyle adı üstünde kronik hatta bir yazı vardı şöyle yazıyordu bazen kendi kendime mırıldanırım bunu ... bundan kolay kolay kurtulamazsın diyordu 2,5 yıldır ugraşıyorum haftanın 4 günü hastanedeyim.kullanmadıgım serum yutmadıgım hap kalmadı Allah hepimize şifa versin
gonore

Mesaj gönderen gonore »

kultur sonucu ve pcr sonucu kac gunde cikar?
murat222

gonore yazdı:kultur sonucu ve pcr sonucu kac gunde cikar?
Kültür 4gun pcr 2 gün pcr 600 tl kültür 80-90 tl doktor ücretide ortalama 300-350 tutar
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Pcr 750 sperm ve prostat kulltur 250 istediler gelisim ve dzen
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

1453ali yazdı:Hüseyin 252 kardeşim 4 aymı?? SEN bu formmu iyi okumadın herhalde 4 yıl çeken var 6 yıl çeken var 12 yıl çeken var 6 ay hiç ara vermeden serum alan var malesef böyle adı üstünde kronik hatta bir yazı vardı şöyle yazıyordu bazen kendi kendime mırıldanırım bunu ... bundan kolay kolay kurtulamazsın diyordu 2,5 yıldır ugraşıyorum haftanın 4 günü hastanedeyim.kullanmadıgım serum yutmadıgım hap kalmadı Allah hepimize şifa versin
Kardeş yaş kaç diye soruyorum çünkü o ilaçlara vücûd nasıl dayandı ben 4 aydır hatta beş ay oldu ilaç üstüne ilaç ama sonuç semptomların azalması 15 gün sonra hop geri gelmesi ne yapalım uğraşcaz iyi olana kadar malesef ben bu hastalığı bir ceza olarak kabul ediyorum ve Birgül iyileşcegimizi umuyorum ha bu arada günlük formda 3 saatim geçiyor hepsini okuyorum ama bakıyorum çok iyileşen var hatta iyileşenler çok iyileşiyorlar bir daha forma girmiyorlar diye düşünüyorum ha uzun sürede hatta 23 yılda çekenler var inşallah en kısa zamanda iyileşiriz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
1453ali

Mesaj gönderen 1453ali »

Bak şimdi bu formda mantıklı yazmak gerekirse çok bilgili insanlar var kadir bey veysel bey mrshadow daha bir sürü bak kardeşim ben iki bakteriyi 90 serumda tamamen bitirdim bazı bakteriler varki 120 serumu görüyo yani tedavi gerektiriyo benim konuştugum enfeksiyoncu diyorki prostat steril bir organ orada bir bakteri varsa tedavi olması gerekir yapısı geregide antibiyotikler oraya kısa süreli tedavide ulaşmaz diyor tabi sen düzgün test vermişsen orda bir bakteri var ise ve emin olmak için testi tekrar ettirib bakteriyi kesinleştirirsen bunu oradan yok edeceksin bazı bakteriler uzun ve aralıksız tedavi ister benim yaşım 39 ama genç gösteriyorum 33 falan 130 yakın serum aldım şuan 45 targocid ve buna akaben 30 yakın rifamisin alacagım niye aldıgım yazılarımda yazıyor Allah şükür şuan testlerim böbrek karaciger iyi durumda hapların yan etgisi olmadı ama herkeste olurmu bilmen mesela bana vangotek ve baktirim alerji yapıyor 15 tedaviynen bakteri ölmez birde dirençliyse. Malesef drlar zaten bizlerinen bu züyden ilgilenmiyor tedavisi zor zaman alıcı bir hastalık ben bu hastalıkta 3. Ramazan geçiriyorum yaklaşık üç yıla giriyorum ve bu ramazanda çok iyiyim yüzde yüz yüzde 90 gidip geliyorum 45 gün targocid ve rifaminsinin 25.günündeyim bakalım bakteriler ölecekmi önceki aldıgım serumlar hariç o iki bakteriyi bitirdim düzende çıkan bakterieri bitirmeye çalışıyorum
1453ali

Mesaj gönderen 1453ali »

Bunu moral olsun diye yazıyorum emre diye 25 yaşında izmirli bir arkadaş vardı soyadını vermeyeyim bunu formdan falan haberi yok zaten o zaman bu sayfa yoktu daha dogrusu onun yakalandıgı dönemlerde ben tamamen iyileştim diyordu kronik prostatmış 3yıl çekmiş iyileşeli 4 yıl olmuş zerre şikayetim yok diyor
Emrenin tedavisi şöyle idi
İzmir tepecik hastanesinde yaşlı bir dr buna 90 serem ve akabinde avelox uygulamış serumu hiş kesmeden ..tabi ben sordugumda ıesef gibi monodox gibi antibiyotiklermi aldın dedim hayır abi dedi onlar bu hastalık için yetersiz dedi ve prostat enjeksiyonunu kesinlikle yaptırma demişti tabi ben onu dinlemedim hata yaptım .
İzmirdeki dr sordugumda aradan 4 yıl geçti belki emekli olmuştur dedi ve bu hastalık hakkında fazla konuşmak istemedi
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

1453ali yazdı:Bak şimdi bu formda mantıklı yazmak gerekirse çok bilgili insanlar var kadir bey veysel bey mrshadow daha bir sürü bak kardeşim ben iki bakteriyi 90 serumda tamamen bitirdim bazı bakteriler varki 120 serumu görüyo yani tedavi gerektiriyo benim konuştugum enfeksiyoncu diyorki prostat steril bir organ orada bir bakteri varsa tedavi olması gerekir yapısı geregide antibiyotikler oraya kısa süreli tedavide ulaşmaz diyor tabi sen düzgün test vermişsen orda bir bakteri var ise ve emin olmak için testi tekrar ettirib bakteriyi kesinleştirirsen bunu oradan yok edeceksin bazı bakteriler uzun ve aralıksız tedavi ister benim yaşım 39 ama genç gösteriyorum 33 falan 130 yakın serum aldım şuan 45 targocid ve buna akaben 30 yakın rifamisin alacagım niye aldıgım yazılarımda yazıyor Allah şükür şuan testlerim böbrek karaciger iyi durumda hapların yan etgisi olmadı ama herkeste olurmu bilmen mesela bana vangotek ve baktirim alerji yapıyor 15 tedaviynen bakteri ölmez birde dirençliyse. Malesef drlar zaten bizlerinen bu züyden ilgilenmiyor tedavisi zor zaman alıcı bir hastalık ben bu hastalıkta 3. Ramazan geçiriyorum yaklaşık üç yıla giriyorum ve bu ramazanda çok iyiyim yüzde yüz yüzde 90 gidip geliyorum 45 gün targocid ve rifaminsinin 25.günündeyim bakalım bakteriler ölecekmi önceki aldıgım serumlar hariç o iki bakteriyi bitirdim düzende çıkan bakterieri bitirmeye çalışıyorum
Gecmis olsun kardesim cok ciddi tedavi aliyosun allahtan sifa diliyorum Ben henuz girmedim o tedavi yontemlerine

``benim konuştugum enfeksiyoncu diyorki prostat steril bir organ orada bir bakteri varsa tedavi olması gerekir `` enfelsiyoncunun bu cumlesi beni cok korkututtu :(

1 Citrobacter spр. : AMIKACIN ,AMOXICILLINE CLAVULANAT,AMIKACIN,CIPROFLOXACIN,CEFTRIAXON,GENTAMICIN,OFLOXACIN

2 Staphylococcus aureus GENTAMICIN ( CEFTRIAXON calisilmamis burada )

3 Streptococcus faecalis : Ampisilin-sulbaktam,imipenem,Sülfametoksazol-trimetoprim (Eş-Trimoxazol, Biseptol),siprofloksasin ...GENTAMICIN ( orta duyarli)

4 Staphylococcus haemolyticus : Daptomycin,Cephalothin,Fosfomycin,GENTAMICIN,Linezolid ,Trimeth/Sulfamethoxazole,Oxacillin,Rifampin,Teicoplanin

benimde penis icine pamukla suruntu ile bunlar cikti .3 farkli labaratuarda farkli farkli cikti ... Saniyorum seninki ile ayni olanlarda var ...
Enfelsiyoncu ne der : Bunlar bulasicimidir ? Ben biri ile su mevcut durumumda birlikte olsam karsi tarafa gecirirmiyim ? veya bu bakteriler prostata nasil gecmistir peki ?
murat222

esanjor01 yazdı:
1453ali yazdı:Bak şimdi bu formda mantıklı yazmak gerekirse çok bilgili insanlar var kadir bey veysel bey mrshadow daha bir sürü bak kardeşim ben iki bakteriyi 90 serumda tamamen bitirdim bazı bakteriler varki 120 serumu görüyo yani tedavi gerektiriyo benim konuştugum enfeksiyoncu diyorki prostat steril bir organ orada bir bakteri varsa tedavi olması gerekir yapısı geregide antibiyotikler oraya kısa süreli tedavide ulaşmaz diyor tabi sen düzgün test vermişsen orda bir bakteri var ise ve emin olmak için testi tekrar ettirib bakteriyi kesinleştirirsen bunu oradan yok edeceksin bazı bakteriler uzun ve aralıksız tedavi ister benim yaşım 39 ama genç gösteriyorum 33 falan 130 yakın serum aldım şuan 45 targocid ve buna akaben 30 yakın rifamisin alacagım niye aldıgım yazılarımda yazıyor Allah şükür şuan testlerim böbrek karaciger iyi durumda hapların yan etgisi olmadı ama herkeste olurmu bilmen mesela bana vangotek ve baktirim alerji yapıyor 15 tedaviynen bakteri ölmez birde dirençliyse. Malesef drlar zaten bizlerinen bu züyden ilgilenmiyor tedavisi zor zaman alıcı bir hastalık ben bu hastalıkta 3. Ramazan geçiriyorum yaklaşık üç yıla giriyorum ve bu ramazanda çok iyiyim yüzde yüz yüzde 90 gidip geliyorum 45 gün targocid ve rifaminsinin 25.günündeyim bakalım bakteriler ölecekmi önceki aldıgım serumlar hariç o iki bakteriyi bitirdim düzende çıkan bakterieri bitirmeye çalışıyorum
Gecmis olsun kardesim cok ciddi tedavi aliyosun allahtan sifa diliyorum Ben henuz girmedim o tedavi yontemlerine

``benim konuştugum enfeksiyoncu diyorki prostat steril bir organ orada bir bakteri varsa tedavi olması gerekir `` enfelsiyoncunun bu cumlesi beni cok korkututtu :(

1 Citrobacter spр. : AMIKACIN ,AMOXICILLINE CLAVULANAT,AMIKACIN,CIPROFLOXACIN,CEFTRIAXON,GENTAMICIN,OFLOXACIN

2 Staphylococcus aureus GENTAMICIN ( CEFTRIAXON calisilmamis burada )

3 Streptococcus faecalis : Ampisilin-sulbaktam,imipenem,Sülfametoksazol-trimetoprim (Eş-Trimoxazol, Biseptol),siprofloksasin ...GENTAMICIN ( orta duyarli)

4 Staphylococcus haemolyticus : Daptomycin,Cephalothin,Fosfomycin,GENTAMICIN,Linezolid ,Trimeth/Sulfamethoxazole,Oxacillin,Rifampin,Teicoplanin

benimde penis icine pamukla suruntu ile bunlar cikti .3 farkli labaratuarda farkli farkli cikti ... Saniyorum seninki ile ayni olanlarda var ...
Enfelsiyoncu ne der : Bunlar bulasicimidir ? Ben biri ile su mevcut durumumda birlikte olsam karsi tarafa gecirirmiyim ? veya bu bakteriler prostata nasil gecmistir peki ?

Korun kesinlikle başkasından ziyade kendini düşün yaa onda bşy olup sana buluşursa