Ankara doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ok06920
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ankara doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen Ok06920 »

Arkadaşlar 3 aydır uğraşıyorum ankarada sağlam bir doktor var mıdır devlet hastanesi olarak
romeo

Re: Ankara doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen romeo »

Ok06920 yazdı:Arkadaşlar 3 aydır uğraşıyorum ankarada sağlam bir doktor var mıdır devlet hastanesi olarak
Hocam devlet hastaneleri sizce zor olmaz mı? Bi randevu alıyorsun 2 hafta sonraya, bi ultrason çektiriyosun onda da 2 hafta sonraya randevu veriliyor. Gidip memnun kalan vardır belki yine de devlet hastanesi istiyorsan arkadaşlar yazar umarım.

Ankarada özel hastane olarak soruyorsan, 5-6 doktora gittim, bırak rektal tuşe yi elle testisleri kasıkları bile muayene etmediler. Tek memnun kaldığım doktor Bayındır Söğütözü Hastanesinde Doç. Dr. İzak Dalva. Odasında ultrason cihazı var anında bakıyor, muayene ediyor en önemlisi seni dinliyor başından savmıyor. Onlarca soru soruyor.
Ok06920

Mesaj gönderen Ok06920 »

Ücreti ne kadar
Carizma270
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Carizma270 »

Forumda adı geçen mesut hoca var a life hospital de (eski adı etimed), ücretide 60 tl yazmışlardı emin değilim..Prostat sıvısından kültür yapıyormuş
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Ok06920 yazdı:Arkadaşlar 3 aydır uğraşıyorum ankarada sağlam bir doktor var mıdır devlet hastanesi olarak
Ankara eğitim ve araştırma hastanesi Ahmet Metin diye bir doktor var lakin çok birşey bekleme normal devlet doktorlarının bir tık üstü sadece prostat sıvısı aldı kültürde birşey çıkmadı cipro yazdı oda
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Vay be koca memleketin başkentinde doktor yok bu işle ilgilenen
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
bazlama
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen bazlama »

ızhak dalva
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Cengiz yazdı:
romeo yazdı:
Hocam devlet hastaneleri sizce zor olmaz mı? Bi randevu alıyorsun 2 hafta sonraya, bi ultrason çektiriyosun onda da 2 hafta sonraya randevu veriliyor. Gidip memnun kalan vardır belki yine de devlet hastanesi istiyorsan arkadaşlar yazar umarım.

Ankarada özel hastane olarak soruyorsan, 5-6 doktora gittim, bırak rektal tuşe yi elle testisleri kasıkları bile muayene etmediler. Tek memnun kaldığım doktor Bayındır Söğütözü Hastanesinde Doç. Dr. İzak Dalva. Odasında ultrason cihazı var anında bakıyor, muayene ediyor en önemlisi seni dinliyor başından savmıyor. Onlarca soru soruyor.
Bu izak hocanın prostatit ile ilgili görüşleri nedir Benim için çok değerli bilgiler olacaktır çünkü hem dürüst hem işinin ehlidir diye tahmin ediyorum
Prostat sıvısı almıyor, idrar daki lökosite bakıyor. Rektal tuşeden önce ve sonra olmak üzere 2 ayrı idrar tahlilindeki lökositlere bakıyor.
romeo

Mesaj gönderen romeo »

İdrar kültürü ve tahlili istiyor, kan tahlili istiyor ve psa, crp bakıyor. Tedavisi ampirik antibiyotik tedavisi. İğne ve antibiyotik kürü verir, xatral verir. Şikayetlerine göre tedavi yazar.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Ankarada bu illetı ceken arkadaslarla gorusmek ısterım
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

İzak hocaya cok gittim fayda gördümmü evet izak hoca iyidir lakin ücret cok yüksek muayene sgk geçmiyor o yüzden ilaçlarıda parayla alıyon, ankarada baska doktor bulamadım ben eskısehite giriyordum oda muglaya gitti
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Raul7 yazdı:İzak hocaya cok gittim fayda gördümmü evet izak hoca iyidir lakin ücret cok yüksek muayene sgk geçmiyor o yüzden ilaçlarıda parayla alıyon, ankarada baska doktor bulamadım ben eskısehite giriyordum oda muglaya gitti
Hoca ankarada ben 2007 okurkende adam yoktu halende yok aq o kadar üniversite ve izel hastaneler olmasına ragmen