UKRANYA DOKTORU

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

UKRANYA DOKTORU

Mesaj gönderen orhan »

selam Arkadaşlar
DENNİSMARMARİS arkadaşımızın bahsettiği UKRANYADAKİ doktora burdan görüşüp kararlı 5 arkadaş gidelim hem orda birbirimize yoldaş oluruz orda bir türk tercüman buluruz en azından burda beklemekten iyidir 5 arkadaşdan biri benim
bu arkadaşlar İSTANBULDAN olursa burada bir araya gelip istişare yaparak gidilebilir nihayetinde SAĞLIK
CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUM
Aslivorno
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: UKRANYA DOKTORU

Mesaj gönderen Aslivorno »

DENNİSMARMARİS İsimli arkadasla ben sabah yaklasik yarim saat konustum.sag olsun tum sorularima ilgiyle cevap verdi.DENNİSMARMARİS Arkadasimiz aldigi tedaviyi tum ayrintilariyla anlatti.Bu hastaliga cinsel yolla bulasan bir hastalik gecirmeden yasamis 7 yil ve ukrayna’ya gitmeden önce prostat sivisindan lokosit - prostat sivisindan kültür -Prostat sivisindan Pcr yaptirmamis.Bana soyledigine gore 4 kutu falan tavanic kullanmis.Kendisi Muğla’da oturuyor.O bolgedeki doktorlar rektal ruse ile prostat sivisi almamis hic.DENNİSMARMARİS Arkadasimizin yaptigi testlerin tamami istanbul’da ve eskisehir’deki doktorlardan yapilabiliyor kultur pcr vs.

Simdi Ukrayna olayindaki olay su ; Orada verilen ilaclar...Fitil vs ... burada bu ilaclar var mi bilmiyorum.Fitil falan yok ondan eminiz.Olay bu.

Bence ukrayna’daki doktora gitmeden once istanbuldaki doktorla bu testleri yaptirmak lazim ben lokosit sayimi yaptim simdi de prostat sivisindan kultur baktiriyorum sonuclar 3-4 gun icinee cikacak ne cikar bilinmez.Ukrayna’daki doktor kisacasi buradaki urologlarin cogunun yapmadidigi seyi yapmis.Ama yapan urologlar lablar oldugnu biliyoruz.Eger sonuc alinamazsa dusunulebilir Ukrayna bu kisilerin arasina tum tedavimi burada olduktan sonra eger sonuc alamazsam bir grup halinde gidebiliriz.
dennismarmaris
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen dennismarmaris »

Aslivorno yazdı:DENNİSMARMARİS İsimli arkadasla ben sabah yaklasik yarim saat konustum.sag olsun tum sorularima ilgiyle cevap verdi.DENNİSMARMARİS Arkadasimiz aldigi tedaviyi tum ayrintilariyla anlatti.Bu hastaliga cinsel yolla bulasan bir hastalik gecirmeden yasamis 7 yil ve ukrayna’ya gitmeden önce prostat sivisindan lokosit - prostat sivisindan kültür -Prostat sivisindan Pcr yaptirmamis.Bana soyledigine gore 4 kutu falan tavanic kullanmis.Kendisi Muğla’da oturuyor.O bolgedeki doktorlar rektal ruse ile prostat sivisi almamis hic.DENNİSMARMARİS Arkadasimizin yaptigi testlerin tamami istanbul’da ve eskisehir’deki doktorlardan yapilabiliyor kultur pcr vs.

Simdi Ukrayna olayindaki olay su ; Orada verilen ilaclar...Fitil vs ... burada bu ilaclar var mi bilmiyorum.Fitil falan yok ondan eminiz.Olay bu.

Bence ukrayna’daki doktora gitmeden once istanbuldaki doktorla bu testleri yaptirmak lazim ben lokosit sayimi yaptim simdi de prostat sivisindan kultur baktiriyorum sonuclar 3-4 gun icinee cikacak ne cikar bilinmez.Ukrayna’daki doktor kisacasi buradaki urologlarin cogunun yapmadidigi seyi yapmis.Ama yapan urologlar lablar oldugnu biliyoruz.Eger sonuc alinamazsa dusunulebilir Ukrayna bu kisilerin arasina tum tedavimi burada olduktan sonra eger sonuc alamazsam bir grup halinde gidebiliriz.
Yanlış anlaşılma olmuş tüm testleri ukraynali doktor yaptı
Burda yaptırıp gitmeyin herşeyi orada yaptirin ben orada yaptırdım
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

Sonuç varsa ben gelirim.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

umutsuz123 yazdı:Sonuç varsa ben gelirim.
Ben o doktorda tedavi alıyorum şu an evet fitil antibiyotik ve takviyeler var.
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

huseyin252 yazdı:
umutsuz123 yazdı:Sonuç varsa ben gelirim.
Ben o doktorda tedavi alıyorum şu an evet fitil antibiyotik ve takviyeler var.
Ne zaman başladın tedaviye fayda gördün mü ?
Allah büyük :roll:
huseyin252

5 gün oldu henüz fayda yok
huseyin252

Yol kat edersem tedavide burda paylaşacağım
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

huseyin252 yazdı:5 gün oldu henüz fayda yok
İnşallah iyi bir gelişme olur
Allah büyük :roll:
huseyin252

Hayırlısı Allah’dan inşallah yol katederiz de bu hastalık çok kötü bir hastalık
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Peki tedavi olan kişi burda hangi ilaçları kullanmış ?