Tedavi hk.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ok06920
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Tedavi hk.

Mesaj gönderen Ok06920 »

Arkadaşlar 10 şubatta şüpheli bir ilişkiyle gelişen bir dizi doktor gezdim en son Hüseyin hocaya gittim bir kaç test yaptı test sonuçları çıkmadan biteral ve 2 kutu azitro verdi test sonuçları çıktı tertemiz kladmiyaya pcr yaptı oda negatif pazartesi ilaç yazacağım dedi lakin kafamı kurcalayan şey şu ki ben ilişkiden kaptım bu mikrobu artık her neyse bu geniş ampirik bir tedavi uygulamak istiyorum bana bir akıl verin çıldırmak üzereyim şuan sık idrara çıkma şikayetim azalsa da boşaldıktan sonra acayip yanma oluyor penis ucunda anlam veremiyorum ne kaptığıma sizce ne yapmalıyım
huseyin252

Re: Tedavi hk.

Mesaj gönderen huseyin252 »

Aynı senin hikayen benim hikayemin aynısı 4 Aydan beri yaşıyorum Hüseyin hocaya bende gözüktüm düzen de pcr ve kültür ve diğer testleri yaptırdınmı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252

Re: Tedavi hk.

Mesaj gönderen huseyin252 »

En enfeksiyon bölümüne gittim bana dediği şu cinsel yolla bulaşan mikropların bir kısmı test kültürde ve lablarda çıkmıyor sıkıntı zaten burdan kaynaklanıyor o yüzden kimse doğru dürüst tedavi olamıyor adı konmamış vürüsler var diyor kafam yine bir milyon oldu
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder