Haraketli oldugumda idrar yapma isteği ..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uqurkarakus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Haraketli oldugumda idrar yapma isteği ..

Mesaj gönderen uqurkarakus »

Beyler tedavimin 1. Haftası bitti yanmalar yaptığım perhizle azaldı yanmıyor gibi birşey otururkende wc isteği duymuyorum yürüdüğümde tuvaletim geliyor bu durumu yaşayan varmı ağrılarım dün kesildi sadece yürürken tuvaletim geliyor bu durumu yaşayan varmı? Yada ne kullanmak gerek bunu azaltmak için?
uqurkarakus

Re: Haraketli oldugumda tuvalete gitmek istiyorum..

uqurkarakus yazdı:Beyler tedavimin 1. Haftası bitti yanmalar yaptığım perhizle azaldı yanmıyor gibi birşey otururkende wc isteği duymuyorum yürüdüğümde tuvaletim geliyor bu durumu yaşayan varmı ağrılarım dün kesildi sadece yürürken tuvaletim geliyor bu durumu yaşayan varmı? Yada ne kullanmak gerek bunu azaltmak için?
Konya456estir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Haraketli oldugumda idrar yapma isteği ..

Mesaj gönderen Konya456estir »

Kardes zamanla gecer usutme kendine iyibak sik bosalma yapma lokosit sifirmi devam ederse doktora git
uqurkarakus

Lökosit e bakılmadı abi doktor gerek duymadı şuan antibiyotik tedavisinin ilk haftasindayim insallah geçer çok yordu beni 2 aydır:(
Konya456estir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Konya456estir »

Ama sen simdi ezbere kullaniyorsun atbtik hemen fsyda etmez ama sen yarida birakma hemen gecmez moreli yuksek tut sonrada imkanin varsa
burda tavsiye edilen doktl sra git bak benimde vardi idrar sorunu gecti simdi sukur formu oku kardes iyi bilgiler var
uqurkarakus

Abi bana CYBH testlerinin hepsi yapıldı en büyükten en küçüğe sonra kan testi ve idrar tahlili yapıldı onlarda hiç sorun yok doktor en son olarak ultrason istedi en ufak bir sorun çıkmadı ama yanmalar devam etti , antibiyotik başladı biraz rahatladım ama forumda geçen doktora antibiyotik tedavimden sonra uğrayacağım cunki yaz geliyor çok tempolu çalışma durumundayım Allah sonumuzu hayr etsin sıkıcı bir durum ama alışıyor insan ufak ufak geçiyor ins birde seneler sürmez ins böyle ya insan üzülüyor