Bir ürolog

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ist86

Re: Bir ürolog

Mesaj gönderen ist86 »

daniel33 yazdı:Eşlere bulaşır ancak kadınlar %70 oranında hastalanmazlar, taşıyıcı ve dolayısıyla bulaştırıcı olarak yıllarını geçirirler, ruhları duymayabilir. Bakterinin kökü kazınmadan eşinizle de korunmasız ilişkiye girmemelisiniz. Aksi halde siz eşinizi eşiniz sizi enfekte eder durur, kısır döngü gibi. Çocuk düşünenler ekstra dikkatli olmalılar. Gonore bakterisi taşıyorsanız bu bakteri fetüsün gözlerini kör bile edebiliyor. Çocuk düşüncesi olanlar bu konuyu doktorlarıyla detaylıca konuşmalılar.
Bunu ilk defa duyuyorum proatatitin engelli bir çocuk doğmasına sebep olmasi ? Bunun nedeni spermdeki bakteriler ?
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel33 »

ist86 yazdı:
daniel33 yazdı:Eşlere bulaşır ancak kadınlar %70 oranında hastalanmazlar, taşıyıcı ve dolayısıyla bulaştırıcı olarak yıllarını geçirirler, ruhları duymayabilir. Bakterinin kökü kazınmadan eşinizle de korunmasız ilişkiye girmemelisiniz. Aksi halde siz eşinizi eşiniz sizi enfekte eder durur, kısır döngü gibi. Çocuk düşünenler ekstra dikkatli olmalılar. Gonore bakterisi taşıyorsanız bu bakteri fetüsün gözlerini kör bile edebiliyor. Çocuk düşüncesi olanlar bu konuyu doktorlarıyla detaylıca konuşmalılar.
Bunu ilk defa duyuyorum proatatitin engelli bir çocuk doğmasına sebep olmasi ? Bunun nedeni spermdeki bakteriler ?
Taşıdığınız gonore bakterisi ise ve eşinize bulaşırsa, eşiniz bu bakteriye enfekte iken hamile kalırsa fetüsün kör olma ihtimali var.
serkanzed
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen serkanzed »

Benimde bir sene aradan sonra iki gün önce nüksetti.İşeme hissi yanma hissi minimum da ama halsizlik hat safhada, boğaz iltihaplanması nedeniyle zaten 3 günden beri iesef yiyordum bugün bitti. Belkide şikayetlerimin çok olmaması iesef ten kaynaklıdır.Yarın eski doktoruma gideceğim. Yine dön dolaş en başa gel, İnsana en çokta bu kokuyor. Bende İbrahim beyin dediği gibi eğer iyileşirsem daha dikkatli ve çok daha temkinli olacağım.