4 yıldır boşalmayan mesane..

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Whey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

4 yıldır boşalmayan mesane..

Mesaj gönderen Whey »

Selamun aleyküm arkadaşlar tam 1.bucuk yıldır kayıt olmaya çalışyorum foruma sonunda oldum K.yi büyük yapyomuşum :) benim tek şikayetim sık idrara çıkma , idrar yaparken yanma zor ve kesik kesik yapma birde cardura xl kullanıyorum 6 7 aydır ondan evvel Xtral xl kullandım 1.buçuk yıl onun evvelinde ihmalkarlığım yüzünden doktora bile gitmemiştim 2014 ten beri sık idrarım var 2 kere ürodinami oldum ikisindede mesanem doldurdular işeyemedim bi tanı koyamadı doktor özel bi hastanede sistoskobi oldum izmir de bana prostatitsin dedi vardı o diye 3 tane iğne yazdı kullan gel dedi gittim bitince basılan dedi aynıyım dedim bununla yaşıycan alışcaksın dedi şutları beni bir kere prostat masajı yaptı başka bi doktor acayip bi acı hissetim prostatıma dokunduğunda , tamprosrt , üropan , xatral , mictonorm kullandım bitkisel olarak 1 hatta brokoli küru uyguladım bitane bürolar yurtdışından myocholine glenwood adında ilaç yazdı raporla 1 ay kullandım hiçbir işe yaramadı piskolojim bozuk 5 yıldır peniste uyuşma hissi oluyor bazen boşaldığmda bazen köle gibi boşalyorum mesane hep dolu hissi sertleşmede falan fazla problem yok erken boşalma var bide fitnnes yapyorum fazla ağır bi itmanım yok kendi capmda takılıyorum protein gözüne başlıcam günde 1 ölçek onuda sorayım derimm hem bu sık idarar ve mesane dolu rahatlayamama hissi beni mahvediyor prostatitmiyim başka bşeyim bilmiyorum bi ilaç yöntem önerin lütfen bu hastalık her neyse insanda özgüven dahil herşeyi bitriyo cvplarnizi bkliyorum inşallah
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: 4 yıldır boşalmayan mesane..

Mesaj gönderen bb544 »

Whey yazdı:Selamun aleyküm arkadaşlar tam 1.bucuk yıldır kayıt olmaya çalışyorum foruma sonunda oldum K.yi büyük yapyomuşum :) benim tek şikayetim sık idrara çıkma , idrar yaparken yanma zor ve kesik kesik yapma birde cardura xl kullanıyorum 6 7 aydır ondan evvel Xtral xl kullandım 1.buçuk yıl onun evvelinde ihmalkarlığım yüzünden doktora bile gitmemiştim 2014 ten beri sık idrarım var 2 kere ürodinami oldum ikisindede mesanem doldurdular işeyemedim bi tanı koyamadı doktor özel bi hastanede sistoskobi oldum izmir de bana prostatitsin dedi vardı o diye 3 tane iğne yazdı kullan gel dedi gittim bitince basılan dedi aynıyım dedim bununla yaşıycan alışcaksın dedi şutları beni bir kere prostat masajı yaptı başka bi doktor acayip bi acı hissetim prostatıma dokunduğunda , tamprosrt , üropan , xatral , mictonorm kullandım bitkisel olarak 1 hatta brokoli küru uyguladım bitane bürolar yurtdışından myocholine glenwood adında ilaç yazdı raporla 1 ay kullandım hiçbir işe yaramadı piskolojim bozuk 5 yıldır peniste uyuşma hissi oluyor bazen boşaldığmda bazen köle gibi boşalyorum mesane hep dolu hissi sertleşmede falan fazla problem yok erken boşalma var bide fitnnes yapyorum fazla ağır bi itmanım yok kendi capmda takılıyorum protein gözüne başlıcam günde 1 ölçek onuda sorayım derimm hem bu sık idarar ve mesane dolu rahatlayamama hissi beni mahvediyor prostatitmiyim başka bşeyim bilmiyorum bi ilaç yöntem önerin lütfen bu hastalık her neyse insanda özgüven dahil herşeyi bitriyo cvplarnizi bkliyorum inşallah
Forumda önerilen doktorlara gitmelisin kimse buradan birşey öneremez. Yada üroloji uzmanı bulup prostat sıvısını cam laba alıp lokosit miktarını ölçtürüceksin ve beraberinde p.sıvı kültürüde verebilirsin.
Allah büyük :roll:
Whey

Mesaj gönderen Whey »

Unutmuştum 1 ay tetradox kullandım birde.
Whey

Mesaj gönderen Whey »

Recetesiz alabileceğim sık idrara ve mesane doluluğna iyi gelecek alfa bloker yokmudur cardura 4mg hiçbir işe yaramıyor çaresizlikten iç yorum icmeyince daha kötü birde formda aradım bulamadım protein tozu bu hastalığı tetiklermi
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Whey yazdı:Recetesiz alabileceğim sık idrara ve mesane doluluğna iyi gelecek alfa bloker yokmudur cardura 4mg hiçbir işe yaramıyor çaresizlikten iç yorum icmeyince daha kötü birde formda aradım bulamadım protein tozu bu hastalığı tetiklermi
Hocam teşhis konulmadan rastgele yaptığın her şey sana zarar verir. Önce forumda bahsedilen 2 doktordan birine gidip prostat sıvısından lökosit baktırman lazım ona göre tedavine başlanır. Burada kimse sana böyle yardım edemez.. Daha fazla geciktirmeden bence lökosit baktır..
Allah büyük.
Whey

Mesaj gönderen Whey »

Allah razı olsun ..
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

protein tozunu tavsiye etmem. prostata zengin hastalığı derler. zenginler bol et yiyip bol protein aldıkları için. benim görüşüm.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Whey yazdı:Selamun aleyküm arkadaşlar tam 1.bucuk yıldır kayıt olmaya çalışyorum foruma sonunda oldum K.yi büyük yapyomuşum :) benim tek şikayetim sık idrara çıkma , idrar yaparken yanma zor ve kesik kesik yapma birde cardura xl kullanıyorum 6 7 aydır ondan evvel Xtral xl kullandım 1.buçuk yıl onun evvelinde ihmalkarlığım yüzünden doktora bile gitmemiştim 2014 ten beri sık idrarım var 2 kere ürodinami oldum ikisindede mesanem doldurdular işeyemedim bi tanı koyamadı doktor özel bi hastanede sistoskobi oldum izmir de bana prostatitsin dedi vardı o diye 3 tane iğne yazdı kullan gel dedi gittim bitince basılan dedi aynıyım dedim bununla yaşıycan alışcaksın dedi şutları beni bir kere prostat masajı yaptı başka bi doktor acayip bi acı hissetim prostatıma dokunduğunda , tamprosrt , üropan , xatral , mictonorm kullandım bitkisel olarak 1 hatta brokoli küru uyguladım bitane bürolar yurtdışından myocholine glenwood adında ilaç yazdı raporla 1 ay kullandım hiçbir işe yaramadı piskolojim bozuk 5 yıldır peniste uyuşma hissi oluyor bazen boşaldığmda bazen köle gibi boşalyorum mesane hep dolu hissi sertleşmede falan fazla problem yok erken boşalma var bide fitnnes yapyorum fazla ağır bi itmanım yok kendi capmda takılıyorum protein gözüne başlıcam günde 1 ölçek onuda sorayım derimm hem bu sık idarar ve mesane dolu rahatlayamama hissi beni mahvediyor prostatitmiyim başka bşeyim bilmiyorum bi ilaç yöntem önerin lütfen bu hastalık her neyse insanda özgüven dahil herşeyi bitriyo cvplarnizi bkliyorum inşallah
Ağır kaldırmamalısın...Baska bir spora yönelmeni öneririm...Acil şifalar...