Prostatit konusunda tecrübeli abiler bakar mısınız

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ugur07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostatit konusunda tecrübeli abiler bakar mısınız

Mesaj gönderen ugur07 »

2018 Nisan ayında şüpheli ilişkim oldu aynı ayın 3. haftasında
penis ucundan beyaz akıntı olmaya başladı doktora gittim direk belsoğukluğudur diye dayadı antibiyotik ve 6 tane iğneyi bende kullandım.Fakat daha kötü oldu bu sefer idrarda yanma penis ucunda ağrı sızlama oldu başka doktora gittim oda antibiyotik verdi bu sefer akıntı kesildi ama hala peniste huzursuzluk vardı özel hastaneye gidip kültür testi yaptırdım antibiyogram yaptırdım ureaplasma uratlytcum denen bakteriye rasladılar
duyarlı antibiyotikleri kullandım fakat hiç fayda yok tam 60 kutu
antibiyotik kullandım sonuç hiç yok 2018 aralıkta yine hızlı zamanlar bi kaç bayanla daha korunmasız ilişkim oldu yine akıllanmadık bu sefer yine hastalık şiddetlendi daha önce alt karın ağrım yoktu alt karın ve testis ağrım başladı şiddetli değil ama can sıkıcı bi ağrı fakat sık idrar problemim yok bulantı,ateş yok sadece idrarda ufak bi yanma alt karın ve testis ağrım var doktorlar tecrübesiz ne yapıcam bilemiyorum yaşım 24 ailem evlen diyip duruyo bende akıllandım fakat iş işten geçti artık hasta bir erkeğim tam aradığım kadını buldum herşeyiyle çok özel biri ama hasta olduğum için ümit veremiyorum onu kaybetmekte istemiyorum yanımdan çocuklar bebekler geçerken içim cız ediyor intiharıda düşünüyorum ama ailem sevdiğim kadın varken onları yarım bırakmak istemiyorum ne yapmam lazım bi akıl verin abiler
sycamre
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit konusunda tecrübeli abiler bakar mısınız

Mesaj gönderen sycamre »

Kardeşim bende 23 yaşındayım. Daha bugün teşhis konuldu. Uzun zamandır şikayetleri vardı. Cinselliğim yok sertleşme olsa bile devamı yok. Cinsel isteksizlik ve bosalmaktan zevk alamiyorum çoğu zaman. Maddi imkan desen yok. Ama asla umutsuz değilim. Elbet zamanla herşey yoluna girer. Hayatta ne hastalıklar var bu hastalığa şükredersin. Burada altın değerinde bilgiler ve tecrübeler var. Gerekirse yardim al ve abilerle konuş. Sakin intihar falan sakin. Gerekli doğru tedaviyi olursan ve dikkatli yasarsan gayet güzel bir hayatın olabilir. Sakin umudun kaybetme. Her karanlık gecenin bir sabahı vardır. Allah büyüktür.
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel33 »

24 yaş sağlıklı olsan da evlilik için çok erken. Hastalığın akut döneminde intihar düşüncesi oluyor, bende de olmuştu. 4-6 haftalık antibiyotik tedavisi ile birlikte ağrı, yanma, sızı hafifleyince bu negatif ruh hali de geçecek. Bugün düşündüğün her şey çok saçma ve abartılı gelecek. Prostat sıvısından kültür pcr yaptır ve doktorun verdiği antibiyotikleri aksatmadan kullan. Yediğine içtiğine dikkat et, korunmasız seks yapma. Dikkat eder ve doğru tedavi olursan bu hastalık birkaç ayda geçer gider. Cinsellikle ilgili bir sıkıntı kalmaz, korkacak bir şey yok. Evlenir çocuk da yaparsın. Hastalık şiddetli döneminde olduğu için aklına böyle negatif düşünceler geliyor. Geçmiş olsun.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

[quote="ugur07"]2018 Nisan ayında şüpheli ilişkim oldu aynı ayın 3. haftasında
penis ucundan beyaz akıntı olmaya başladı doktora gittim direk belsoğukluğudur diye dayadı antibiyotik ve 6 tane iğneyi bende kullandım.Fakat daha kötü oldu bu sefer idrarda yanma penis ucunda ağrı sızlama oldu başka doktora gittim oda antibiyotik verdi bu sefer akıntı kesildi ama hala peniste huzursuzluk vardı özel hastaneye gidip kültür testi yaptırdım antibiyogram yaptırdım ureaplasma uratlytcum denen bakteriye rasladılar
duyarlı antibiyotikleri kullandım fakat hiç fayda yok tam 60 kutu
antibiyotik kullandım sonuç hiç yok 2018 aralıkta yine hızlı zamanlar bi kaç bayanla daha korunmasız ilişkim oldu yine akıllanmadık bu sefer yine hastalık şiddetlendi daha önce alt karın ağrım yoktu alt karın ve testis ağrım başladı şiddetli değil ama can sıkıcı bi ağrı fakat sık idrar problemim yok bulantı,ateş yok sadece idrarda ufak bi yanma alt karın ve testis ağrım var doktorlar tecrübesiz ne yapıcam bilemiyorum yaşım 24 ailem evlen diyip duruyo bende akıllandım fakat iş işten geçti artık hasta bir erkeğim tam aradığım kadını buldum herşeyiyle çok özel biri ama hasta olduğum için ümit veremiyorum onu kaybetmekte istemiyorum yanımdan çocuklar bebekler geçerken içim cız ediyor intiharıda düşünüyorum ama ailem sevdiğim kadın varken onları yarım bırakmak istemiyorum ne yapmam lazım bi akıl verin abiler[/

1 üreoplazma da hangi ilaçlar ne kadar kullandın
2- prostat sıvısından kültür ve pcr yap başka mikroplar olabilir
ugur07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ugur07 »

travid azitro azitromax tetradox cipro travid v.b ilaçlar
prostat sıvısından kültür yapan doktor bulamadım antalyada varmıdır ki