Daha iyiyim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Daha iyiyim

Mesaj gönderen Armegeddon »

Merhaba beni bilenler bilir benim en büyük şikayet sızlama sık idrar ve zaman zaman testis ağrısıydı 3 aydır işe girdim hergun en az 7 8 bin adım atıyorum ayrıca pea ve ala kullanıyorum masturbasyonuda azalttım çok fayda gordum herkese tavsiye ederim kadir abiye teşekkürler bu kür için saygılar sevgiler
voyager
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Daha iyiyim

Mesaj gönderen voyager »

Pea ve ala nedir biraz açarmısın?
adam54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen adam54 »

Ustam Allah şifa versin. Bu para ve ala yi getirtmek istersek nasıl bir yol izlememiz gerek
adam54

Mesaj gönderen adam54 »

Pae ve ala yi getirtmek istersek nasıl bir yol izlememiz gerek
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Ala solgarın eczanelerde alabılırsınız peayıda almanyada eczaneden tanıdıga getirttim 180 tablet 42 euro ya her ülkede olmuyormus ama almanyada var baska nerde var bilgim yok ama bunların yanında hareketlı olmak birşeylerle mesgul olup kafayı dagıtmanında cok etkılı oldugunu dusunuyorum kendınızı eve kapamayın üstne gidin eskı hayatınızı yşayın daha iyi olucaksınız
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:Merhaba beni bilenler bilir benim en büyük şikayet sızlama sık idrar ve zaman zaman testis ağrısıydı 3 aydır işe girdim hergun en az 7 8 bin adım atıyorum ayrıca pea ve ala kullanıyorum masturbasyonuda azalttım çok fayda gordum herkese tavsiye ederim kadir abiye teşekkürler bu kür için saygılar sevgiler
İyiye gittigine cok sevindim kardesim,sevgiler...
adam54

Mesaj gönderen adam54 »

Armegeddon yazdı:Ala solgarın eczanelerde alabılırsınız peayıda almanyada eczaneden tanıdıga getirttim 180 tablet 42 euro ya her ülkede olmuyormus ama almanyada var baska nerde var bilgim yok ama bunların yanında hareketlı olmak birşeylerle mesgul olup kafayı dagıtmanında cok etkılı oldugunu dusunuyorum kendınızı eve kapamayın üstne gidin eskı hayatınızı yşayın daha iyi olucaksınız
Ustam netten bakınca solgarin ala yok Alpha var oda iki çeşit. Hangisi bu
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

adam54 yazdı:
Armegeddon yazdı:Ala solgarın eczanelerde alabılırsınız peayıda almanyada eczaneden tanıdıga getirttim 180 tablet 42 euro ya her ülkede olmuyormus ama almanyada var baska nerde var bilgim yok ama bunların yanında hareketlı olmak birşeylerle mesgul olup kafayı dagıtmanında cok etkılı oldugunu dusunuyorum kendınızı eve kapamayın üstne gidin eskı hayatınızı yşayın daha iyi olucaksınız
Ustam netten bakınca solgarin ala yok Alpha var oda iki çeşit. Hangisi bu
Alpha lipoik asit solgar
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Armegeddon yazdı:Merhaba beni bilenler bilir benim en büyük şikayet sızlama sık idrar ve zaman zaman testis ağrısıydı 3 aydır işe girdim hergun en az 7 8 bin adım atıyorum ayrıca pea ve ala kullanıyorum masturbasyonuda azalttım çok fayda gordum herkese tavsiye ederim kadir abiye teşekkürler bu kür için saygılar sevgiler
Gecmis olsun sevindim adına...
Pae hangi marka ve nekadar surede etkisini gösterdi...