Lokosit sıfırlandı ama...Görüşünüz nedir?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hasann
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Lokosit sıfırlandı ama...Görüşünüz nedir?

Mesaj gönderen hasann »

Merhaba

Merhaba, 2017 yılında non bakteriel prostatite yakalandım.
Hiçbir doktor fayda etmedi ama nihayetinde sağolsun forum sayesinde Zafer hocayı keşfettik.

Zafer hoca 3 ayda lökositi 15ten sıfıra indirdi. Tam 8 aydır kontrole gidorum ve 8 aydır sıfır. Şikayetlerimin çoğu geçti, yalnızca prostat bölgesinde rahatsız edici bir sızı kaldı. İçerden içerden sızlıyor böyle. Eskisi gibi uyutmayan, kıvrandıran korkunç bir ağrı değil elbette ama yine de rahatsız edici. Hele ki birkaç gün boşalma olmasın...

İyileşen diğer arkadaşlarda, abilerde durum nedir? Takviyeler falan bana pek fayda etmedi, quercetin saw palmetto, yakı otu,karabaş otu falan işe yaramadı.. Buna da şükür iltihap falan kalmadı ama Tam olarak iyileşemiyor muyuz, yorumlarınızı bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
hasann

Re: Lokosit sıfırlandı ama...Görüşünüz nedir?

Mesaj gönderen hasann »

sanırım daha önceden burada olan birçok kişi ayrıldı, eskiden olsa hemen cevap gelirdi tecrubelilerden.
NORMAL
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen NORMAL »

hasann yazdı:Merhaba

Merhaba, 2017 yılında non bakteriel prostatite yakalandım.
Hiçbir doktor fayda etmedi ama nihayetinde sağolsun forum sayesinde Zafer hocayı keşfettik.

Zafer hoca 3 ayda lökositi 15ten sıfıra indirdi. Tam 8 aydır kontrole gidorum ve 8 aydır sıfır. Şikayetlerimin çoğu geçti, yalnızca prostat bölgesinde rahatsız edici bir sızı kaldı. İçerden içerden sızlıyor böyle. Eskisi gibi uyutmayan, kıvrandıran korkunç bir ağrı değil elbette ama yine de rahatsız edici. Hele ki birkaç gün boşalma olmasın...

İyileşen diğer arkadaşlarda, abilerde durum nedir? Takviyeler falan bana pek fayda etmedi, quercetin saw palmetto, yakı otu,karabaş otu falan işe yaramadı.. Buna da şükür iltihap falan kalmadı ama Tam olarak iyileşemiyor muyuz, yorumlarınızı bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

sorun biraz muğlak olduğu için yanıtsız kalmış olabilir. iyileşiyor muyuz? bu kişiden kişiye göre değişecen bir durum. kimimiz çok iyi kimimizin şikayetleri devam ediyor. anladığım kadarıyla senin sürecin de gayet iyi gidiyor. umarım ufak tefek şikayetlerin de son bulur. malum bu hastalık kolay geçen türden bir illet değil, zaman alıyor.
red

Mesaj gönderen red »

dün kurumdan biri ile muhabbet ettik. prostatitten ve durumumdan bahsettim biraz. bende 2 sene sürdü sonra geçti diyor. yani bu hastalıkta sabır önemli.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

red yazdı:dün kurumdan biri ile muhabbet ettik. prostatitten ve durumumdan bahsettim biraz. bende 2 sene sürdü sonra geçti diyor. yani bu hastalıkta sabır önemli.
Nasıl iyileşmiş peki? ne yapmış da iyileşmiş kaç yıldır iyimiş? bu sorular önemli :) tabi adamı sıkmadan sormak lazım :)
red

Mesaj gönderen red »

Zuspat yazdı:
red yazdı:dün kurumdan biri ile muhabbet ettik. prostatitten ve durumumdan bahsettim biraz. bende 2 sene sürdü sonra geçti diyor. yani bu hastalıkta sabır önemli.
Nasıl iyileşmiş peki? ne yapmış da iyileşmiş kaç yıldır iyimiş? bu sorular önemli :) tabi adamı sıkmadan sormak lazım :)
detayına girmek istemedi biraz sordum ama. ekşi falan yememeye dikkat etmiş. ekşi yanma yapıyordu prostatta diyor. tuza dikkat etmiş. antibiyotikten falan bahsetmedi yani. aynı zamanda diyabet hastası her gün 4 tane insülin iğnesi oluyor.
hasann

Mesaj gönderen hasann »

iltihap geçer de doku hasarı nasıl düzelmiş ben de merak ettim
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

red yazdı:
Zuspat yazdı:
detayına girmek istemedi biraz sordum ama. ekşi falan yememeye dikkat etmiş. ekşi yanma yapıyordu prostatta diyor. tuza dikkat etmiş. antibiyotikten falan bahsetmedi yani. aynı zamanda diyabet hastası her gün 4 tane insülin iğnesi oluyor.
ihtiyar mı? prostatit dğildir belki doktorlar baştan savma iş yapmışlardır belki . Antibiyotiksiz bu rahatsızlıkta imkansız
red

Mesaj gönderen red »

Zuspat yazdı:
red yazdı:
Zuspat yazdı: Nasıl iyileşmiş peki? ne yapmış da iyileşmiş kaç yıldır iyimiş? bu sorular önemli :) tabi adamı sıkmadan sormak lazım :)
ihtiyar mı? prostatit dğildir belki doktorlar baştan savma iş yapmışlardır belki . Antibiyotiksiz bu rahatsızlıkta imkansız
Hayır 42 yaşında. Yakalandığı sıra 27 yaşlarındaymış. İyileşmiştir uzun süre dikkat ederek iyi olan arkadaşlar var forumda da.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

red yazdı:
Zuspat yazdı:
red yazdı: detayına girmek istemedi biraz sordum ama. ekşi falan yememeye dikkat etmiş. ekşi yanma yapıyordu prostatta diyor. tuza dikkat etmiş. antibiyotikten falan bahsetmedi yani. aynı zamanda diyabet hastası her gün 4 tane insülin iğnesi oluyor.
Hayır 42 yaşında. Yakalandığı sıra 27 yaşlarındaymış. İyileşmiştir uzun süre dikkat ederek iyi olan arkadaşlar var forumda da.
Evet iyileştikten sonra dikkat edeceksin hayırlısı
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Geçen bi arkadaş dedi oda prostatit akrabası da Prostatit imis yeni öğrenmiş 50 yıldır çekiyormuş adam yıkımdım duyunca aq
hasann

Mesaj gönderen hasann »

asosyal yazdı:Geçen bi arkadaş dedi oda prostatit akrabası da Prostatit imis yeni öğrenmiş 50 yıldır çekiyormuş adam yıkımdım duyunca aq
iltihap geçince aşırı büyük sıkıntı kalmıyor. Üstelik tıp da gelişiyor bence en geç birkaç seneye bulurlar çaresini
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

hasann yazdı:
asosyal yazdı:Geçen bi arkadaş dedi oda prostatit akrabası da Prostatit imis yeni öğrenmiş 50 yıldır çekiyormuş adam yıkımdım duyunca aq
iltihap geçince aşırı büyük sıkıntı kalmıyor. Üstelik tıp da gelişiyor bence en geç birkaç seneye bulurlar çaresini
Insaallah bulurlar biktim pantolon aldım rahatsızlık veriyor ne giyeceğini şaşırdım aq
hasann

Mesaj gönderen hasann »

sende hala lokosit var mı?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

hasann yazdı:sende hala lokosit var mı?
Bende hiç çıkmadı kardeşim tespit edilmedi
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

asosyal yazdı:

Sen prostat sıvısından baktırdın mı hç
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

murat222 yazdı:
asosyal yazdı:

Sen prostat sıvısından baktırdın mı hç
Evet çıkmadı. Çıkmayan çok arkadaş var non bakteriyel prostatit