kronik prostatit ve doktor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatiniseveyim

Re: kronik prostatit ve doktor

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

İstanbulda doktorlar pcr yapmiyor hepside aldiklari ornekleri laba ratuvara gonderiyor bu pcr i yapan en kapsamli yapan gelisim labtir
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenanankara »

antibiyotik kullanırken pcr veya prostat sıvısı tahlili yapılabilir mi?
Mccaine
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen Mccaine »

Arkadaşlar Adnan Arıcan'a daha önce muayene olan var mı?
Muayene ücreti ve testler için ne kadar ücret ödeniyor?
prostatiniseveyim

Antibiotik alirken pcr yapilabilir pcr cok pahali bi tahlil kenan ozelden yazarsan telefonda bununla ilgili bi suru bilgi verebilirim ben yaptirdim degmez cunku bi sey cikmiyo
prostatiniseveyim

Tuberkuloz testi bence pcr den daha faydali olabilir
prostatiniseveyim

En azindan bi sey varsa o testte cikiyo pcr yapincada genelde sonuc negatif cikiyo ama agrilar degismiyo
kenanankara

prostat sıvısı tahlili yeterli olur mu peki? teşhis için
prostatiniseveyim

Kenacim teshis icin senin sikayeerini dinlemek bile yeterli su an istedigin tetkiki testi goruntulemeyi yaptir sonucta fazla bilgi yada tam bi nedene ulasamiyosun sadece biraz daha fikir sahibi oluyosunuz hah teshisi koyduk nedeni bulduk diyemiyolar yapilan tetkikler en fazla diger baska nedenleri dislamaya yariyor

ornek idrar yollari enfeksiyonu var mi bobrekler ne durumda mesela tomografi isterler bobrek tasini dislamak icin

lokosit sayisini bilmek ve rektal ultrason yaptirmak en faydali yontem ve bence lazim olan da bunlar gerisii tefarruat

Ben hepsini yaptirdim
kenanankara

o zaman lökosit fazla olursa daha iyi oluyor anladığım kadarıyla.
kenanankara

prostatiniseveyim yazdı:Kenacim teshis icin senin sikayeerini dinlemek bile yeterli su an istedigin tetkiki testi goruntulemeyi yaptir sonucta fazla bilgi yada tam bi nedene ulasamiyosun sadece biraz daha fikir sahibi oluyosunuz hah teshisi koyduk nedeni bulduk diyemiyolar yapilan tetkikler en fazla diger baska nedenleri dislamaya yariyor

ornek idrar yollari enfeksiyonu var mi bobrekler ne durumda mesela tomografi isterler bobrek tasini dislamak icin

lokosit sayisini bilmek ve rektal ultrason yaptirmak en faydali yontem ve bence lazim olan da bunlar gerisii tefarruat

Ben hepsini yaptirdim
peki erken teşhisin hiçbir anlamı yok mu? daha yolun başında olanla yıllardır bu hastalığı çeken aynı mı?
edifier
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen edifier »

murad celtik die bi hoca var ilgili akilli bi adam. tavsiye ederim beni iyi edemedi ama en azından denedi.
prostatiniseveyim

Neredeyse “Ben sadece sağ kulak uzmanıyım, sol kulaktan anlamam” diyecek duruma geldik!”. Aynen oyle urolojik bi sorununuz yok diyop gonderiyolar

pdikiyatriste gitsek belki oda diyecek psikiyatrik bi sorununuz yok bize ancak bir tek yol var .....

Bilimin caresizligini gordukce kuculup koca kainatta ne kadar zayif oldugumu hissettim

Yazik givendigim daglsra kar yagdi eski bir dostunyzn size kazik atmasi gibi bi sey bu sizi zayiflatir

Kendinixi yeniden sorgulaminiza neden olur

Bir suru dr vizitinden sonra yasadigim duygu bu

Tavsiye edilen nefesi kuvvetli hocalar basligi acacam eski forumda biri gitmis hocaya oturmus dizinin dibine herif cebinden alfa bloker cikarmis aha bunu kullanacan gerisini de dert etme demis hoca bile isi bilio bana kimse alfa bloker yazmadi iseme sorunum yok diye ama agriyida kesiyo bu meret
prostatiniseveyim

Prostat baba 21. Yuzyilin baslarinda yasayip dr dr gezerek kimselere derdini amlatamayip kendini inzivaya adamis bi ..........

Tibben ne teshis nede tedavi edilen umitsiz hastalar kendisini ziyaret etmektedir

Ziyaret eden hastalari yaptigi kabullerden sonra hastalar bi rahatlamaktadirlar psikolojik olarak tabii

Babanin tek tavsiyesi morali saglam tut antibiotiklere cok kaptirma bagirsaklari duzenli calistir sosyal hayattan kopma bide usutme imis

Halk arasindaki bi soylentiye gore babanin kendisi de bi zamanlarr. ..........
prostatiniseveyim

Kurtar bizi prostat baba ......

Allah kurtarsin evladim

Ama. baba....

Kalkmiyosa vardir bi bildigi cokk israr etme

Harama uckur cozme
Selo

Mesaj gönderen Selo »

Merhaba arkadaşlar Antalya da onerebileceginiz bir doktor varmı lütfen yardım edin
prostatiniseveyim

prostatiniseveyim yazdı:Neredeyse “Ben sadece sağ kulak uzmanıyım, sol kulaktan anlamam” diyecek duruma geldik!”. Aynen oyle urolojik bi sorununuz yok diyop gonderiyolar

pdikiyatriste gitsek belki oda diyecek psikiyatrik bi sorununuz yok bize ancak bir tek yol var .....

Bilimin caresizligini gordukce kuculup koca kainatta ne kadar zayif oldugumu hissettim

Yazik givendigim daglsra kar yagdi eski bir dostunyzn size kazik atmasi gibi bi sey bu sizi zayiflatir

Kendinixi yeniden sorgulaminiza neden olur

Bir suru dr vizitinden sonra yasadigim duygu bu

Tavsiye edilen nefesi kuvvetli hocalar basligi acacam eski forumda biri gitmis hocaya oturmus dizinin dibine herif cebinden alfa bloker cikarmis aha bunu kullanacan gerisini de dert etme demis hoca bile isi bilio bana kimse alfa bloker yazmadi iseme sorunum yok diye ama agriyida kesiyo bu meret

Vayy be

Aq kendi halime acidim valla
Selo

Mesaj gönderen Selo »

Selam herkese Antalya da onerebileceginiz iyi bi doktor varmı neredeyse 11 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum son 1 yıldır ereksiyon sorunum başladı o ana kadar malasef tek sorunum idrarda yanmaydi 3 ay önce 1 doktora gittim teşhisi koydu 3 kutu cipro ve 1 kutu proviron yazdı 2 kere prostat masajı yaptı maaajdan sonra ki ilk gün sabah ereksiyon oldum ilacın 3 kutusunda iyileşme oldu ağrılı boşalma geçti fakat ilaç bittikten sonra tekrar aynı sorunlar devam lütfen yardım edin