Doppler

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
muzminprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Doppler

Mesaj gönderen muzminprostatit »

Daha önce doppler ultrason yaptıran oldu mu aranızda? Sertleşme sorunumun artik damarsal oldugunu dueunuyorum ve bu ultrasonu yapmayi istiyorum. Nasil yapılıyor biras bahseder misiniz
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Doppler

Mesaj gönderen ozcartman »

doppler ultrasonun hasta açısından normal ultrasondan farkı yok hocam. siz uzanırsınız onlar bakarlar. ben varikosal için yaptırmıştım ordan biliyorum.
muzminprostatit

Hocam papaverin enjekte ediyorlarmis diyorlar ultrasondan once sertligi sağlamak için dogru mu
ozcartman

muzminprostatit yazdı:Hocam papaverin enjekte ediyorlarmis diyorlar ultrasondan once sertligi sağlamak için dogru mu
dediğim gibi ben prostat için ya da direkt penis için yaptırmadım o nedenle bişey diyemiyorum varikosal için normal ultrasondan bi farkı yoktu jel sürüp bakıyolar
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Senin dediğim penil dubler hocam
muzminprostatit

ege44 yazdı:Senin dediğim penil dubler hocam
kardeşim evet sanırım o dediiğinden. sen yaptırdın mı daha önce, ya da bilgi sahibi misin acaba? biraz tereddütlüyüm de.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ne için teredütlüsün
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum doktorlar eger bir şey diyorsa yapın adamlar size sistekopi yapıcaz diyorlar burda çoğu yaptırmıyor yok riski varmış doktor bilmiyormu riski olduğunu ama bir bildiği olduğu için doktorlarA güvenmiyorsanız neden doktora gidiyorsunuz
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

ege44 yazdı:Dostum doktorlar eger bir şey diyorsa yapın adamlar size sistekopi yapıcaz diyorlar burda çoğu yaptırmıyor yok riski varmış doktor bilmiyormu riski olduğunu ama bir bildiği olduğu için doktorlarA güvenmiyorsanız neden doktora gidiyorsunuz
maalsef bir bildikleri var ama bir sadece , bize 5 bilen lazim .....dolayisyla soylediklerini on defa kendimiz tahlil edip burada paylasip ondan sonra hareket etmemiz gerekiyro doktorun her dedigini maaslef yapmamaliyiz ... bunlarin alayinin amk ben .. ( sozum meclisten disari _)
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

esanjor01 yazdı:
ege44 yazdı:Dostum doktorlar eger bir şey diyorsa yapın adamlar size sistekopi yapıcaz diyorlar burda çoğu yaptırmıyor yok riski varmış doktor bilmiyormu riski olduğunu ama bir bildiği olduğu için doktorlarA güvenmiyorsanız neden doktora gidiyorsunuz
maalsef bir bildikleri var ama bir sadece , bize 5 bilen lazim .....dolayisyla soylediklerini on defa kendimiz tahlil edip burada paylasip ondan sonra hareket etmemiz gerekiyro doktorun her dedigini maaslef yapmamaliyiz ... bunlarin alayinin amk ben .. ( sozum meclisten disari _)

Dostum ama bazılarında üretka darlığı var bu yüzden prostatit oluyor adam o darlığı açtırmadan nasıl prostatitte ileşecek bende varmış doktor ilaç kullandırdı bir şey yaramadı sonbaharda gel sistekopi yapıp açıcaz dedı
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Ben 10 gün önce yaptırdım hüseyin hoca yaptı bi proplem çıkmadı sonuçlar normal iğne ilk başta yakıyo iki dakka sonra ağrı sızı geçiyo baZı kişilerde ereksiyon sonlanmıyo haberin olsun bende yarım saat sonra sonlandı 4 saati geçerrse doku hasarı yapar
Rott

Mesaj gönderen Rott »

ozcartman yazdı:doppler ultrasonun hasta açısından normal ultrasondan farkı yok hocam. siz uzanırsınız onlar bakarlar. ben varikosal için yaptırmıştım ordan biliyorum.
Penil doppler o kadar basit değil işte
ozcartman

Rott yazdı:
ozcartman yazdı:doppler ultrasonun hasta açısından normal ultrasondan farkı yok hocam. siz uzanırsınız onlar bakarlar. ben varikosal için yaptırmıştım ordan biliyorum.
doğrudur ben sadece varikosal için olanı söyledim. peki ne çıktı sizinkinin sonucunda yaptırmanıza değer bir bulgu elde edebildiniz mi?
Rott

Mesaj gönderen Rott »

ozcartman yazdı:
Rott yazdı:
doğrudur ben sadece varikosal için olanı söyledim. peki ne çıktı sizinkinin sonucunda yaptırmanıza değer bir bulgu elde edebildiniz mi?
En azından damarsal sorun olmadığını öğrendim içümi kemirip duruyodu en sonunda yaptırdım