- Ç Ö Z Ü M -

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
londra2015

Re: - Ç Ö Z Ü M -

Mesaj gönderen londra2015 »

Akupunktur la tanışmak tesadüf eseri oldu doktor beni muayene etti sende parazit var bağırsaklar da dedi prostat sorunun sebebi bu dedi bana bi kur verdi 2 ay uyguladım ayrıca inek sütü alerjin var dedi sinir sistemi hasarı içinde akupunktur uyguladı benim hastalığa bakışını değiştirdi sonrası malum diyet yaptım bitkisel ürünler hiç bi şikayetim yok prostat iltihabı diye bi hastalık yok bağırsak iltihabı o bence yada parazit mantar bağışıklık sistemini ele geçiriyor kiminin prostat ını etkiliyor kiminin beynini doktor Naomi campel var netten okuyun adını google yazin
londra2015

Prostat İltihabı diye bi hastalık yooooookkkkkkkkk
selchuk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Bence de yok. Vucudunuzdaki alkali (pH) oranını 7.36nın üstünde tutarsanız,grip bile olmazsınız..
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Valla forumda uzun uzadıya yazmamak için uğraşmak istemiyordum ama; bence de yok. Çünkü her şey bir mantık çerçevesinde bunu doğruluyor.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Alpaslan kardeşimizin Limon ve sarmısakla iyi olduğunu yazmışsınız bir yerde. Limon kendi asit olmasına rağmen,içtikten sonra ters etki yapar ve vücut pH ını yükseltir. Sarmısak ise dünyadaki en kuvvetli antibiyotik ve anti fungallerden(mantar) biridir.
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Bir ilave daha yapmak istiyorum.İlk tespitim sonu -it le biten hastalıklar demiştim,ikincisi hastalığın önünde her KRONİK kelimesi olan hastalığın kökeni bakteri ve virüsler değil,mantarlar ve en yaygını Candida dır..
NeverGiveUp

Bitter, duy bunları : ))

selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Bitter çok inat :) Bunları çok söyledim.
Peki bunları biliyorsun da sen neden yapmıyorsun ağbi dersen; Diyete şekerli çay-sigara alışkanlığından dayanamıyorum.
Son olarak enf hast uzmanına gitmiştim ve ureaplasma ve mycoplasma çıkmıştı.
Aynı gün(19.06) enf hast uzmanı,Candida için beni Dermatoloğa(eski adı deri ve zührevi hastalıklar) pasladığı için,yrd profesör bir dermatolog hanıma gittim.Candida prostatite neden olur mu dedi?Olur dedim ve 15-20 dakika anlattım.Kadın internetten baktı filan,birşeyler buldu.Detektif gibisiniz dedi ve Itraspor diye bir antifungal verdi.
Bu arada uroplazma ve mycıplazma için 29.06 da bir test daha yaptırdım negatif çıktı.
Dr a bildirdim,iyi gelişme,buna 100mg bir de Monodoks ekleyelim,1 hafta kullanın dedi ve bugün başladım.

Anlayacağın,hem antibiyotik,hem de antifungal(Candida) tedavisi görüyorum.Takviye olarak da probiyotik kullanıyorum..
NeverGiveUp

Klavyenin tuşları eskidi Bitter'e yazmaktan ağbi ya : )) Akşam iftar olmuş, karnım aç hala adamı ikna edeceğim diye yazıyorum ama yok ikna olmuyor. Itraspor'a bakacagim, hem antibiyotik hem antifungal biraz çelişki ama antibiyotik en nihayetinde bitecek, candida diyeti bir süre daha devam edecek : ) İnşallah çözersin ağbi.

londra2015

Bi de alkaki damla var ki bağırsakları temizliyor o da çok önemli onu da kullandim
londra2015

Pardon alkali yanlış yazdım
NeverGiveUp

Londra, dunya sagliktan mi? Damlanin ismini verir misin?

selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

londra2015 yazdı:Bi de alkaki damla var ki bağırsakları temizliyor o da çok önemli onu da kullandim
Pahalı,gerek yok. En güzeli eczanelerde satılan karbonat. Bir de pH metre alıp idrardan pH ölçerek kullanacağınız karbonat miktarını ayarlayabilirsiniz.
pH 7.36 ve üstü olmalı.
7.36 üstünde vucut asitten alkaliye geçiyor ve bağışıklık sistemimiz çalışmaya başlıyor.
londra2015

Yok baharatcidanaldim yarın yazarim onu içtim dışkı simsiyah saman gibi oldu bi hafta sanırım bağırsak temizliyor alkali diye yaz google çıkar
londra2015

Onur Aydoğdu diye bi doktor tavsiye etmişti o da müthiş bi doktor
londra2015

Selçuk arkadaş in dediği gibi hazırlanıyor da ben uğraşma dim açıkçası hazır aldım
londra2015

Benim de biraz şansım vardı F b de bi yönetici de prostat it olmuştu nereye gitse benide götürdü o vesile oldu bi yerde parasal sorun da yok o karşıladı sağolsun
NeverGiveUp

selchuk yazdı:
londra2015 yazdı:Bi de alkaki damla var ki bağırsakları temizliyor o da çok önemli onu da kullandim
Pahalı,gerek yok. En güzeli eczanelerde satılan karbonat. Bir de pH metre alıp idrardan pH ölçerek kullanacağınız karbonat miktarını ayarlayabilirsiniz.
pH 7.36 ve üstü olmalı.
7.36 üstünde vucut asitten alkaliye geçiyor ve bağışıklık sistemimiz çalışmaya başlıyor.
Selçuk ağbi, bu konuyla alakalı sana bir şey sormak istiyorum; ağrılarımın yoğun olduğu dönemlerde (işeme semptomunu kısmen düzeltmişken) senin "kalsifikasyon kürü" olarak bahsettiğin konudan esinlenerek gidip ingiliz karbonatı aldım suya döküp içtim. Yanlis hatirlamiyorsam 1 sürahi suya iki çay kaşığı atmıştım.

Aynı zamanda bununla paralel, Alparslandan esinlenerek Limon-Sarımsak kürü yaptım. Ve geçtiğimiz günlerde de başka bir sebepten bir limonu sıkıp suyunu içtim.

Fakat sonuç olarak bu saydığım üç işlemde de ne yazık ki idrar akım hızım yavaşladı. Beklediğim bir sonuç değildi. Ya hala semptomlar devam ediyordu o yüzden öyle hissettim ya da yukarda bahsettiğim durumlar neticesinde oldu. Sonuç olarak; limon suyundan ve karbonattan uzak durmaya başladım korktuğum için.

londra2015

Limon suyu şarttır bence sabahlar aç karnına limonlu sıcak su ile başlıyorum ben güne bağırsakları çok faydalı
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

Kesinlikle korkma. Limon suyu da,karbonat da faydalı.Hatta organik elma sirkesi..
Ben sana başka birşey de önerebilirim. Sütçü sütü bulabiliyorsan kefir mayası al,bol bol kefir iç.
Zor geliyorsa yine sütçü sütünden ev yoğurdu yaptır,bol bol ye.
Kefirdeki probiyotik,yoğurttan daha fazladır.
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

londra2015 yazdı:Limon suyu şarttır bence sabahlar aç karnına limonlu sıcak su ile başlıyorum ben güne bağırsakları çok faydalı
Çok iyi yapıyorsun,limonun vucudu temizleyici,dezenfekte edici ve alkali etkisi var.Organik elma sirkesine biraz taze limon suyu damlatarak da içebilirsin.Sayısız faydası var..
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

londra2015 yazdı:Limon suyu şarttır bence sabahlar aç karnına limonlu sıcak su ile başlıyorum ben güne bağırsakları çok faydalı
Yalnız su soğuk olmasın,ılığa yakın olsun.Vucutta daha iyi absorbe ediliyor.
NeverGiveUp

Şimdi bu yazılanlar akla yatkın gelince, yaptirdigim eski testlere göz gezdirdim. Rahatsizliga yakalandigim ilk sıralarda yaptirdigim idrar testlerindeki pH değerlerinden ilki 5.5, ikincisi 6.0 Aradan 2-3 ay geçtikten sonra ise değerler yükselmiş 7.5

prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Ozan ve selcuk bu kadar yazmis simdi kimler bu diyeti uyguluhor

Ve durumlari ne

Kenanankata ibrahim sizler baslafinizmi yok mu badslayan hic

Ozan bi el atarmisin senin ve londranin fisinda kotuydum ama fiyetle iyiye gidiyorum diyen var mi acaba
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

arkadaşlar ozan ın diyetini uyguluyorum 4 gün oldu
şu an için daha geri dünüş almadım tabi çok erken
yav ozan kardeş ben yoğurdu ve ayranı çok seviyorum onları kestim
şimdi prostatit ile yoğurt arasında kaldım :)))))
hahgisini tercih edeceğimi şaşırdım:)))))