CARDURA

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
sharingdvb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: CARDURA

Mesaj gönderen sharingdvb »

Bu arada az daha unutuyordum.
Doktoruma Xatral yerine Cardura yı söyledim "tabi olur aynı grup zaten"dedi ve yazdı. 4 mg olanını yazdı başlangıç olarak.Yalnız bende 2-3 gün kullandım vücut olmaz dedi.Kendimi bitkin hissettim pek tansiyonumada gun boyu etki etmedi gibi.Bende 3 günden sonra bıraktım. Tekrar Xatrala devam ettim yani.Kontrolde doktorada söyledim hatta.
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

kadir yazdı:
misafirce yazdı:Kadir abi xatral da bununla aynı mı?
Evet misafirce,
Xatral da alfa bloker grubuna dahil bir ilactir. Pelvik bolge ve mesane boynu düz kaslarini gevseterek iseme semptomlari tedavisi icin kullanilir.
Kadir abi merhaba ben bir çok test ve tedaviyi yaptırdım ama bu sızlama ve bazen idrarda yanmayı cozemedım ne tavsiye edersin ne yapmam lazım bilemiyorum artık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:
kadir yazdı:
misafirce yazdı:Kadir abi xatral da bununla aynı mı?
Evet misafirce,
Xatral da alfa bloker grubuna dahil bir ilactir. Pelvik bolge ve mesane boynu düz kaslarini gevseterek iseme semptomlari tedavisi icin kullanilir.
Kadir abi merhaba ben bir çok test ve tedaviyi yaptırdım ama bu sızlama ve bazen idrarda yanmayı cozemedım ne tavsiye edersin ne yapmam lazım bilemiyorum artık
Armegeddon prostat sivisindaki lokosit sayisi uzun suredir sıfirmi bilmiyorum ama, sıfir oldugu halde sikayetlerin devam edebilir bir muddet.Ama bu surecte doku onarimi icin takviye supplamentlere devam etmekte fayda var. PEA ve ALA birlikte kullanimini tavsiye ederim sana.
Armegeddon

kadir yazdı:
Armegeddon yazdı:
kadir yazdı: Evet misafirce,
Armegeddon prostat sivisindaki lokosit sayisi uzun suredir sıfirmi bilmiyorum ama, sıfir oldugu halde sikayetlerin devam edebilir bir muddet.Ama bu surecte doku onarimi icin takviye supplamentlere devam etmekte fayda var. PEA ve ALA birlikte kullanimini tavsiye ederim sana.
Valla düzenli kontorl ettirmiyorum en son zafer hoca tertemiz sen prostatit değilsin desi bana prostat sıvısını inceleyip bir de şuan saw palmetto kullanıyprum bu dedıgınız takviyelerle beraber kullanmam sorun olur mu ? Son olarak şuan avrupada tatile giden bir tanıdıgım var ondan isteme şansım var bu pea ve ala yı bir marka tavisyeniz varmıdır teşekkürler şimdiden
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:
kadir yazdı:
Armegeddon yazdı: Kadir abi merhaba ben bir çok test ve tedaviyi yaptırdım ama bu sızlama ve bazen idrarda yanmayı cozemedım ne tavsiye edersin ne yapmam lazım bilemiyorum artık
Valla düzenli kontorl ettirmiyorum en son zafer hoca tertemiz sen prostatit değilsin desi bana prostat sıvısını inceleyip bir de şuan saw palmetto kullanıyprum bu dedıgınız takviyelerle beraber kullanmam sorun olur mu ? Son olarak şuan avrupada tatile giden bir tanıdıgım var ondan isteme şansım var bu pea ve ala yı bir marka tavisyeniz varmıdır teşekkürler şimdiden
Ala yi solgardan alabilirsiniz Pea icin bir marka veremiyecegim.Olusmus bir marka yok.Avrupadan getirtirseniz sanirim guvenli olacaktir.
Armegeddon

kadir yazdı:
Armegeddon yazdı:
kadir yazdı: Armegeddon prostat sivisindaki lokosit sayisi uzun suredir sıfirmi bilmiyorum ama, sıfir oldugu halde sikayetlerin devam edebilir bir muddet.Ama bu surecte doku onarimi icin takviye supplamentlere devam etmekte fayda var. PEA ve ALA birlikte kullanimini tavsiye ederim sana.
Ala yi solgardan alabilirsiniz Pea icin bir marka veremiyecegim.Olusmus bir marka yok.Avrupadan getirtirseniz sanirim guvenli olacaktir.
Abi bu peayı arattım internetten fenitilamın dıye bırsey cıkıyor daha anlasılır bır ısmı varmı aldırıcagım kısınınde anlayabılmesı ıcın yada eczacı pea dıyınce anlarmı ?cok soru sordum ama karısıklık olmasın teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Palmitolethanolamid diye arayabilirsjn.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu ilac turkiyede yok yurtdisina giden tanidiklarin olurca pharmacy lerden sordursun
Armegeddon

Teşekkürler