Tedavi önerisi bekliyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Krtdsw11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Tedavi önerisi bekliyorum

Mesaj gönderen Krtdsw11 »

Forumda okumuştum samskeytiden uzun süre cinsel perhiz veya düzenli boşalma + bolca c e vitamin takviyeleri alarak serbest radikallerin etkisini kırmak ve günlük sıcak duş alma.non bakteriel prostatitte antibiyotiksiz bu yöntemle sizce olabilir mi?benim aklıma çok yattı
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Tedavi önerisi bekliyorum

Mesaj gönderen Bismuth76 »

spermde lokosit baktirdin mi? bende bakteri üremedi olmasigi halde 7-8 lokosit var. Nonbakteriyel denilen rahatsizlik da bakteri olmayan başka bir miktoptan kaynaklaniyor olabilir. Bunun için iyi bir doktora gidip sperm orneğinde mikroskop altinda lokosit sayisina baktirmalisin. Eğer lokosit cikarsa kesinlikle bir enfeksiyon vardir. Idrar pH ini asidik yapacak peynir, asitli iceceklerden uzak durulmalı. Kafein ve alkol çok olumsuz etkiliyor prostat bezini. Vitamin ve mineraller takviye olarak iyidir ancak sadece vucudu destekler...
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Tedavi önerisi bekliyorum

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Prostatitte insan bazen neyi tavsiye edeceğini bilemiyor. Herkesin hastalığı değişik boyutta. Örneğin ben baharatlıda yiyorum.asitlide içiyorum, alkolde kullanıyorum. Bana şimdiye kadar bir rahatsızlık vermedi. İlerdede rahatsızlık verirmi orasını bilemem.