Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen muratalmanya »

Herkese bir Detail ve sirr daha verecem;

Bütün dünyada satilan aletiler prostat icin ve bazilar Burda Kol kapisilan Massage yapiyor ve önce kapi kolu Metall i isitiyor,bunlar Belki Bazi kisilerde olur ama herkese olmaz,bu massage in sirri ;

dünyada her erkek in bagirsak yolu ayri uzunlukda,kücuk erkek de prostat biraz daha önde büyük boyda erkek de daha bagrisak yolunda daha arkada,birde her erkekde prostat posisionu ufak miktar degisik ve prostat büyüklük degisik,her mantikli erkek Burda düsünsün nasil Bögle standart aletlen neden iyi calisimiyor?cünkü prostat sivi cikarmak icin alet yok piyasada ve ölcüler yoktu simdiye kadar,benim yaptim alet her Tip erkek her Tip Prostata kolay yapilir ve 300 kereden fazla demedim,uzak dogu Korea dünyada birinci akkupressur Dan,su an dünya dogal Tip da 3 akkupressur noktasi var bagirsak icinde sivi cikarmak icin Ben 5 tane buldum.ondan Eger bir kisi kapi kollan sivi cikariyiyorsa bu demek degilki her erkek kapi kollan yada standart prostat aletlen sivi cikarir.önemli Detail herkesde calismasi lazim.her zaman Metall,kapi kolu,yada bu standart prostat aletleri bagirsak duvarlari zedeler ve bagirsak Prostata zarar verir,ondan cok dikkatli olmak lazim,Ben yaptim alet özel bir maddeden ve özel ölcüleri ve bir Modifikation lar var,hic bagirsak yola yada kimseye zarar vermez ve her günstig Tam sivi cikariyor.bu yazdigim simdi cok önemli dikkatli olun.ondan bu aletleri kollar,ve dokturun Eger parmak kisaysa gercek noktalari bulamaz.ben bu bütün Problemlösung herkes icin cözdüm.ve dogru sivi cikarma prostat Massage nasil olur bir Video LAN Eger piyasaya cikara bilirsem Website satisda herkese anlatacam.artik kimse dokturdan parmak yemicek yada bosuna standart prostat alet yada Demir kapi kolu kendisine sokmiyack.

Benim alet ve Video ve dogal ilac -crem,bir Paket olarak herkes evde 10dakika Sabah kendisi yaoacaktir.önemli olan bir alet herkesde ayni calismasi lazim ,ve bu yoktu dünyada simdiye kadar.

Birde bana özelden Message geliyor Ben iS adamiyim bana aletin resimlerini yola diye, kusura bakma ama Böhler sartlarda Ben bulusumu gösteremem.ama sivi cikardim onun resimlerini bir daha pandrol a yoladim.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen efervesan »

Ya kardesım sen ne iş le meşgulsün senın uzmanlık alanın ne sen eğer ciddi bir buluş yaptıysan kosgep e git TÜBİTAK'a git onlar sana destek olur
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Murat senin dediğin islemler seneleri bulur yillar sürer âleti forumdaki kişilere bizlere sat deneyelim deneme imkanı ver ki gerceklini görelim kullanmadigiz seye niye destek olalım
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Murat senin dediğin islemler seneleri bulur yillar sürer âleti forumdaki kişilere bizlere sat deneyelim deneme imkanı ver ki gerceklini görelim kullanmadigiz seye niye destek olalım
muratalmanya

Bir sene sürebilir ,Eger bir sponsurun kendi avukat,Sekretär,yada tanitik dokturu,yada bir sirketler varsa ve patend almakta biligileri varsa ve bakanlik onay larin kuralarini bilirse türkiyede cok cabuk olurmus!

Cok sirket is sahiplerin bu araka gücleri var.

Zaten patend bas vuru yapilirsa,ozaman ilk bütün forumdakilere verecem,cünkü basvurudan zaten sonra 1yil sürer,ama Bas vuru yapilirsa baska kimsenin eline gecmez piyasada ,Yani satamaz,sizde istemezsiniz sizin bulus hic bir prostatit bilmiyen hic cekimiyen in eline gecsin ve para kazansin Herhalde,

basvurudan sonra hemen aciklarim.

Simdi ilk DEFA size bir sirr daha verecem,

Gercek dogru prostat sivi cikarma Massage nasil ya ?

Önce en iyi zamani bilmek lazim,o da Sabah hemen kalktignin dan sonra ,neden?

Cünkü gece ruya göriyirsun ve Erektion lar oluyor ve yemek yemiyir,Zigarre ismiyorsun ,iski icmiyirsun,vucut daha temiz,ve sabaha kadar Prostata sperm sivi doluyor.

Kalktignin da sonra bir bez Al yatak üstüne cik dizlerin üstüne otur öne egil namaz seklinde bez ser Penis ucunun Aaltina ondan sonra benim aleti cok kolay makatan giriyor ve gerisini Video yaparsam anlatirim.

simdi bezi Tam bacaklar arasina penis ucunun altina serdikten sobra ve prostat sivi cikarma Massage baslarsan zaten bir Eliinde alet var onu makatdan sokdun,

ama simdi öbür Elini bas parmak LAN bacaklar arasina makat ve testis torba arasinda ki ortaya cok güclü basacaksin Yani Massage baslarsa öbür el Bas parmak makat ve yumurtalarin torbasi arasi cok güclü hep Basinc yapacaksin,niye soracaksaniz simdi?

Cünkü bu bir Dis prostat acini noktasi,Yani bu prostatin ön kisimdaki acini Yi aciyor,Yani alet bagirsaktan giriyor aciyor - öbür el önden o noktaya Basic yapilacaktir.bu nokta uzak dogu Thailand ve Korea da ismi "One Million Dollar Point" ve cok etkili bir prostat Akupressur noktasi.standart prostat aletleri cok Basinc oraya yapamiyor ,gürmüssinizdir standart prostat aletlerde bir yarim yuvarlak cipik o bölgeye de gidiyor ,ama kendi parmak daha disdan Basic vere biliyor.bu cok etkili sivi cikariyordur.ve sivi cikarken bez in üstüne akiyor.her Sabah bu prozüdür 5-10dakkikani alacak 3-6ay icinde süper olacaksin!zaten bu yöntemin badarisi her günstig yapilirsa 3 haftdada cok rahatlaticak seni,hic bir ilac yada Operation yada baska bir Tip tedavi bu kadar güclü degildir.bu Massage tedavisi prostatit ve prostat in anahtaridir,ama dogru ve her gün spor gibi yapilirsa.
muratalmanya

One Million Dollar Point taoism den gelmi aslinda!

https://goo.gl/images/oTmevu
muratalmanya

muratalmanya

Iste resimlere bakin bu ;

One Million Dollar Point!
muratalmanya

Kadir Abi ye sivi cektim resimler yolamistim,Belki o bu Foruma koya bilir,yoksa bu Forum Mail e yollim adress varsa.

Herkes bu projeye yardim etsin arastirdim bir is adami yada sirket yani bir sponsur lazim!
efervesan

muratalmanya yazdı:Bir sene sürebilir ,Eger bir sponsurun kendi avukat,Sekretär,yada tanitik dokturu,yada bir sirketler varsa ve patend almakta biligileri varsa ve bakanlik onay larin kuralarini bilirse türkiyede cok cabuk olurmus!

Cok sirket is sahiplerin bu araka gücleri var.

Zaten patend bas vuru yapilirsa,ozaman ilk bütün forumdakilere verecem,cünkü basvurudan zaten sonra 1yil sürer,ama Bas vuru yapilirsa baska kimsenin eline gecmez piyasada ,Yani satamaz,sizde istemezsiniz sizin bulus hic bir prostatit bilmiyen hic cekimiyen in eline gecsin ve para kazansin Herhalde,

basvurudan sonra hemen aciklarim.

Simdi ilk DEFA size bir sirr daha verecem,

Gercek dogru prostat sivi cikarma Massage nasil ya ?

Önce en iyi zamani bilmek lazim,o da Sabah hemen kalktignin dan sonra ,neden?

Cünkü gece ruya göriyirsun ve Erektion lar oluyor ve yemek yemiyir,Zigarre ismiyorsun ,iski icmiyirsun,vucut daha temiz,ve sabaha kadar Prostata sperm sivi doluyor.

Kalktignin da sonra bir bez Al yatak üstüne cik dizlerin üstüne otur öne egil namaz seklinde bez ser Penis ucunun Aaltina ondan sonra benim aleti cok kolay makatan giriyor ve gerisini Video yaparsam anlatirim.

simdi bezi Tam bacaklar arasina penis ucunun altina serdikten sobra ve prostat sivi cikarma Massage baslarsan zaten bir Eliinde alet var onu makatdan sokdun,

ama simdi öbür Elini bas parmak LAN bacaklar arasina makat ve testis torba arasinda ki ortaya cok güclü basacaksin Yani Massage baslarsa öbür el Bas parmak makat ve yumurtalarin torbasi arasi cok güclü hep Basinc yapacaksin,niye soracaksaniz simdi?

Cünkü bu bir Dis prostat acini noktasi,Yani bu prostatin ön kisimdaki acini Yi aciyor,Yani alet bagirsaktan giriyor aciyor - öbür el önden o noktaya Basic yapilacaktir.bu nokta uzak dogu Thailand ve Korea da ismi "One Million Dollar Point" ve cok etkili bir prostat Akupressur noktasi.standart prostat aletleri cok Basinc oraya yapamiyor ,gürmüssinizdir standart prostat aletlerde bir yarim yuvarlak cipik o bölgeye de gidiyor ,ama kendi parmak daha disdan Basic vere biliyor.bu cok etkili sivi cikariyordur.ve sivi cikarken bez in üstüne akiyor.her Sabah bu prozüdür 5-10dakkikani alacak 3-6ay icinde süper olacaksin!zaten bu yöntemin badarisi her günstig yapilirsa 3 haftdada cok rahatlaticak seni,hic bir ilac yada Operation yada baska bir Tip tedavi bu kadar güclü degildir.bu Massage tedavisi prostatit ve prostat in anahtaridir,ama dogru ve her gün spor gibi yapilirsa.
yazını okudum yanlış bulduğum noktalar var oda şu: prostata sperm dolmaz prostat spermin akışkan hale gelmesini sağlayan sıvıyı üretir bu bile senin hikaye yazdığını gösterir sen gerçekten samimi bi arkadaş olsan ve yardımcı olmak istesen ki sen ztn para kazsnmsk istıyorsun o barız belli burda yolacak birilerini arıyorsun
Leonas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Leonas »

Kardeşim adam yazıyor işte, kafana yatar yatmaz. kimseden parada istemiyor, kendince bir tedavi yöntemi bulmuş, ufak tüyolarda veriyor ne diye adamı suçlayıp saçma sapan şeyler yazılıyor anlamadım. Bu sığ kafalar olursa bu forum kalkmıyor, ağrıyor, geçmiyor diye ağlaşan koca koca adamların dert köşesine döner. Kimseyi küstürmeyin, yaz almanyalı kardeşim sen yaz, bunlara bakma. İlla ki birileri görür seninle kontağa geçer.
Sepidi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Sepidi »

Eger cozumun icersinde yer almiyorsaniz problemin bir parcasisinizdir, demis goethe..... yani cozum
Uretmeye calisan arkadaslara saygi duymali onlara uckagitci dolandirici gibi davranarak hicbiryere varamayiz, bu lanet hastaliktan ben de muzdaribim, ve uygulamadigim yontem kalmadi, en sonunda hicbisey yapmamaya karar verdim hic bir tedaviyi uygulamiyorum son 3 yildir. Toplamda 5 yil once baslamisti....ancak son 2 aydir ciddi agri ve spermde seffaflasma olmaya basladi ve tekrar forumda gezinmeye basladim cozum bulabilirmiyim diye....ve muratin dedigi yontem mantikli geldi ve foruma uye oldum yazma ihtiyacinda bulundum, bu hastaligin mutlaka bir tedavisi cozumu olmali, umudumuzu kaybetmemeliyiz murat kardesime de destek olmamiz gerek, ......bence muratin guven problemi var yani insanlara guvenmiyor hakli olarak, belli ki bu hastaliktan cok cekmis hem
Maddi ve manevi olarak cok bedeller odemis, ve bir cozum uretmis ve buna da o kadar cok inaniyor ve guveniyorki kesin cozum olduguna, urettigi urunun patentini alip baskalarinin bu isten para kazanmasini istemiyor, aslinda bu isten para kazanmak gibi bir niyeti yada firsatciliginin olmadigini dusunuyorum....
efervesan

Olumlu yazılara olduğu kadar olumsuz yazılara açık olun arkadaşlar saçma sapan Türkçeyle bir şeyler yazmış yok şöyle yok böyle bahsettiği yöntemin geçerlilik kazanması için bir den fazla kişide denenmeli kendisini iyileştirdiğini söylüyor da belki de adamda farklı bi durum vardı kendisi kp sanıyordu bu forum da zamanın da kesin çözüm diye penisten çörek otu yağı enjekte edin diyen birileri bile var dı
Sepidi

Mesaj gönderen Sepidi »

Senin bir onerin yada bir cozumun var mi? biseyler cozmeye bulmaya calisan insanlar gibi.....sanki bir cozum bulmussunda seninki kabul gormuyomus gibi davranip baskalarinin onerilerine elestiride bulunuyorsun!
Sepidi

Mesaj gönderen Sepidi »

Bu hastaliktaki ana sorun su, prostatin icine ilacin yeterli seviyede girememesi, yani ceviz kabugu gibi bir duvar var, onu asmak icin ilacin icine girmesi icin birsey yapilmali, murat cok mantikli konusuyo ancak turkceyi yeterli bilmemesi yada parasiz olmasi onun sucu deil! Doktor olmamasina ragmen gayet de yeterli bilgi birikimi yapmis, manila ya ve ukraynaya bende gittim, orda ki cinsel yasam burdaki gibi deil herkes cok free sex yapio cok esli bir hayat tarzi oldugu icin bu tarz hastalik orani cok yiksek haliyle oralardaki hasta sayisi cok daha fazla, yani murat cozumd yakinlasmis gibi gorunuyor, ancak bu konuyu biraz daha aydinlatirsa yanina bir sponsor yada ortak bulacagina inaniyorum
efervesan

Çözüm belli uzun süreli antibiyotik kullanımı ben fayda gördüm ama görmeyen arkadaşlar da var sıkıntı burda herkes aynı yöntemle iyi olamıyor adam çıkıp da kesin çözüm bu bana destek verin demesi yanlıs
Sepidi

Mesaj gönderen Sepidi »

Antibytik faydasini gordun de burda ne yapiosun? İyilesseydin burda olmazdin diye dusunuyorum!
Sepidi

Mesaj gönderen Sepidi »

Murat da zaten antibytk in etkisini emilimini artirmak icin boyle bir cihaz yapmis, mikroplar elbetteki antbytk sayesinde olucek, ancak prostata girebilirse... neyse tartismaya gerek yok daha fazla.... cozume gelelim gecenlerde bir arkadsm cozum bulunamiyan bir hastaligina homeopati denilen yontemle sifa bulmus, ona sordum dr ye sorarmisin prostatite de care bulabilirmi diye, sordu ve caresinin oldugunu soylemis, bu konuda bilgisi olan var mi?
efervesan

Sepidi yazdı:Antibytik faydasini gordun de burda ne yapiosun? İyilesseydin burda olmazdin diye dusunuyorum!
şu an gayet iyiyim açıkcası benimkisi alışkanlık olmuş bıraz da ama ne yazikki ilk gün kü kadar sıfır değilim ufak tefek seyler devam edıyor
Sepidi

Mesaj gönderen Sepidi »

Arkadisimin hastagina tip care bulamamisti ayni prostit gibi,
Tinnutus denilen hastalik surekli kulak cinlamasi.. 2 ayda bitti diyor homeopati sayesinde iyilistim diyor
muratalmanya

Efvervesan,;tabiki prostat icinde Sperm demek istemedim ama gece leri bütün sey ler toplaniyor erkekde,Yani spermde ,sividan,spermkanalarda,ilthablari,aslinda da onu demek istedim.prostat sivi üretiyor sperme...kusura bakmayin yazim icin.
muratalmanya

Benim anlamadim sey ney biliyormusunuz;

Türkiyenin Hali bögle ne olacak ilerde?

Her gün türkiyede piyasaya bir ürün cikiyor ,cogu kazik ,

halka yaramiyor ama herkes Satin aliyor ve bu sirketler cok para kazaniyor;

Yani sekerli kazik Bal,yok birde elelktirikli süpürge WLAN baglantisilan,yok kemik agri cremlen televisionda,yok lazoglan bicaklan mutfak icin ,yok özel mutfak icin tencereler bluetooth ,yok Kilo vermek icin ürünler,ama hepsi bos.

Bu is Recep evidikin filmi gibi osman pazarlama benziyor,yobazlar cok türkiyede ve bu türlü ürünlere para harciyor yada piyasaya cikariyor.

Ama gercek bir hasta her erkek olan prostatda bir ürün ve tedavi yöntemi bulunmus ,kiziyorsunuz.ozaman zengin is adamlar sirketler devam sis,Adana kepap yesin,Party yapsinlar ama Eger bir prostat hastaliga kaparsalar bu wlan elelktirikli süpürgelen onu kurtaramazlar ve onlar Bodrum daki tatillerde yat larila kullanamazlar sifa bulamazlar,düsünün.dogru ve halka yararli bir tedavi yöntemi olacaki herkes kazansin, hem halk ,hem türkiye ,Ben hasta, iS adami!