YENİ BİR KLİNİK ÇALIŞMA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: YENİ BİR KLİNİK ÇALIŞMA

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

opulentia yazdı:
blacklui yazdı:
opulentia yazdı: Gumruge takılıyor recete ile teslim alıyorum
ingiltereden arkadaşa allicin ve bu ürünü aldırdım ama yollaması zor görünüyor .. sıkıntı ya .nasıl oluyor detaylı anlatırmısın opulenta sana zahmet nasıl alırım bunu
Allicin bana gümrüğe takılmadan geldi digeri gümrüğe takılıyor sana kagit geliyor 7 gun icinde bize reçete ve kimlik fotokopinizi gonderdikleri barkod num.mail atin teslim edelim diye yada direk reçete ile gel.elden verelim diye
Kardeşim ilaç 'ne zaman gelicek bilgin var mi
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Suan transferde gözükuyor 1 haftaya gelir
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

arkadaşlarbu ilaç bana geldi nasıl aldığımı burdan size yardımcı olmak için yazıyorum ilacı siparişettim amazondan 15 günde geldi gümrüğe takıldı tabi gümrükten ptt bi telgraf yolladı yeni kanuna göre ilaç gıda takviyesi reçetesiz alamazsınız diye yazmış eyer reçeteniz varsa reçete ve kimliğinizin fotokopisini orda verdiği mail adresine yolluyosun bir hafta içinde ilacı ptt kargo getirip teslim ediyo kargo bedeli 5 lira aldı benden almak isteyen arkadaşlar gümrüğe gitmek zorunda deiller yani önemli olan bi doktora ilacın etken maddesinin tam olarak yazılmış reçetesi lazım gerisi kolay.
Emreneu1905

Kardes olumlu olumsuz ilaç hakkında bilgi paylaşırsan sevinirim
mehmet75

Mesaj gönderen mehmet75 »

kardeş bilgi paylaşıcam biraz kullanıp durumu burdan yazarım
opulentia

Emreneu1905 yazdı:Kardes olumlu olumsuz ilaç hakkında bilgi paylaşırsan sevinirim
Ben suan antalya dayim dönünce bakıcam
Emreneu1905

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:Kardes olumlu olumsuz ilaç hakkında bilgi paylaşırsan sevinirim
Ilacın yarısını gönderecektin kardeş sozun vardı unutma;)
opulentia

Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı:
Sözüm soz :)
stooth

Mesaj gönderen stooth »

Almanyaya yeni taşındım takviyeleri buldum abi yarın sipariş ediyorum pea 90 kapsül 300 mg 37 euro
Ala 60 kapsül 400 mg 14 euro
Tr ye varmı bilmiyorum kargo gümrüge takılırmı onuda bilmiyorum aralık ayı gibi tr gelicem bulamayan arkadaslar olursa buradan alıp getirebilirim
Bunlara baslıyacam gelişmeleri size buradan bildiririm
2 sene olucak cekiyorum bu hastalığı
Artık idrara cıkma kalmadı haftanın 3 günü falan düzgünğm tabi yediklerime dikkat ettiğim sürece
Acı baharat kullanmıyorum ve asitli içicek alkol geri kalan seyleri yiyp içiyorum suanda aktif kullandıgım p2001
Solgar probiyotik ve quercetin kompleks içinde bromelain ve c vitaminide var
Karşılıklı bilgi paylasımı yapabiliriz hemen cevap vermezsem k bakmayın burada bir düzen oturtmaya calıstıgım için hep giremiyorum herkeze acil şifalar
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

arkadaşlar hem allicin MAX hemde Palmitolethanolamid i ingilterde ikamet eden arkadaşıma aldırdım o da bana ups kargo ile yolladı . ben kesin gümrüğe takılır felan diye düşündüm ama bugün teslim ettiler . kutuyu açtım bide baktım ikisi de kutuda . yani gümrüğee takılmamışlar
ssss

Mesaj gönderen ssss »

kadir yazdı:
Raul7 yazdı:Kadir abi değerli paylaşımın için teşekkür ederiz sanada iyi bayramlar..
Bilmukabele Raul7 kardesim))[/quonasıl başlık açılıyor arkadaş karman çurman bu form ya zaten hastalıktan mahfolduk gel bide burda uğraş daha sade anlaşılır bi form olsaydı keşke hele bide benim gibi intrrnetten almayanlar için çok karışık burası
ssss

Mesaj gönderen ssss »

kadir yazdı:Bu kürü uygulayacak arkadaşlar varsa bu baslik altina yazabilirlerse iyi olur takip etme acisindan.
kadir abi formu bi türlü çözemedim çok karışık bu yazdığım bile sana ulaşırmı bilmiyorum abi bana numaranı verebilirmisin çok müşkül durumdayım
kkss11

Mesaj gönderen kkss11 »

ssss yazdı:
kadir yazdı:
Raul7 yazdı:Kadir abi değerli paylaşımın için teşekkür ederiz sanada iyi bayramlar..
Bilmukabele Raul7 kardesim))[/quonasıl başlık açılıyor arkadaş karman çurman bu form ya zaten hastalıktan mahfolduk gel bide burda uğraş daha sade anlaşılır bi form olsaydı keşke hele bide benim gibi intrrnetten almayanlar için çok karışık burası
Abi hangi konuda açmak istiyorsan ona tıkla sol yukarda Yeni Başlık yazıyor ona tıkla yaz göndere tıkla bu kadar
ssss

Mesaj gönderen ssss »

vallahi beceremedim kardeşim sol başta yeni başlık yazısını ne gördüm ne bulabildim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Benim hikayem basligina tikla sol ustte yeni baslik aca tikla hikayeni anlat
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

Kc34 yazdı:Benim hikayem basligina tikla sol ustte yeni baslik aca tikla hikayeni anlat
Kardeşim sana özelden mesaj atmıştım görmedin galiba ?
ssss

Mesaj gönderen ssss »

kadir yazdı:
Kc34 yazdı:Kadir bey forumda farkli calismalarin paylasilmasi alternatif tedavi seceneklerini de arttiriyor. Eline saglik..
Sende sagol Kc34 kardesim bilmukabele))
kadir abi form çok karışık anlaşılır değil başlık nasıl açılıyor naptımsa göremedim bulamadım abim bana yardımcı olurmusun özel mesaj nasıl atılıyor onu bile bilmiyorum bana numaranı gönderirsen çok sevinirim ve bu form çok karışık ve gereksiz detaylar var zaten başımızda bi süre dert bide form da kayıttı şuydu buydu çözemiyorum ya derdimi nerden nasıl anlatacağım bilmiyorum
ssss

bel ağrısı

Mesaj gönderen ssss »

1.5 senedir prostatitten muzaribim bel ağrısından öldüm öldüm dirildim hala da aynı bence bu hastalığın en bertbat senptomu bel ağrısı yüreyemez hale geldim ağrılardan mr çekildim belde hiç bişe yok zafer hocaya naptımsa bel ağrımın prosatatitten kaynaklandığını anlatamadım prostitit bel ağrısı yapmaz diyo başka bişe birşey demiyor ama ben eminim bel ağrısı bu hastalıktan kaynaklanıyor çünkü ondan önce hastalıktan önce en yfak bi bel ağrım yoktu lökasit 20 den 2 -3 düştü zafer hocada ama şikayetlerim aynı değişmedi bel ağrımdan kurtulamadım denemediğim yöntemde kalmadı bu bel ağrısını atlatan çözen kimse varmı bana yardımcı olacak 1.5 senede 100 den fazla iğne yedim bi okadar antibiyotik yok yok bel ağrısı hayatımı beni mahfetti evleneceğim evkenemiyotım bu ağrıyla benden bana hayır yok
Emreneu1905

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı: Ben suan antalya dayim dönünce bakıcam
Kardeş geldi mi ilaç
stooth

Mesaj gönderen stooth »

Benim ilaçları dün kullanmaya basladım karısımım şöyle
Sabah yakı cayı kahvaltı birtane ligone öğle yemeginden sonra pea ve ala ikisini arka arkaya aksam ac karna yine yakı otu gece yatmadan sarımsak kapsülü

İlaçların etkili oldugunu içince insanı sersemletmesinden anlıyorsunuz ter basıyor sıkışıyosun 1 2 saat sanki içeride bir savas var hissediyosun suanda nasıl 2 gündür ilaçları alıyorum 5 6 saat hiç bu hastalığa yakalanmamısım gibi sonra gece vakti biraz makat kısmında şişlik gibi hafif yanma gibi birazda çiş gelir gibi oluyor

Ama zamanla gecireceğine inanıyorum kadir abi allah senden razı olsun yeni birseyler denememize vesile oldun

İlerleyen zamanlarda yine yazarım

Bu arada ek bilgi düşünen olursa diye sölüyorum hastalıgın 1.5 senesi oldu kinolon iesef dahil tüm antibiyotik tedavisini uyguladım yaklasık bir ay boyunca ve prostat sıvısındaki lokosit 1 e inmişti suan ödem ve sinir hasarı oldugunu düşünüyorum o yuzden bu tedaviye basladım
Kadir abinin dediği gibi ilk önce bakteriyi yok edip lokositi düşürüp daha sonra bu tedaviye baslamak cila niyetine iyi olacaktır

Fayda göremezsem veya görürsem buradan bilgilendiririm iyi günler herkese cok gecmiş olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

stooth yazdı:Benim ilaçları dün kullanmaya basladım karısımım şöyle
Sabah yakı cayı kahvaltı birtane ligone öğle yemeginden sonra pea ve ala ikisini arka arkaya aksam ac karna yine yakı otu gece yatmadan sarımsak kapsülü

İlaçların etkili oldugunu içince insanı sersemletmesinden anlıyorsunuz ter basıyor sıkışıyosun 1 2 saat sanki içeride bir savas var hissediyosun suanda nasıl 2 gündür ilaçları alıyorum 5 6 saat hiç bu hastalığa yakalanmamısım gibi sonra gece vakti biraz makat kısmında şişlik gibi hafif yanma gibi birazda çiş gelir gibi oluyor

Ama zamanla gecireceğine inanıyorum kadir abi allah senden razı olsun yeni birseyler denememize vesile oldun

İlerleyen zamanlarda yine yazarım

Bu arada ek bilgi düşünen olursa diye sölüyorum hastalıgın 1.5 senesi oldu kinolon iesef dahil tüm antibiyotik tedavisini uyguladım yaklasık bir ay boyunca ve prostat sıvısındaki lokosit 1 e inmişti suan ödem ve sinir hasarı oldugunu düşünüyorum o yuzden bu tedaviye basladım
Kadir abinin dediği gibi ilk önce bakteriyi yok edip lokositi düşürüp daha sonra bu tedaviye baslamak cila niyetine iyi olacaktır

Fayda göremezsem veya görürsem buradan bilgilendiririm iyi günler herkese cok gecmiş olsun
Stooth mrb,
İyi olduguna sevindim.
Bu tedavi seklini ve mantigini devam ettirirsen iyilesirsin.Bu kürü 3 ay devam ettirmek lazim .
Emreneu1905

opulentia yazdı:
Emreneu1905 yazdı:
opulentia yazdı: Ben suan antalya dayim dönünce bakıcam
Kardeş 'ne yaptin geldi mi ilaç
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Bu ilaclarin tam olarak ismi nedir,mesela almanyadan getirtecek olursak ne demeliyiz bunlara,ale ve pae denilince biliniyirmu,kardesim.almanyada gekdiginde bende istetmeyi dusunuyorum o yuzden sordum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

umudunmavisi yazdı:Bu ilaclarin tam olarak ismi nedir,mesela almanyadan getirtecek olursak ne demeliyiz bunlara,ale ve pae denilince biliniyirmu,kardesim.almanyada gekdiginde bende istetmeyi dusunuyorum o yuzden sordum.
Hayir o sekilde bulamassiniz.Palmitoylethanolamide ve Alpha lipoik asid olarak arayabilirsiniz.
Emreneu1905

kadir yazdı:
umudunmavisi yazdı:Bu ilaclarin tam olarak ismi nedir,mesela almanyadan getirtecek olursak ne demeliyiz bunlara,ale ve pae denilince biliniyirmu,kardesim.almanyada gekdiginde bende istetmeyi dusunuyorum o yuzden sordum.
Hayir o sekilde bulamassiniz.Palmitoylethanolamide ve Alpha lipoik asid olarak arayabilirsiniz.
Bu ilaç sinirleri mi tadavi ediyor abi