SCD Human probiotics

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Tsunami1151
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

SCD Human probiotics

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

Arkadaşlar merhaba. Tatilde iken gastrit agrilari nedeniyle eczaneye ugradim hazir gelmisken takviye edici birseyler aliyim dedim SCD HUMAN PROBIOTICS diye bir ilaç geldi elime şimdi onu kullanıyorum günde 3 kere siviya katilarak kullaniliyor. Daha çok yeni 3 gün oldu daha önce kullanan oldu mu?
İçinde bacillus subtilis,b.bifidum,b.longum, lactobacillus acidophilus, l.bulgarlcus, l.casel l.fermentum, l.plantarum, lactoccus lactis, saccharomyces cerevlsae, streptococcus thermophilus gibi mikroorganizmalar var ayrica 90 mg.
freeman

Re: SCD Human probiotics

Mesaj gönderen freeman »

Tsunami1151 yazdı:Arkadaşlar merhaba. Tatilde iken gastrit agrilari nedeniyle eczaneye ugradim hazir gelmisken takviye edici birseyler aliyim dedim SCD HUMAN PROBIOTICS diye bir ilaç geldi elime şimdi onu kullanıyorum günde 3 kere siviya katilarak kullaniliyor. Daha çok yeni 3 gün oldu daha önce kullanan oldu mu?
İçinde bacillus subtilis,b.bifidum,b.longum, lactobacillus acidophilus, l.bulgarlcus, l.casel l.fermentum, l.plantarum, lactoccus lactis, saccharomyces cerevlsae, streptococcus thermophilus gibi mikroorganizmalar var ayrica 90 mg.
Daha önce buna benzer kullanan oldu, bağırsak florasaı için yararlı ,Kullandığın probiyotik kaç milyar mikroorganizma içeriyor ? Bunların bağırsakda eriyen kapsül olan formlarıda var.
Tsunami1151
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Tsunami1151 »

freeman yazdı:
Tsunami1151 yazdı:Arkadaşlar merhaba. Tatilde iken gastrit agrilari nedeniyle eczaneye ugradim hazir gelmisken takviye edici birseyler aliyim dedim SCD HUMAN PROBIOTICS diye bir ilaç geldi elime şimdi onu kullanıyorum günde 3 kere siviya katilarak kullaniliyor. Daha çok yeni 3 gün oldu daha önce kullanan oldu mu?
Daha önce buna benzer kullanan oldu, bağırsak florasaı için yararlı ,Kullandığın probiyotik kaç milyar mikroorganizma içeriyor ? Bunların bağırsakda eriyen kapsül olan formlarıda var.
Kaç milyar olduğunu yazmamışlar. İcınde ki organizmalari arastirdim onlarin cogu bile zararlı mesela bacillus subtilis. İçerken pek icime sinmiyor ama aldigimi bitireceğim.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Tsunami hala forumdaysan sonuçları yazar mısın belki birilerine faydası dokunur.