PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: PROSTATIK ENJEKSIYON KESIN ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Mesaj gönderen Kc34 »

prostagod yazdı:Herkesten ozür diliyorum
Kimsenin umudunu kırmak istemiyorum
Kin siz gencecik cocuklar icin umut butun ilaclatdan daha guclu
Ama inanin yasadiklarim bu ne olur kizmayin
Kızmıyoruz niçin kızalım. Mesajlarını okudum ama hastalık başlangıcıyla ilgili birşey göremedim. Keşke ayrı başlık açsan elimizden geldiğince yardım edebilsek..
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Eyvallah kardesim
Ve yine kizma ne olur
Nasil yardim edeceksin bana
Hastalik kabugunda ilac gec veya az isliyor mu diyeceksin
Cabalarini taktir ediyorum
Sen iyi bir insansin
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Lbrl34,"Bu işin zaten özü bu mikrop var yok bilinmez ama prostatiniz öyle ya da böyle eski kıvamında değil azıcık şişliği indirin azıcık yumusatin zaten çözülecek sorunla"

Lbrl34,"bu gurupta penisine çörekotu basan var lan"

Oral yoldan alınan hiçbir ilaç yada bitkisel takviye,penisten basılan çörekotu yağı kadar prostatı yumusatamaz!
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

Galip yazdı:Lbrl34,"Bu işin zaten özü bu mikrop var yok bilinmez ama prostatiniz öyle ya da böyle eski kıvamında değil azıcık şişliği indirin azıcık yumusatin zaten çözülecek sorunla"

Oral yoldan alınan hiçbir ilaç yada bitkisel takviye,penisten basılan çörekotu yağı kadar prostatı yumusatamaz!
Galip ciddimisin sen ironi mi yapıyorsun kardeş!
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Aq forum kafayı yedi prostatitiniz kafanıza vurdu heralde isteyen istediği tedaviyi olur, memnun kalan kalır kalmayan kalmaz bu kadar basit, millietin agzına bakacagınıza doktorunuzun takibinde kalın hastalıgı baskılamaya calısın
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Burada herkez tecrube ve goruslerını acıklar bu form o yuzden var kımsenın kafayı yedıgı fılan yok
Lutfen uslubunuza dıkkat edınız
Nedensiz

Raul7 yazdı:Aq forum kafayı yedi prostatitiniz kafanıza vurdu heralde isteyen istediği tedaviyi olur, memnun kalan kalır kalmayan kalmaz bu kadar basit, millietin agzına bakacagınıza doktorunuzun takibinde kalın hastalıgı baskılamaya calısın
Kardeşim sonuna kadar haklısın..Galip kusura bakma ama bu form turbo kenan,yereyğcı cabbar vb.. adamların fikirlerine saygılı değil...Bu forum araştırma yaparak konuşan kadir abi,kc34 ve ismini sayamadığım arkadaşlara saygılı..
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Nedensiz yazdı:
Galip yazdı:Lbrl34,"Bu işin zaten özü bu mikrop var yok bilinmez ama prostatiniz öyle ya da böyle eski kıvamında değil azıcık şişliği indirin azıcık yumusatin zaten çözülecek sorunla"

Galip ciddimisin sen ironi mi yapıyorsun kardeş!

Adam 8-10 yıl once ıyılestıgını soyledı geldı burada tum uygulamalarını paylastı
prostat bu sekılde daha ıyı yumusuyorsa ben saygı duyuyorum,en azından dogru yada yanlıs tecrubelerını aktardı kımse uygulamak zorunda degıl
Nedensiz

Galip adam kafayı sıyırmıştı...Yapanlarla görüştüm çogunun penisinden kan geldi ve daha kötü oldular..sen bu uygulamayı denedinmi
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Adamin prostatit oldugu bile supheliydi..
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Nedensiz yazdı:Galip adam kafayı sıyırmıştı...Yapanlarla görüştüm çogunun penisinden kan geldi ve daha kötü oldular..sen bu uygulamayı denedinmi
Ben özellikle penıs ve kasık bolgelerıne suruyorum ve uretraya 10-15ml sıkıp 5-7 dakıka beklıyorum,mesane sfınkterını zorlamıyorum
Yararını gordunmu dersen bolgeyı yumusattıgı ıcın yıllardır pınpon topu uzerınde oturuyormusum hıssı kayboldu ve yanmalarda aynı sekılde kayboldu yalnızca sık ıdrar devam edıyor
Nedensiz

Galip yazdı:
Nedensiz yazdı:Galip adam kafayı sıyırmıştı...Yapanlarla görüştüm çogunun penisinden kan geldi ve daha kötü oldular..sen bu uygulamayı denedinmi
Ben özellikle penıs ve kasık bolgelerıne suruyorum ve uretraya 10-15ml sıkıp 5-7 dakıka beklıyorum,mesane sfınkterını zorlamıyorum
Yararını gordunmu dersen bolgeyı yumusattıgı ıcın yıllardır pınpon topu uzerınde oturuyormusum hıssı kayboldu ve yanmalarda aynı sekılde kayboldu yalnızca sık ıdrar devam edıyor
İnşallah tüm sorunların geçer ne diyelim..ama tam anlamıyla uygulayan herkez çok kötü durumda
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

hamdi yazdı:
Kc34 yazdı:
Nedensiz yazdı:Birde grupta enjeksiyonu öven kesinlikle dr un adamı olan arada yazan 2 kişi var..Bu adamlara kesinlikle itibar etmeyiniz.Araştırmalarıma göre bu iki adam dr ve kimyacı şarlatanın adamları ve komisyon alıyorlar..
Biri facebookta ozel grup acmis ismi lazim degil kim oldugunu biliyorum..
kc34 size mj atmistim ama cvp vermediniz
Mesajin gelmedi kardesim tekrar atar misin?