Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen kadir »

Untitleduser yazdı:Kadir abi ben yeniyim başlıklı sayfayı okuyup yol gösterir misin ?
Ozelden yazdim
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

bactrim forte harika ya cipro 750 ve tetradox un yapamadığını bactrim forte 5 günde yaptı galiba ilcı mı buldum ben :)))
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Şikayetleri direk kesti mi varsa ne gıbı şikayetler var
ozgurdodi
Hastalık Başlangıç Yılı: 1994

Mesaj gönderen ozgurdodi »

Solgar bromelain ve propolis damlayi bunları nereden temin edebiliriz kadir kardeşim
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

penis içinde ve penis ucunda yanma vardı özellikle idrardan sonra cipro ve tetradox etki etmedi bactrim fort ise 5. günde yüzde 90 geçirdi daha 15 günlük ilacım var inş tamamen geçirecek
Galip

Mesaj gönderen Galip »

ozgurdodi yazdı:Solgar bromelain ve propolis damlayi bunları nereden temin edebiliriz kadir kardeşim
Solgar bromelaın bır cok eczaneden bulabılırsın yoksa rıca edersın depodan getırtebılırler

Propolıs damla,aktardan bulursun almadan su bazlı olanlarını tavsıye ederım.fanus dıye bır marka vardı tercıh edebılırsın
Gecmısolsun.
Murtaza75
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Murtaza75 »

imtihan yazdı:penis içinde ve penis ucunda yanma vardı özellikle idrardan sonra cipro ve tetradox etki etmedi bactrim fort ise 5. günde yüzde 90 geçirdi daha 15 günlük ilacım var inş tamamen geçirecek
kardes sa,bendede cok yanma oluyor gerek yaparken gerek normal zamanda uretra cok yanıyor bırde sol testıse ozellıkle gelen yıne yanma gıbı sızı var sureklı..senın sıkayetlerın nelerdı ? ben hıc kullanmadım dırekt alıp kullansam mıkı? eczacı arkdsm var temın edebılırım ? yanında baska bırsey vardımı doktor? hangı doktora gıttın ? bıraz detay verebılırmısın?
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

Murtaza75 yazdı:
imtihan yazdı:penis içinde ve penis ucunda yanma vardı özellikle idrardan sonra cipro ve tetradox etki etmedi bactrim fort ise 5. günde yüzde 90 geçirdi daha 15 günlük ilacım var inş tamamen geçirecek
kardes sa,bendede cok yanma oluyor gerek yaparken gerek normal zamanda uretra cok yanıyor bırde sol testıse ozellıkle gelen yıne yanma gıbı sızı var sureklı..senın sıkayetlerın nelerdı ? ben hıc kullanmadım dırekt alıp kullansam mıkı? eczacı arkdsm var temın edebılırım ? yanında baska bırsey vardımı doktor? hangı doktora gıttın ? bıraz detay verebılırmısın?
as.kardeş benim şikayetler penis yanması özellikle uç kısmı tüylrim diken diken oluyodu bazen o derece yanıyo.bide testislerin alt kısmında boşaldıktan sonra sanki soguk birseyler oluyo karıncalanma gibi. bazen makatla testislerin arası yanıyo.ama çok değil. şu penis ucu yanması gitsin diğerleri okadar rahatsız etmiyo.yuzde 90 azaldı zaten. ilacı alıp direk kullandım doktora filan gitmedim.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

imtihan yazdı:
Murtaza75 yazdı:
as.kardeş benim şikayetler penis yanması özellikle uç kısmı tüylrim diken diken oluyodu bazen o derece yanıyo.bide testislerin alt kısmında boşaldıktan sonra sanki soguk birseyler oluyo karıncalanma gibi. bazen makatla testislerin arası yanıyo.ama çok değil. şu penis ucu yanması gitsin diğerleri okadar rahatsız etmiyo.yuzde 90 azaldı zaten. ilacı alıp direk kullandım doktora filan gitmedim.
Bactrimi en az 2 ay kullan..
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

peki kullanımı nasıl olmalı ? gunde 2 tablet mı? kutuda 20 tane var ozman aralıksız 3 kutu kullanmam lazım dogrumu ?
yanında ekstra bırseye gerek var mıdır?
bır de bu hem roche hem deva nın roche bulabılırmıyız turkıyede?
etken maddeler aynı olsada markasına gore kesınlıkle kalıte farkı var arkdaslar ..
lecola ıle cocacola gıbı baksan ıkısıde cola yanı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Orjinali roche unki dir bactrim prostatitte 1 ila 3 ay arası tavsiye edilir. Mantıklı olan en az 2 ay günde 2 adet. Prostata hem iyi geçer hemde yan etkileri kinolonlara göre düşüktür. Ancak fayda etmesi için sizdeki mikrobun bu ilaca hassas olması gerekir. Çünkü eski bir antibiyotik direnç gelişmiş olabilir..
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Ben on gun once bagirsak enfeksiyonu gecirdim yine,zaten gecen yaz bagirsak enfeksiyonu sonrasi buhastaliga yakalndim,bir haftadir peniss icinde ve ucunda hafif yanma ve kasinti basladi bir haftadir azosilin kulaniyorum ilk gunde etki etti,baya bi rahatlatti beni yani,hafif kasinti kaldi,aksamlari oenis ucunu elma sirkesiyle silip yikiyorum biraz yakiyor sonra kasintiyi hemen kesiyor ama tamamen gecimiyor,ama azosilinden memnun kaldim
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

Murtaza75 yazdı:peki kullanımı nasıl olmalı ? gunde 2 tablet mı? kutuda 20 tane var ozman aralıksız 3 kutu kullanmam lazım dogrumu ?
yanında ekstra bırseye gerek var mıdır?
bır de bu hem roche hem deva nın roche bulabılırmıyız turkıyede?
etken maddeler aynı olsada markasına gore kesınlıkle kalıte farkı var arkdaslar ..
lecola ıle cocacola gıbı baksan ıkısıde cola yanı
sabah aksam alıyorum yanında birşey almıyorum.bende cipro ile tetradoxu birlikte kullanıyordum çok bulantı yapıodu ilacı daha ağzıma koyunca midem bulanmaya başlıyo.bactrim iyi bulantı yapmadı hiç yan etkiside az kc34 un dedigi gibi
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Arkadaslar mümkün oldukça çiproyu kullanmamakta fayda var ciddi yan etkisi var benı mahvetti, hoca kesti azitroyu verdi bide değişik bi ilaç verdi nörologlar yaazıyo sadece 10 gün kullanıcam, ilacın faydasını görürsem yazarım.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Raul7 yazdı:Arkadaslar mümkün oldukça çiproyu kullanmamakta fayda var ciddi yan etkisi var benı mahvetti, hoca kesti azitroyu verdi bide değişik bi ilaç verdi nörologlar yaazıyo sadece 10 gün kullanıcam, ilacın faydasını görürsem yazarım.
Neurontin mi?
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

arkadaşlar birşey soracam prostatit bende sol epididimitten sonra başladı epididimit kronik oldu masturbasyon yaptığım zaman agrısı artıyo kabarıyo bu spermatik kord denen yer. zaten agrı orada çok oluyo.ilk başlarda sadece yanma tarzında ağrı oluyodu şimdi ise daha değişik bazen yanma bazende biri vurmuş gibi agrı şeklinde oluyo özellikle sol testisi bağlayan ip gibi birşey var orası birazda şiş gibi.durumum bu hiç kronik epididimit olupta iyileşen oldu mu doktorlar birşey yok deyip gönderiyolar ama agrıyo 3,5 ay olacak daha geçmedi bu geçici birşey mi yaşayan oldumu böyle bir durum.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Kc34 yazdı:
Raul7 yazdı:Arkadaslar mümkün oldukça çiproyu kullanmamakta fayda var ciddi yan etkisi var benı mahvetti, hoca kesti azitroyu verdi bide değişik bi ilaç verdi nörologlar yaazıyo sadece 10 gün kullanıcam, ilacın faydasını görürsem yazarım.
Neurontin mi?
Yok o değil adıno tam bilmiyorum sinir ve doku hasarı içinmiş lyrica nın farklı bi türü etkeni aynı ama
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

imtihan yazdı:arkadaşlar birşey soracam prostatit bende sol epididimitten sonra başladı epididimit kronik oldu masturbasyon yaptığım zaman agrısı artıyo kabarıyo bu spermatik kord denen yer. zaten agrı orada çok oluyo.ilk başlarda sadece yanma tarzında ağrı oluyodu şimdi ise daha değişik bazen yanma bazende biri vurmuş gibi agrı şeklinde oluyo özellikle sol testisi bağlayan ip gibi birşey var orası birazda şiş gibi.durumum bu hiç kronik epididimit olupta iyileşen oldu mu doktorlar birşey yok deyip gönderiyolar ama agrıyo 3,5 ay olacak daha geçmedi bu geçici birşey mi yaşayan oldumu böyle bir durum.
Epididimden sonra prostatit olmaz prostatitten sonra epididim olur bende de oldu sol tarad acayip agrıyo, epididimin geçmesi uzun sürebiliyormuş
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Mikrobun sirasiyla izledigi yol sudur uretra-prostat-seminel kanal-epididim-testis
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

Raul7 yazdı:
imtihan yazdı:arkadaşlar birşey soracam prostatit bende sol epididimitten sonra başladı epididimit kronik oldu masturbasyon yaptığım zaman agrısı artıyo kabarıyo bu spermatik kord denen yer. zaten agrı orada çok oluyo.ilk başlarda sadece yanma tarzında ağrı oluyodu şimdi ise daha değişik bazen yanma bazende biri vurmuş gibi agrı şeklinde oluyo özellikle sol testisi bağlayan ip gibi birşey var orası birazda şiş gibi.durumum bu hiç kronik epididimit olupta iyileşen oldu mu doktorlar birşey yok deyip gönderiyolar ama agrıyo 3,5 ay olacak daha geçmedi bu geçici birşey mi yaşayan oldumu böyle bir durum.
Epididimden sonra prostatit olmaz prostatitten sonra epididim olur bende de oldu sol tarad acayip agrıyo, epididimin geçmesi uzun sürebiliyormuş
ya ne kadar kardeş hangisiyle ugraşacagımı şaşırdım bende :)biri bitiyo öteki ağrıyo .hiç iyileşen oldumu acaba senin durum nasıl epididimit agrısı nerede nasıl oluyo sende eskiye göre durumun ne bide ne kadar zamandır var
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Epididimittende iyilesen var prostatittende yeterki dogru tedaviyi ol uzun sursede iyilesirsin biraz sabir
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

bide bu neurontin fayda edermi epididimit agrısına öyle rasgele agrı kesici kullanıyorum sadece epididimit için naproksen sanki daha iyi geldi apranax fort diye agrı kesici bide dikloron kullandım başka ne yapabilirim epididimit için
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

saolasın kc34 kardeşim inş geçer ama psikoloji diye birşey bırakmıyo bu hastalıklar
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

imtihan yazdı:bide bu neurontin fayda edermi epididimit agrısına öyle rasgele agrı kesici kullanıyorum sadece epididimit için naproksen sanki daha iyi geldi apranax fort diye agrı kesici bide dikloron kullandım başka ne yapabilirim epididimit için
Senin tam nere agrıyo bilmiyom ama benim sol testisin alt arkadası agrıyo, hassaslık var, ordada enflamasyon ve sinri harabiyeti olusuyo, bakalım ben bi 10 gün kullanayım fayda edecekmi durumu paylaşırım
imtihan

Mesaj gönderen imtihan »

Raul7 yazdı:
imtihan yazdı:bide bu neurontin fayda edermi epididimit agrısına öyle rasgele agrı kesici kullanıyorum sadece epididimit için naproksen sanki daha iyi geldi apranax fort diye agrı kesici bide dikloron kullandım başka ne yapabilirim epididimit için
Senin tam nere agrıyo bilmiyom ama benim sol testisin alt arkadası agrıyo, hassaslık var, ordada enflamasyon ve sinri harabiyeti olusuyo, bakalım ben bi 10 gün kullanayım fayda edecekmi durumu paylaşırım
tamam kardeşim .biri yok mu bendede vardı 5 ayda 1 yılda 2 yılda geçti diyen ne kadar zamanda geçiyo bu epididimit sürekli agrıyacak mı