Sık idrar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Galip

Re: Sık idrar

Mesaj gönderen Galip »

hikaye10 yazdı:Merhaba arkadaşlar forumla yeni kayıt oldum. herkese hayırlı forumlar. bu yılın başından beri sık idrar ve idrar kaçırma problemi yaşıyorum. bugünde pembemsi idrar görüyorum. söylemesi ayıp klozetin içinde o şekilde görüyorum. biraz araştırdım kanser olabilir diyor. ( http://www.5n1khaber.com/idrar-rengi-ve ... 0170444773 ). şimdiye kadar hiç doktora gitmedim.
Hosgeldınız Bactırım800 nıcklı arkadasın gecmıs mesajlarını okuyun ıstersenız onunda sıkayetlerınde kanlı ıdrar vardı prostatıtten supelenıyordu darlık oldugu teshısı konuldu.
Gecmıs olsun
hikaye10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hikaye10 »

teşekkür ederim Galip hocam
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

Sık idrar sorunu bende de var. Şikayetler çoğu kişinin benzer olmakla birlikte kendine özgü değişik durumlarda olabiliyor. Mesela bana Ağrılı Mesane Sendromu teşhisi kondu İdrar tahlilleri temiz çıkıyor. Sistoskobi yapıldı 2008'de yapan hekimin dediği normal bir insan 1000grda idrar hissi duyuyorken sen 20-50grda duyuyorsun mesane hemen kasıyor kendini kasmaması lazım.

NEDENİ? Bulunamıyor. Bana dedikleri buydu. Ergenlikten 2 yıl sonra başladı bu AZ idrar için bile pelvik bölgedeki idrar hissi. Patlatacak derecesinde İDRAR HİSSİ DEĞİL ama bu. Yavaştan geliyor ama rahatsız etmeye yetiyor o his varken cinsel ilişki imkansıza yakın.

(NOT: Herhangi bir cinsel münasebetle başlayan bişey değil bu kendi kendine başladı)

Kendine özgüden kastım şu bendeki bir özelliği söyleyeyim.
PENİS SERTLEŞİYOR SORUN YOK GEREKTİĞİ KADAR. WC'ye girip yine az olan idrarı yapıyorum. Gece 12'de yatıyorum sabaha yakın 5-6 gibi sertleşmiş bir penisle uyanıyorum AMA AYNI ZAMANDA İDRAR HİSSİ var. Zaten idrar hissi olmasa vücut atacak meniyi. Ama idrar hissi yüzünden atamıyor. Kalkıyorum WC'ye girmek için penis insin diye 1-2 dakika dolaşıyorum Güler misin ağlar mısın?
Vücut atmadığı içinde hak verirsiniz ki testestoron hormanları insanı sıkıyor rahatsız ediyor bir şekilde o enerjinin atılması lazım. Eee malzemede sorun yok var ama RÜYALANMA yolu ilede atamıyor. Mecburen masturmasyon yapıyorum onuda tuvalete girdikten hemen sonra banyoya girerek. Çünkü çok beklersem PELVİK Bölgedeki İdrar hissi Masturmasyondaki hazzı etkiliyor azaltıyor. Hatta pensi başında ağrı yapıyor.

Velhasıl 8-9 yıldır bu durumdayım. En büyük sıkıntılar deliksiz bir uyku yok. Uyku olmayınca günün lezzeti yok. Belkide en önemlisi Cinsel Münasebeti zorlaştırıyor olması PELVİK bölgedeki o his.. sertleşmede sorun yok istek var ama işleyişte o his her ne sebebten geliyorsa durumu berbat ediyor.

Bir yaptırmadığım Prostat tahlili var. Onun yöntemi biraz değişik yadırgamamak lazzım sağlık sonuçta ama herlade onu yaptırıcam.
Sistoskobi olduğum içinde bişey çıkcağını düşünmüyorum. Prostatta kimyasal bir sorun olsa sertleşmede sorun olurdu daha sı SİSTOSKOBİ'de ortaya çıkardı heralde diye düşünüyorum. Sonuçta idrar yolları kamerayla incelendi. Hekimin atlayabileceği gözden kaçıracağı bir durumda olabilir mi? diye de düşünmüyor değilim. Bakalım. Yapacak bişey yok. Dua edip savaşacağız.

(NOT: Spor kısmen şikayetlere iyi geliyor koşmak vs.. gibi nedenini bilmiyorum belden itibaren pelvik denen bölgeyi rahatlatıyor bunu tecrübe ettim)