Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen menemen »

Arkadaslar bu yontemi uygulayipta tamamen iyilesen kac kisi var forumda.
Ya bunu sormamin sebebi imamlik yapiyorum ben eger bir yan etkisi olursa bana cok kotu olurum işimi yapamam o yuzden soruyorum kimse beni yanlis anlamasin
Galip

Mesaj gönderen Galip »

menemen yazdı:Arkadaslar bu yontemi uygulayipta tamamen iyilesen kac kisi var forumda.
Ya bunu sormamin sebebi imamlik yapiyorum ben eger bir yan etkisi olursa bana cok kotu olurum işimi yapamam o yuzden soruyorum kimse beni yanlis anlamasin

Bunun ıcın suan bıraz erken
Turbokenan yaklasık 1 ay once sagolsun tecrubelerını ve uygulama seklını burda paylastı
En az 3-4 ay sonra ıyı sonucların gelecegını umut edıyorum
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

prostat it

Mesaj gönderen turbokenan »

Meraba arkadaslar 1 yapmanız gereken uygulayacagınız ilacın dozajını benim tarifimden sonra kendin ayarlayacaksın nasıl ?vücut sana ne tepki verirse tam tersini yapacaksin yani agri sancı kan damlası gibi arızalar normal yapmanız gereken soguk kanlı olup kendinizi dinlemek burda olumlu mesajda olabilir olumsuzda olabilir olay nedir kolayda olsa zorda olsa bunu başarmaktır ! Yani sabırdır ne acılar čektiniz sustunuz elinizde ne var hiççç! Peki ben ne konuştum dedimki acıyı çekeceksiniz sonunda iyi olacaksınız! dedigim şeyler daha ikinci ay olmadan oldu cok olumlu msj yorumlar için hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim tarif. çörekotu yagı bir bardak suya 4 çorba kaşıgı olacak ve enjektörle çekilip bardaga basılacak salep kıvamı alacaktır ve penis kafası sol elle tutulacak sag elle enjektöre ilaç çekilecek ve penisten basılacak sag elde enjektör sol elde penis ilacı bastın penisten penisin sünnet kısmından kavra ve ilaç kacmasın sag elinle ilacı birdaha doldur ve penis kafasını az serbes bırak ve bidahyolundaki et hızlıca ve gene sık penisiVe ilaç kaçmasın Haya ve makat arasından ilacı elinle ittir ama penisin kafasini bırakma ilaç kaçar 3. kere ilacı bidaha bas penisi hiç salmadan 1 5yada 20 dakka beklet içinde sonra ilacı bırakın içinizden hastalık yılına yasa ve durumunuza göre ilerleyen tarihlerde mesanenin vermis oldugu tepkiye bakarak ilaç dozajının haftada bir yada iki kere uygula MAKAT makat olayında prostat bezi dedigimiz kaka kesenizin hemen komşusudur ve ordaki üreten mikrop ve pislikle beslenir çok hassas bir sünger gibi düşünün ne çekerse icine gözeneklere nüfuz ediyor ve idrar yolundaki valf görevini yapamaz hale geliyor bu zaman zarfında yol iyice kasılıyor ve içiniz kepek gibi benbeyaz pisliklerle doluyor makat olayı sancı agrı varsa basur hemoroid kan damlası kömür rengi parçalar yada canlı kurtcuklar gelebilir sonucta iltihap var orada ve heryola açık yeterki mikrop llsun nasıl UYGULAYACAGIM ? Bir su bardagına tam dolmayacak ! 4 çorba kaşıgı kantoron yagı ve enj içine çekip bırakacaksıniz ilacı salep kıvamı alınca ilacı yanınıza alın ve banyoya gidin sakına enj bardaktan çıkarmayın kakanızı yapın ve iceri banyo fıskiyesiyle ılık su basın ve biraz bekleyip 3 yada 5 enjektör uygulayın makata altiniza mutlaka pecete koyun ilaç bünyedeyken olacaklar kasıkta agrı ve idrar gelme yada gelmeme hissi olabilir panik yapmayın tedaviler iki ayı geçince haftada bire iki ayı geçince bir hafta uygulama yapımayıp dinlenilecek varsa kan hafta sonları hamam a gidip sıcak tasa oturulacak spor yapılacak boş durup sacma sacma düşünce gerek olmaksızın birseylerle ilgilenilecek antibiyotik lustral ve anti depresan veya hic bir takviyeye gerek yoktur zamanla iyi olursunuz burda yazdıklarımı okuyup tedavisinde acıları az yada çok dinenlere selam ederim ilac vücuttayken pek anlamassınız olanı 2, ayda bir hafta ara verince anlarsınız nasıl odugunizu çörekotu haftada iki kez sari kantoron hafta da ya bi yada 15 günde bir çok rahatsız olanlar 15 günde dozajı kendileri ayarlayıp uygulasınlar. saygılarımla KENAN KAÇAK mandıra filozofu
turbokenan

menemen yazdı:Arkadaslar bu yontemi uygulayipta tamamen iyilesen kac kisi var forumda.
Hocam sen kantoron basma sakin yada yaparsan az yap namazda makattan yag kacabilir digeri sana zarar vermez atıyorum hocam bilirsinki o huzurda hem HOCA hem hastasın idrar damlasada abdest gitmez ALLAH cc görmüyomu halini HOCAM uygulamadan cok sonuc önemli
menemen

Mesaj gönderen menemen »

turbokenan yazdı:
Hocam sen kantoron basma sakin yada yaparsan az yap namazda makattan yag kacabilir digeri sana zarar vermez atıyorum hocam bilirsinki o huzurda hem HOCA hem hastasın idrar damlasada abdest gitmez ALLAH cc görmüyomu halini HOCAM uygulamadan cok sonuc önemli
Ya abi ben sadece su penisten ilaci yollasam olmazmi makatla falan hic ugrasmazsam.
Bide bu ilaci nasil prostatin icine girip o mikrobu kurutcak.
Ayrica penisin icine ilaci bosalttiktan sonra penisi 15 dkka hep basini sikarak mi tutcam yoksa mesaneyi doldurup mu birakcam 15 dkka sonra gidip idrar mi yapcam nasil olcak bu is
turbokenan

menemen yazdı:
turbokenan yazdı:
Ya abi ben sadece su penisten ilaci yollasam olmazmi makatla falan hic ugrasmazsam.
Bide bu ilaci nasil prostatin icine girip o mikrobu kurutcak.
Ayrica penisin icine ilaci bosalttiktan sonra penisi 15 dkka hep basini sikarak mi tutcam yoksa mesaneyi doldurup mu birakcam 15 dkka sonra gidip idrar mi yapcam nasil olcak bu is
abi az yukardaki yazıyi okurmusun öglenliyin paylaştım uygulama tarifini öylede olur nasıl istersen hocam
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Abi sari kantoron ye corek otu yaginin en iyi markalarini soylermisiniz size zahmet.
Insallah bnde bu tedavi seklini uygulayacagim.
Insallah rabbimiz biZe bu tedavi ile sifa verecektir
turbokenan

menemen yazdı:Abi sari kantoron ye corek otu yaginin en iyi markalarini soylermisiniz size zahmet.
Marka reklam para konularından anlamam ben markaya karşıyım :)
turbokenan

turbokenan yazdı:
menemen yazdı:Abi sari kantoron ye corek otu yaginin en iyi markalarini soylermisiniz size zahmet.
Hocam cam şişede olandan al çok iyi marka alıcam diyosan eczane ûrünleri tercih et
menemen

Mesaj gönderen menemen »

turbokenan yazdı:
turbokenan yazdı:
Hocam cam şişede olandan al çok iyi marka alıcam diyosan eczane ûrünleri tercih et
Insallah kardesim bi eczaci arkasim var solim bakim ne diyor.
Insallah iyilesieiz
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

Merhaba arkadaşlar ben haftada iki sefer enjekte ediyorum inşallah şifa bulacağız sabir
ibrahimkuleci

Herhangi bir yan etkisi yok korkmayın ben her gün bir şırınga enjekte yapıyorum
blacklui
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen blacklui »

haftada iki sefer mi ? her gün mü ?
turbokenan

ibrahimkuleci yazdı:Merhaba arkadaşlar ben haftada iki sefer enjekte ediyorum inşallah şifa bulacağız sabir
Hergün tekbenj bişeye yaramaz abi
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

ibrahimkuleci yazdı:Herhangi bir yan etkisi yok korkmayın ben her gün bir şırınga enjekte yapıyorum
Haftada iki demişssin sonra hergün demişsin o nasıl oluyor ?
baris93
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen baris93 »

kenan abi yazdığın yöntem sadece idrar sorunu için mi? yanma ve ağrıları geçirip iltahabı da kurutuyor mu ??
serkan545

Mesaj gönderen serkan545 »

Arkadaşlar böyle birşeyi sakın denemeyin çok riskli ayrıca ilacların yapamadıgını bunun yapacağını dusunmeyin tonla bilim adamı var oturup bunumu akıl edemiyorlar kaldıki sistoskopide bile bölgede tonla ilaç dokuyorlar mikrop kapmaması için...
turbokenan

baris93 yazdı:kenan abi yazdığın yöntem sadece idrar sorunu için mi? yanma ve ağrıları geçirip iltahabı da kurutuyor mu ??
Yanma agrı kasıkta batma gece idrar kalkma idrar geldi hissi idrar gidip yapamamak tek bir kanala baglı you tube bi video var prostat yolu yazıp izleyin kamerayla adam içerdeki herşeyi gösteriyo içinizdeki yosun odasını bazı arkadaslarda hastayım diye buraya girip bok atmak için hasta ayagına yazılar yazıyolar arayın diyorum aramıyolar bu kişileri kale almayın ?
turbokenan

Bakın arkadaslar gene yazıyorum kimseye zorla yapın demiyorum herkesin hür iradesidir ister yapın ister yapmayın ? Saldırabların var bi kuyruk acısı bu tedaviyi gelistirmezler dahada baltalarlar emin olun nedeni siz iyi olursanız olmaz bu düzene aykırı sebep belli hepiniz birer hasta degil € $ demeksiniz ! ben kimseye uygulayın demedim ilacı sadece hastalık evremi yazdım olanları bire bir söyledim yap yapma kendi hür iradendir zorlama yok muayene ücreti yok satilan markalı ûrün yok yani beni ilgilendiren birsey yok ilgilenen kişiye yardım ederim okadar ne icin İNSANLIK için !
turbokenan

serkan545 yazdı:Arkadaşlar böyle birşeyi sakın denemeyin çok riskli ayrıca ilacların yapamadıgını bunun yapacağını dusunmeyin tonla bilim adamı var oturup bunumu akıl edemiyorlar kaldıki sistoskopide bile bölgede tonla ilaç dokuyorlar mikrop kapmaması için...
Denemeyin arkadaşlar pipiniz kopar :lol:
turbokenan

PROSTAT İT

İKİ AYI TAMAMLAYAN ARKADAŞLAR BİR HAFTA UYGULAMA YOK DİNLENİN VE KENDİNiZ NE YAŞADıYSANIZ (İYİ KÖTÜ )BURAYA YAZIN LÜTFEN DURUM NE FARK VAR YADA YOK DAHA İYİ YADA DAHA KÖTÜ NEYSE ONU YAZIN TEŞEKKÜRLER
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Ben dün akşam 2. enjeksiyonu da yaptım. Bir sorun olmadı. İlkinde penis ucunda işerken yanma çok oluyordu. 2.seferde sanırım daha az tahriş oldu, işerken yanma çok hafif oldu. Ben denemeye devam edip iyi-kötü ne olursa olsun burada yazacağım arkadaşlar.
ibrahimkuleci

Armegeddon yazdı:
ibrahimkuleci yazdı:Herhangi bir yan etkisi yok korkmayın ben her gün bir şırınga enjekte yapıyorum
Haftada iki demişssin sonra hergün demişsin o nasıl oluyor ?
Ben önceleri haftada iki sefer enjekte ediyordum sorun çıkmayınca her gün bir enjekte yapmaya basladim
turbokenan

kararsız hasta

Arıyor hocam rahatsız etmiyorum umarım diye mevzuya giriyor bir ben hoca degilim unutmayın ! hoca camide ben sizler gibi degilde bu hastalıgın tepesinden indim hikayemi bilen bilir arkadas panikle arıyo hocam hocam çüküm kalkmıyo :) beni mahvettin hocam ben napacam çüksüz diyo yav bi dur diyom ) hocam ben ilacı bastım ee idrar güzel amma pipi. Kötü oldu hocam kalkmıyo diyo :)tamam ilacı bırak bir hafta yapma dinlen yat uyu dedim gene aradı o kendini biliyo ! hocam s a as ya hocam geçen aramıştım evet yav kusura bakma ben ilaci birakinca işler degişti iyim şükür ARKADASLAR ilaç içerdeyken haftada iki kere yaptıgınızdan kilcal damarlardan ayrilmaz idrar yanma peniste yumuşama bazılarınizda aşırı sertleşme yapabilir çatal gelebilir geldi hissi yok onuda yapabilir nedeni idrar yolu prostat süngerine yapisan yosunların valf görevine engel olmasıdır insanda bir penis buna baglı bir mesane ve gene buna baglı şamandıraya benzeyen ufak bir parça vardır idrar geldi hissini bu samandra saglar sizin içiniz denize batıp yosunlanmiş taslar gibi yaptıgımız tedaviyse hayatınızı düzene sokup düzelmek idrar sayını normale çekmek penis sertlesmesini ayarlamak vs vs düzen yani hastalıkta cok sorulanlar hocam iyi hissettikten sonra hastalık tekrarlarmı TEKRARLAMAZ ! Yanlız iyi bakacaksın 3, ayda tedvi uygulayan idrar geldi hissi olmayanlar hele 30 cl sıcaklık ve üstünde 4 lt kadar su içebilirler idrar geldi hissi olmayanlar basın suyu bakın idrar nasıl tazik atıyo bidona idrar yapan arkadaslar içinizden ne geliyo hepinizden yosun geliyo o yosun baziları kepek diyo o yosunu çörekotu yakıp parçalıyo hanı doktorlar lazerle insanın tedavisini yaparken kesiyorya ora iste bitti altı bezlı iktidarsız kalmış kisiler işte bu ameliyatlar sayesinde mahvoluyolar hayatları bitiyo neden ameliyat oluyor idrar yolu doluyor kapanıyor neredeyse dializ seviyesine gelip sizler gibi hastane hastane geziyorlar en son bakıyo tek çare ameliyat onuda yaptırıp kurtulacam sanip daha beter oluyolar čaresizlik nedir bilirim çok okuyan bilemez cok yasayan bilir sen prostat hastası oldunmu doktorcum yok nerde tedavi ediyon 500 yıllık kitaptan sen hiç çaresiz kaldınmı yok ozaman bizi anlayamassın !
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Kenen kardes sen bu tedaviyi nasil buldun ya cok merak ettim.
Insallah kerkez senin buldugun tedavi sekli ile iyilesir.