Kronik Prostatit Kalıcımı?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Kronik Prostatit Kalıcımı?

Mesaj gönderen Kc34 »

ordulu52 yazdı:
Kc34 yazdı:Peki prostatinin sert ve kasilmis oldugunu kim tespit etti?
Zafer hoca söledi ödem var dedi.Cüneyt hocada ödem varsa prostat serttir dedi.Cüneyt hoca sadece masaj yaparım dedi ilgi alanı olmadığını söledi onu duyunca rektal yaptırma gereği duymadım lakin istediğin zaman masaja gelebilirsin dedi hiç yoktan gerçekçi bir insan 30 dk hastalık üzerine sohbet ettik.Böle hocalar bulmakta zor olurda pi harici bir rahatsızlığım olursa genital sistemle ilgili gideceğim ilk hoca.Abitter kardeşim allah şifanı versin sen bu hırsla hepsini yenersin yaşın daha genç diye biliyorum.
Abi bana bu durum komik geldi. Cuneyt hoca sitesinde (uroloji istanbul) methiyeler döktürmüş boyle tedavi ederiz soyle tedavi ederiz diye. Tamam iyi hoca olduguna hem fikiriz hatta ben bu yazdiklarina guvenip ilk ona gidecektim sonra vazgecip zafer hocaya gittim. Iyiki fikrimi degistirmisim. Dogru odem oldugu surece serttir ancak odem cozulunce eski esnekligine kavusuyor prostat. Bendede odem vardi ama son kontrolde odemin tamamen kayboldugunu fiziki olarak prostatta bir sorun olmadığını söylemişti zafer hoca. Peki bir sorum olucak zafer hoca nin tedavisinden sonra hic bir iyilesme olmadi mi?
ordulu52

Mesaj gönderen ordulu52 »

Olmadı abi sadece lökosit düştü. ben değilim bu şekilde olan 4-5 arkadaş daha var zaten sürekli telde konuşuyoruz.Birde evet çok haklısın siteye bakınca on numara adam gel diyo resmen.Bunu Leon hocanın sitesinde de gördüm gir bak.Birçok hocanın sitesinde yazıyor klişe amk, pi nedir falan.Hiç yoktan psikolojik demiyor.Ve masaj için arayıp gelmen yeter dio.Onca hocalarla temas kurdum inandırıcı gelen tek bir hoca var forumda giden yazan yok Oğuz acar bi bak netten.Çok mailleştim gayet ılımlı gel testlerini yapalım kontrolümde kal dedi hasta yorumlarında pi ile ilgili birkaç yorum var olumlu.Lakin memorial şişli heralde bir girmeye 10 binlik oluruz :) Ona gitmeden testleri tamamlamak istiyorum.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Oguz Acar benimde aklimdaydi. Vidyolarini falan izledim mantıklı konusuyor. Ama muayenesi ne kadardır bilmem sonuç olarak hastane hem özel hemde adam prof. Birde istiyecegi tahlilleride sayarsak indi bindi 1500 tl yi bulur :lol:
biks

Mesaj gönderen biks »

Memorial şişli bildiğim kadarıyla en çok geçiren hastane mega medipolde bi ciğerleri bide boğazı kontrol ettiriyim dedim profru 1500 verdim geçen sene ultrason falan vardı ürolojide de 800 geçirdiler .memorialda abartmıyorum istenilen testlerle 5 6 bini bulur şu doktorlara verdiğim parayı biriktirseydim krallığımı kurmuştum mk
Murtaza75

Mesaj gönderen Murtaza75 »

ordulu52 yazdı:Olmadı abi sadece lökosit düştü. ben değilim bu şekilde olan 4-5 arkadaş daha var zaten sürekli telde konuşuyoruz.Birde evet çok haklısın siteye bakınca on numara adam gel diyo resmen.Bunu Leon hocanın sitesinde de gördüm gir bak.Birçok hocanın sitesinde yazıyor klişe amk, pi nedir falan.Hiç yoktan psikolojik demiyor.Ve masaj için arayıp gelmen yeter dio.Onca hocalarla temas kurdum inandırıcı gelen tek bir hoca var forumda giden yazan yok Oğuz acar bi bak netten.Çok mailleştim gayet ılımlı gel testlerini yapalım kontrolümde kal dedi hasta yorumlarında pi ile ilgili birkaç yorum var olumlu.Lakin memorial şişli heralde bir girmeye 10 binlik oluruz :) Ona gitmeden testleri tamamlamak istiyorum.
ordulu52 merhaba ,senin sikayetler ilsiki sonraasi mi baslamisti? bakteri tespiti varmiydi? bastaki sikayetlerin nasildi?
birde su mehmet hocanin hastane tel bilgileri varsa paylasabilir misin ?
ordulu52

Mesaj gönderen ordulu52 »

Murtaza75 yazdı:
ordulu52 yazdı:Olmadı abi sadece lökosit düştü. ben değilim bu şekilde olan 4-5 arkadaş daha var zaten sürekli telde konuşuyoruz.Birde evet çok haklısın siteye bakınca on numara adam gel diyo resmen.Bunu Leon hocanın sitesinde de gördüm gir bak.Birçok hocanın sitesinde yazıyor klişe amk, pi nedir falan.Hiç yoktan psikolojik demiyor.Ve masaj için arayıp gelmen yeter dio.Onca hocalarla temas kurdum inandırıcı gelen tek bir hoca var forumda giden yazan yok Oğuz acar bi bak netten.Çok mailleştim gayet ılımlı gel testlerini yapalım kontrolümde kal dedi hasta yorumlarında pi ile ilgili birkaç yorum var olumlu.Lakin memorial şişli heralde bir girmeye 10 binlik oluruz :) Ona gitmeden testleri tamamlamak istiyorum.
ordulu52 merhaba ,senin sikayetler ilsiki sonraasi mi baslamisti? bakteri tespiti varmiydi? bastaki sikayetlerin nasildi?
birde su mehmet hocanin hastane tel bilgileri varsa paylasabilir misin ?
4441274 Murtaza Bey,İlişki değil abi bağırsak enfeksiyonu sonrası başladı belkide daha önceden vardı bağışıklık düşüşü sonrası ortaya çıktı bilemiyorum.Evliyim abi 5 senelik yasak ilişki vs durumu söz konusu değil.Ağrı sızı yanma akıntı yok.Sadece idrar abi akşama kadar çıkmasam çıkmıyorum.Sürekli peniste akıcakmış gibi bir his var.Çok şey denedim .Hastalık başlangıcında unacefin ve biteral kullandım ilaçlar bittikten sonra başladı.
Murtaza75

su hastaligi tanimina gore siniflandiriyoruz da hem semptomlara gore hemde bakteriyel olup olmamasina gore kullanilacak ilaclar bakimindan da siniflandirma yapmak lazim,yoksa bakteriyel olan da olmayan da ayni ilaclari ayni surede kullaniyor ve ikisde birsey anlamiyor..mesela testis agrisi olanla senin gbi peniste idrar akicakmis gibi his var sikkayeti bir olabilirmiki ? su prostat nasi bise arkadas...prostat uzerinde sinirler var demisti biir ara doktor ,yapisi bozulup iltihaplaninca o sinirlerde bozuluyor..demkki ordan gecen sinirler hepsi bu farkli yerlere etki ettigi icin bukadar birbiyle alakasiz ve sacma sapan sikayetleri oluyor herkesin..benim aklima baska birsey gelmiyor..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Murtaza75 yazdı:su hastaligi tanimina gore siniflandiriyoruz da hem semptomlara gore hemde bakteriyel olup olmamasina gore kullanilacak ilaclar bakimindan da siniflandirma yapmak lazim,yoksa bakteriyel olan da olmayan da ayni ilaclari ayni surede kullaniyor ve ikisde birsey anlamiyor..mesela testis agrisi olanla senin gbi peniste idrar akicakmis gibi his var sikkayeti bir olabilirmiki ? su prostat nasi bise arkadas...prostat uzerinde sinirler var demisti biir ara doktor ,yapisi bozulup iltihaplaninca o sinirlerde bozuluyor..demkki ordan gecen sinirler hepsi bu farkli yerlere etki ettigi icin bukadar birbiyle alakasiz ve sacma sapan sikayetleri oluyor herkesin..benim aklima baska birsey gelmiyor..
Prostatin etrafında ve cok yakininda sinir ve kas sistemi bulundugundan dolayi cok degisik belirtiler agrilar yanmalar yasatabiliyor ne yazikki. Enfeksiyonun konumu bile farkettirebiliyor. Mesela bende idrarla ve ereksiyonla alakali hicbir problem olmazken bir baskasinda bu problemler ortaya cikabiliyor. Gercekten enteresan bir hastalik. Allah biran once kurtarir bizi bu illetten..
Murtaza75

benim suphlei iliskiden 3 gun sonra testis agrim basladi 5 aydr okdar ilac su bu ama aynen devam ediyor ,bazen azaliyor siddeti bazen artiyor ama aynen devam ediyor,idrar yollarindaki yanmada cabasi,benim de baska bir problemim yok idrar makatta yanma yada dolgunluk hissi gbi ..bazen icten prostat sanirim yanmayi hissediyorum ...nebilim nasil illet birsey bu arkadas..6 ay bukadar ilaca ragmen devam eden sey neyle nasil gececek anlamiyorum..benim kanaatim ole bir iki kutu antbytk yada 3-4 tane igneyle degil ..madem bu iltihap sokulemiyor surekli nuks ediyor demkki bitene kadar ciddi bir tedavi almak gerekiyor..serum mu damardan ignemi yada direkt enjeksiyonmu herneyse...bazilari cok antibiyotik de zararli sonra ilerleyen yaslarda cok cekersin deniliyor..benim gencligim acilarla gectikten 60 yasinimi dusuncem ,kim ole kim kala..
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen turbokenan »

Slm arkadaslar b aksam uygulamali videolu prostat tedavi videomuz var watsapta ekleyin kendiniz yapiyorsunuz ücretsiz 05382809262
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

nasıl bişey bu
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Stronger yazdı:
son yazdı:Bende penisin şapka kısmında ve testisin altında prostatın olduğu bölgede bir yıldır sürekli hafif şiddete acı acı yanma sızlama var hiç geçmedi
Hastaliğin prostatit değil.
Sizce ne hastalığı?
Young27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Young27 »

fly17 yazdı:İyi akşamlar.Salı günü sık idrar ve bazen tuvaletten sonra yanma hissi nedeniyle doktora gittim idrar yolların iltihap kapmış olabilir yinede bi idrar testi yaptır dedi idrar testi sonrasında kronik prostatit olduğumu söyledi purinol ve ürispas adında ilaçlar yazdı gönderdi rastgele internetten bakayım derken bu foruma denk geldim ben hap kullanırım geçer sanıyordum ama burdaki çoğu konuda geçmediği tarzında yazılar okudum hatta ilerde cinsel hayatı (evlilikte) etkilediğini yazmışlar buda açıkçası beni tedirgin etti gittiğim doktor ilerlerse sıkıntı çıkarır bu yüzden dikkat et ayaklarını üşütme vs felan dedi daha 18 yaşındayım ygs stresi var üstümde birde bu çıktı ya geçmesse felan çok tedirginim lütfen yardımcı olun şu genç kardeşinize
Geçmiş olsun kardeşim,forumdaki arkadaşların çoğı ben de dahil ilk başlarda bunu basit bir idrar yolu enfeksiyonu olarak görül daha sonra baştan savma antibiyotiklerle bu mikrobu dirençli hale getirdikten sonra,kendi başımızon çaresine bakıp bu tarz forumlarda fikir alış verişi yapıyoruz.bence en yakın bir araştırma hastanesinde tahlillerini yaptır,kültür vs...işin başında iken bitir.geçmiş olsun.
Young27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Young27 »

Murtaza75 yazdı:su hastaligi tanimina gore siniflandiriyoruz da hem semptomlara gore hemde bakteriyel olup olmamasina gore kullanilacak ilaclar bakimindan da siniflandirma yapmak lazim,yoksa bakteriyel olan da olmayan da ayni ilaclari ayni surede kullaniyor ve ikisde birsey anlamiyor..mesela testis agrisi olanla senin gbi peniste idrar akicakmis gibi his var sikkayeti bir olabilirmiki ? su prostat nasi bise arkadas...prostat uzerinde sinirler var demisti biir ara doktor ,yapisi bozulup iltihaplaninca o sinirlerde bozuluyor..demkki ordan gecen sinirler hepsi bu farkli yerlere etki ettigi icin bukadar birbiyle alakasiz ve sacma sapan sikayetleri oluyor herkesin..benim aklima baska birsey gelmiyor..
Haklısın arkadaşım,benim de şikayetler aynı 1 gün peniste yanma sanki idrar yapıcak gibi 2. Gün makatta yanma 3. Gün testislerde yanma ama ne gariptir ki hiç biri aynı anda olmuyor.Şu da bir gerçek ki zaman da en iyi ilaç bı hastalıkta youtube da izlediğim videoda prostat dokusunun zarar gördükten sonra en az 6 ay süre geçmesi gerekiyor diyor.
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Hastaliğin prostatit değil.
Sizce ne hastalığı?
%80 klamidya %20 Gonore
Tahminle olmaz kardeşim blkı üroplazma blkı mycoplazma pcr testi yapılıp araştırılması lazım
Ki ilaç kullanıp mikrop ölse bile prostattaki dezenformasyon dan dolayı o tip şikayetler devam eder hemen geçmez
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: %80 klamidya %20 Gonore
Tahminle olmaz kardeşim blkı üroplazma blkı mycoplazma pcr testi yapılıp araştırılması lazım
Ki ilaç kullanıp mikrop ölse bile prostattaki dezenformasyon dan dolayı o tip şikayetler devam eder hemen geçmez
Alakası yok ve tahmin ile birşey söylemiyorum kendisi korunmasız cinsel ilişkiye girdikten sonra bu rahatsızlığın başladığını belirtmiş bu kişinin hastalığı %80 klamidya ' dır. % 20 oran ile gonore dir. Kesin ve nettir !
Bnde başka mikrop olabilirr diyorum
Sen herşeyi kesşn bi şekilde kafana göre söylüyorsun başka mikroplarda olabilir
Peki hangi testi yapıcak dediğin mikropları bulmak için
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Alakası yok ve tahmin ile birşey söylemiyorum kendisi korunmasız cinsel ilişkiye girdikten sonra bu rahatsızlığın başladığını belirtmiş bu kişinin hastalığı %80 klamidya ' dır. % 20 oran ile gonore dir. Kesin ve nettir !
Bnde başka mikrop olabilirr diyorum
Sen herşeyi kesşn bi şekilde kafana göre söylüyorsun başka mikroplarda olabilir
Peki hangi testi yapıcak dediğin mikropları bulmak için
Kardeşim başka bir mikrop yoktur kafama göre de birşey söylemiyorum. Ben seninle her iddiaasına girerim! Bu kişinin hastalığı % 80 klamidya dır. % 20 gonore dir. Ve bu kişi en başta ürolağa giderek hata yapmış ve bu kişi hiv yani ileri evresi aids konusunda da çok ciddi risk altındadır. Aynı rahatsızlık sende de varsa bana onu söyle nereye gitmen ne yapman gerektiği hakkında bilgi vereyim.
Bndede ara sıra peniste batma yanma oluyor 1-2 saniyelik. daha önce pcrda üroplazma çıkmıştı tedaviden sonra temiz 2 sefer daha pcr yaptırdım
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Kardeşim başka bir mikrop yoktur kafama göre de birşey söylemiyorum. Ben seninle her iddiaasına girerim! Bu kişinin hastalığı % 80 klamidya dır. % 20 gonore dir. Ve bu kişi en başta ürolağa giderek hata yapmış ve bu kişi hiv yani ileri evresi aids konusunda da çok ciddi risk altındadır. Aynı rahatsızlık sende de varsa bana onu söyle nereye gitmen ne yapman gerektiği hakkında bilgi vereyim.
Bndede ara sıra peniste batma yanma oluyor 1-2 saniyelik. daha önce pcrda üroplazma çıkmıştı tedaviden sonra temiz 2 sefer daha pcr yaptırdım
Pcr yi bir geç boş onlar burada çoğu insan yanlış bölümlere gitmeyi boşver yanlış tedavi bile görüyorlar. Paralarını kaptırıyorlar anca özellikle burada doktorların reklamı yapılıyor. Sazan olmasın kimse.. Sen şimdi bana şunu de korunmasız cinsel ilişkin bu zamana kadar kaç yıl içerisinde kaç kere oldu? Ve gün boyu devam eden hafif veya şiddetli penis ucunun içinde yanma sızlama gibi bir durum var mı?
En son 6 yıl önce oldu başka ilişkım olmadı ilişkiden sonra hemen şikayetim çıkmadı 1-2 yıl sonra çıktı
bnm gun boyu çok şikayetim olmuyor sadece penis başında ucunda1-2 saniyelik yanma batma oluyor oda gunde 1 kaç sefer oluyor
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Pcr yi bir geç boş onlar burada çoğu insan yanlış bölümlere gitmeyi boşver yanlış tedavi bile görüyorlar. Paralarını kaptırıyorlar anca özellikle burada doktorların reklamı yapılıyor. Sazan olmasın kimse.. Sen şimdi bana şunu de korunmasız cinsel ilişkin bu zamana kadar kaç yıl içerisinde kaç kere oldu? Ve gün boyu devam eden hafif veya şiddetli penis ucunun içinde yanma sızlama gibi bir durum var mı?
En son 6 yıl önce oldu başka ilişkım olmadı ilişkiden sonra hemen şikayetim çıkmadı 1-2 yıl sonra çıktı
bnm gun boyu çok şikayetim olmuyor sadece penis başında ucunda1-2 saniyelik yanma batma oluyor oda gunde 1 kaç sefer oluyor
Bak kardeşim şimdi bulunduğun şehirin en kapsamlı üniversite hastanesinin enfeksiyon hastalıkları bölümüne gidiyorsun doktora diyosun ki benim korunmasız şüpheli ilişkim oldu ne zaman olduğunu sorarsa doktora 3 ay önce olduğunu söyle 3 aydan daha erken bir zaman söylersen sürenin yetersiz olduğuna karar verir testleri yapmaz. veya taa 6 yıl önce olduğunu söylersen bu zamana kadar aklın nerdeydi gibi sözler diyebilir sen benim dediğim gibi söyle sonra de ki hocam ben Cybh ( cinsel yolla bulaşan hastalıklar) testlerini yaptırmak istiyorum de özellikle hpv ye baktır hpv nin bir sürü çeşidi var.[/quoteby
Bu testler pcr kadar hassas olmaz kültür testi yaparlar çünkü
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı:
Bak kardeşim şimdi bulunduğun şehirin en kapsamlı üniversite hastanesinin enfeksiyon hastalıkları bölümüne gidiyorsun doktora diyosun ki benim korunmasız şüpheli ilişkim oldu ne zaman olduğunu sorarsa doktora 3 ay önce olduğunu söyle 3 aydan daha erken bir zaman söylersen sürenin yetersiz olduğuna karar verir testleri yapmaz. veya taa 6 yıl önce olduğunu söylersen bu zamana kadar aklın nerdeydi gibi sözler diyebilir sen benim dediğim gibi söyle sonra de ki hocam ben Cybh ( cinsel yolla bulaşan hastalıklar) testlerini yaptırmak istiyorum de özellikle hpv ye baktır hpv nin bir sürü çeşidi var.[/quoteby
Bu testler pcr kadar hassas olmaz kültür testi yaparlar çünkü
Cybh testleri hakkında bilgin olmadığı için hassaslık konusunda yanılgın var. elisa testi bile hiv' i 45. Gün sonrasında yakalayabiliyor. Hiv duo ultrayı demiyorum çünkü o özel laboratuvarlar da var 14. günden sonra yakalar. Yukarıdan beri söylediklerimin doğru olmadığına dair cümleler kuruyorsun sen resmen doğru olanları inkar ediyorsun aç google yi araştır kardeşim senin hiç birşey den haberin bile yoktur olsa zaten sıkıntını bu zamana kadar çözebilirdin..
Hıvi hepatit vs geç kardeşim biliyoruz onları sana soruyorum gınore üroplazma mycoplazma clamidya gardnella Candida hsv cmv hpv için nasıl bi test yapcak enfeksiyon bölümü
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Cybh testleri hakkında bilgin olmadığı için hassaslık konusunda yanılgın var. elisa testi bile hiv' i 45. Gün sonrasında yakalayabiliyor. Hiv duo ultrayı demiyorum çünkü o özel laboratuvarlar da var 14. günden sonra yakalar. Yukarıdan beri söylediklerimin doğru olmadığına dair cümleler kuruyorsun sen resmen doğru olanları inkar ediyorsun aç google yi araştır kardeşim senin hiç birşey den haberin bile yoktur olsa zaten sıkıntını bu zamana kadar çözebilirdin..
Hıvi hepatit vs geç kardeşim biliyoruz onları sana soruyorum gınore üroplazma mycoplazma clamidya gardnella Candida hsv cmv hpv için nasıl bi test yapcak enfeksiyon bölümü
Bak hem doğru olanları inkar ediyorsun hem benim dediklerime inanmıyorsun hemde benden yardım istiyorsun anlamadım ki seni
Yorumlarını soruyorum testler hakkında
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Bak hem doğru olanları inkar ediyorsun hem benim dediklerime inanmıyorsun hemde benden yardım istiyorsun anlamadım ki seni
Yorumlarını soruyorum testler hakkında
Ben sana hiç birşey demiyorum kardeşim senin rahatsızlığının ne olduğunu da biliyorum ama hiç birşey demiyorum sana sen cybh ile ilgili testleri google den araştır öğrenebildiğin kadar öğren sana tam detaylı bilgi vermez ama öğrenebildiğin kadar artık..
Dostum sen dalga geçmeyemi geldin murat222 arkadaşımız test konularında senden çok çok tecrubeli biri. Cybh en net pcr testiyle tespit edilir en kesin teşhis budur. Önce sen araştır ne neymiş ne değilmiş boş boş konuşma..
murat222

Stronger yazdı:
Kc34 yazdı:
Stronger yazdı:
Ben sana hiç birşey demiyorum kardeşim senin rahatsızlığının ne olduğunu da biliyorum ama hiç birşey demiyorum sana sen cybh ile ilgili testleri google den araştır öğrenebildiğin kadar öğren sana tam detaylı bilgi vermez ama öğrenebildiğin kadar artık..
Dostum sen dalga geçmeyemi geldin murat222 arkadaşımız test konularında senden çok çok tecrubeli biri. Cybh en net pcr testiyle tespit edilir en kesin teşhis budur. Önce sen araştır ne neymiş ne değilmiş boş boş konuşma..
:D şakamısın sen yahu
Kardeşim çok bilmişliğe gerek yok bişey biliyosanda düzgunce söylersin tavırların çok bilmiş edasıyla söylüyorsun
Tutturmuşsun bi cybh testi diye onun ne olduğunu kendin bilmiyosun daha
İnsanlara yardımcı olmak istersen düzgun bir dille anlatırsın
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: :D şakamısın sen yahu
Kardeşim çok bilmişliğe gerek yok bişey biliyosanda düzgunce söylersin tavırların çok bilmiş edasıyla söylüyorsun
Tutturmuşsun bi cybh testi diye onun ne olduğunu kendin bilmiyosun daha
İnsanlara yardımcı olmak istersen düzgun bir dille anlatırsın
Gayet düzgün bir dilde anlatırken sen söylediklerimi inkar ettin doğru olanı inkar ediyorsun bunu yaparak zaten ne kadar bilgisiz olduğunu ortaya koyuyorsun senin ufacık bilgin olsa hastalığın ile ilgili doğru tespiti sağlayıp doğru tedaviyi görüp bu durumdan kurtulmuş olurdun. Cybh testlerini 6 ayda bir yaptıran bir insanım ben ömrü hayatında hiç cybh testlerinden geçtin mi ? :D hastalığın varsa sana bedavadan yol gösteriyorsam bana minnettar olman gerekirken davranışlarına bak senin gibi insanlara yardım edilir mi? Önce efendi olacaksın daha sonra karşındaki insanın dediklerine itimat etmiyorsan diyalog kurmayacaksın..
Senın o cybh dediğin testi hıv hepatit hariç multipleks pcr testi diye geçer o testin nasıl yapıldığını da elimizden geldiğince kc 34. Kadir abi foruma biz anlatmışıktır kardeş
Prostat iltihabı öyle kolay atlatılan bir hastalık değil
Burdaki çoğu insan ilgisiz doktorlar yüzünden düştü ve yapılması gereken şeyleri bu hastalık ta araştırarak buldu
murat222

Stronger yazdı:
murat222 yazdı:
Stronger yazdı: Gayet düzgün bir dilde anlatırken sen söylediklerimi inkar ettin doğru olanı inkar ediyorsun bunu yaparak zaten ne kadar bilgisiz olduğunu ortaya koyuyorsun senin ufacık bilgin olsa hastalığın ile ilgili doğru tespiti sağlayıp doğru tedaviyi görüp bu durumdan kurtulmuş olurdun. Cybh testlerini 6 ayda bir yaptıran bir insanım ben ömrü hayatında hiç cybh testlerinden geçtin mi ? :D hastalığın varsa sana bedavadan yol gösteriyorsam bana minnettar olman gerekirken davranışlarına bak senin gibi insanlara yardım edilir mi? Önce efendi olacaksın daha sonra karşındaki insanın dediklerine itimat etmiyorsan diyalog kurmayacaksın..
Senın o cybh dediğin testi hıv hepatit hariç multipleks pcr testi diye geçer o testin nasıl yapıldığını da elimizden geldiğince kc 34. Kadir abi foruma biz anlatmışıktır kardeş
Prostat iltihabı öyle kolay atlatılan bir hastalık değil
Burdaki çoğu insan ilgisiz doktorlar yüzünden düştü ve yapılması gereken şeyleri bu hastalık ta araştırarak buldu
Sen Cybh testlerinin para tuzakcıların kullanmış olduğu multipleks pcr ile yapıldığını mı biliyorsun sadece bumu yani?
Multipleks pcr testinin tarama yapacağı hastalıklar;

Chlamydia Trachomatis Dna

Neisseria Gonorrhea Dna

Mycoplasma Genitalium Dna

Mycoplasma Hominis Dna

Trichomanis Vaginalis Dna

Ureaplasma Urealytıcum Dna

Ureaplasma Parvum Dna

Multipleks pcr testi idrar, üretral akıntı, vaginal akıntı örnekleri ile yapılır..

Başka şekilde Cybh testleri nasıl yapılır? Bunu enfeksiyon hastalıkları bölümüne gidip doktor dan öğren ama doktora da bana davrandığın gibi davranma. :)))))
Sadece bunlar değil 15-16 etken bakılır multipleks Pcr testinde
Senin bahsettiğin ama bir türlü detayını açıklayamadığın testte ne yapılıyor acaba