Yine Doktor Yine Hüsran

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Yine Doktor Yine Hüsran

Mesaj gönderen Raul7 »

Merhaba arkadaşlar, 1 yıldır bu illeti çekiyorum.Doktor doktor gezmekten,her tetkiki yapmaktan,çare aramaktan YORULDUM.22 yaşındayım gerçekten zor zamanlar geçirdim psikolojim bozuldu.Bugün ankara çok ünlü ve saygın bir profa gittim herşeyi anlattım,testlermi tetkiklerimi gösterdim.Bana aynen şunları söyledi hiç birşeyin yok, prostatit hastalığı elbette var oraya bir mikrobun girmesininde zor,çıkmasınında çok zor olduğunu söyledi.Ayrıyetten muayenede etti.Sonuç:psikiyatriye git dedi senin gibi genç yaşta birine bişey bulamayınca prostatit teşhisi koyup yolluyorlar dedi sonra adam doktor doktor geziyor dedi en sonunda kafayı yiyip psikologa gidiyor dedi gençliğine kendine yazık etme dedi elim kolum bağlı çaresizim.Belkide gerçekten psikolojik, psikolojim gerçektente bozuk tedaviyi yarıda kestim en kısa zamanda gidip tekrardan tedavi olacağım artık yapıcak birşeyim kalmadı oluruna bırakıyorum olursa ekime kadar olmazsa s.... kadar çünkü kendimi heba etmekten başka birşey elimden gelmiyor.Diyecegim şu böyle bir hastalık elbette var ama psikoloji daha önemli bir kere tam bozulursa bida ne yerine gelir nede hayatta yaptıgınız şeyden zevk alırsınız bana olan buydu bu süreçte bu adam benden bişey çıkartamadıysa kolay kolay kimsede bişey çıkartamayacak belli artık deli gibi hastalık araştırmaktan, tedavi üretmekten, doktor doktor gezmekten vazgeçiyorum Psikolojinizi saglam tutun non bakteriyel arkadaşlar tedavisi yok kendiniz kafanızda bitirin kendinize iyi bakın beslenmenize cinselliginize vs RABBİM tez zamanda hepimizi şifaya kavuşturur inşallah.
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Yine Doktor Yine Hüsran

Mesaj gönderen mustafa0677 »

Kardeş acil tarafından bağırsakları düzeltmenin yollarına bak göreceksin şikayetlerin azalacak. Psikoloji için de bi çözüm bul dr yada terapi bu da seni rahatlatır ve daha az düşünürsün konuyu. Sonrasında hastalığı ve kendini çözüyosun, ne iyi geliyor ne kötü geliyor. Umudunu yitirme!
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

aynen abi çünkü yapıcak birşey kalmadı çırpınacaz diye iyice batıyoruz,adam ben sana ilaç felan verip o gencecik bünyene zarar veremem dedi öyle bir konuştu ki azımı açıp bir şey söyleyemedim, çogu yönden haklıydı çünkü karıştırdıkça birşey çıkartırsın işin içinden çıkamassın dedi çogu tetkik istedeyen doktorada kızdı zaten.Benim şikayetlerim çok inişli çıkışlı, bağırsaklarım kötü onları düzenleyeceğim ilk işim sonra psikolojiyi gerisi Allah a kalmış.
mustafa0677

Prostatta ödem oluşunca şikayetler tavan yapıyor. Paralelinde antibiotiğe bağlı kabız olunca haliyle fazla ıkınıyorsun o da prostata baskı yapıyor ve şikayetlerini iki katına çıkartıyor. (kasık,makat,testis ağrıları) Kasık bölgesine uygulanan sıcaklık ödemin azalmasına yardımcı oluyor (sıcak suya oturma, sıcak su torbasının karın bölgesine koymak) bir de advil diye bir ilaç var hem ağrı kesici hem antienflamatuar onu kullanabilirsin. Ama en acilinden kabızlık işini çöz (lifli besinler, ev yoğurdu, kefir vs) Göreceksin çok faydası olacak.
mustafa0677

Bu hastalık geçsin hayrıma mars' a ilk çeşmeyi ben yaptıracam : )
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun.pro doktorlara gitmene gerek yok çünkü adamlar ununu eleyip,eleğini asmışlar.dünyadaki tıp olaylarını yeterince takip etmiyorlar.operatör doktorlar çok daha başarılı.

benim bitkisel olarak tavsiye edebileceğim patates suyu olur.evde katı meyve sıkacağı var ise denemeni öneririm.ben patates suyundan sonra ilk kez sıfır ağrı moduna geçmiştim.cinselliği biraz azaltmıştı ama olsun o kadarda.günde bir kez içtim.akşam yemekten 1 saat önce 1,5 bardak kadar.

şu an başka bir rahatsızlığım için antibiyotik kullandığımdan dolayı ağrılar arttı yine.tedavi bitsin tekrardan patates olayına geçeceğim :)
mustafa0677

Adamlar kalbi söküp bakım yapıp tekrar yerine takıyolar, az bi de elektrik verince takır takır geri çalışıyo..
Bize gelince de tıp çaresiz :d şöyle 300-500 ürolog prostatit olsa bak nası çözüyolar bu hastalığı : )
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

tavsiyeleriniz için sağolun abiler bugun gittim 20 dk muhabette 400 lira bayıldım geldim :) bu hastalık gerçekten şaka gibi, doktorlarada birşey diyemiyorum aslında çünkü adamlar bişi bulamıyor :) kusur yok adama ne diyecen :)
mustafa0677

Senin yaş küçük yerine olsam tıp okurum :d
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

mustafa0677 yazdı:Senin yaş küçük yerine olsam tıp okurum :d
yok abi ben almayayım ben işletmeciyim :)
psikotit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen psikotit »

Proflar konusunda Abittere arkadasimiza katılıyorum, 2 prof 1 doc prostatit demedi hatta Leon Saporta senin bişeyin yok sana bişeyin var diyipte ilacmi vereyim dedi,
Zafer hocaya gittim o söyledi.
Allah hepimize şifa versin.