Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim yazdı:Birde kadir abi lokositin fazla olanın ağrısıda çok diyebilirmiyiz.
Benim sahsen lokositim yukseldigi zaman agrilar vs sikayetlerim artiyordu.
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

kadir yazdı:Ben sahsen ibrahimle ikinizin labdaki lokosit olcumunden mutmain olamadim ozan.

Kadir agbicim, al benden de o kadar. İkimizin rahatsizligi ayni. Doktor ayni. Tahlil Aynı. Lab aynı. Bakteri aynı. Fakat ne hikmetse reçete edilen iğneler ve bu iğnelerin etken maddeleri farklı. Hadi diyelim ki bu bakteri bu her iki etken maddeye de hassas. İbrahim agbiye 6 adet günde tek, bana 14 adet günde çift iğne. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Doktorun böyle sorunlu olmasının faydası ise iğne yazması. Değilse ben bu rahatsızlık için burada iğne yazacak başka doktor olduğunu sanmıyorum. Başka kimse yazmaz.

Şu iğneler bi bitsin, bir kez daha adam akıllı bir yerde rektal tuşe yaptırıp gelen sıvıda lökosite baktiracagim agbi adam akilli bir yerde.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Iyi olur Ozan.
ibrahim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim »

benim ağrılarda farkedilir derecede azalma var.bu doğru yolda oldumun belirtisi değilmidir.kadir abi.havalar burada bozuldu fakat ağrılarım artmadı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

İbrahim ilaclari ayni saatte almaya dikkat et..bromelain ve vitamini unutma
NeverGiveUp

ibrahim yazdı:benim ağrılarda farkedilir derecede azalma var.bu doğru yolda oldumun belirtisi değilmidir.kadir abi.havalar burada bozuldu fakat ağrılarım artmadı.

Hadi insallah iyilesecegiz agbi.. Benim sag gögsün altinda 3-4 dakikada bir 2-3 saniyelik batmalar oluyor bugun. Farenjitten dolayı kuru öksürügüm vardi son 3-4 gecedir ama gecti. Öksürükten mi oldu yoksa iğne dahil kullandigim ilaclardan birinin yan etkisi mi anlamayadim. Akciger'de bir sıkıntı olduguna isaret sanırım. Oysa bu ilaclarin karacigere vurmasi gerek mantik olarak. Belki saglikli günlerimde olsam sallamayacagim ama iste artik iyiden iyiye pinpirikli insanlar olduk.

ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Ozan bendede oluyor göğüs ağrısı antibiyotiğin etkisi galiba
Galip

Mesaj gönderen Galip »

kadir yazdı:İbrahim ilaclari ayni saatte almaya dikkat et..bromelain ve vitamini unutma

Kadir agbi bu vitamin özellikle bromelaın'ı antb. tabletlerle aynı anda alrsak dahamı etkili olur
yoksa bromelaın'ı tabltler bitikten sonramı alalım
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

KADİR ABİ SENİN SİSTEMİN AYNISINI YAPIYORUM.BROMELAINADA SPARİŞ EDECEĞİM.VİYAMİN LİGONA KULLANIYORUM ZATEN.SANA SORMAK İSTEDİĞİM.PROPOLİSİ SATINMI ALAYIM YOKSA KENDİMMİ YAPAYIM.SATIN AL DİYORSAN MARKASINIDI YADA İNTERNET ADRESİNİ YAZARMISIN.BİLİYORSUN MEMLEKETTE SAHTEKAR ÇOK.ALMIŞKEN HASINI ALALIM.
NeverGiveUp

ibrahim yazdı:benim ağrılarda farkedilir derecede azalma var.bu doğru yolda oldumun belirtisi değilmidir.kadir abi.havalar burada bozuldu fakat ağrılarım artmadı.
Biraz tarif etsene, nerede ve nasil bir agri? Iyice kuskulandim simdi..

NeverGiveUp

Igneyi vurunmaya gidince doktora sordum,

Kullandigin igneyi biz zaten akciger iltihabina da yazariz orda yan etki yapmasinin imkani yok dedi. Oksurunce uzun zamandir calismayan kaslar calisabiliyor ondan olur agri ya da ustune yatmisindir, gelip gecici dedi. Gecmezse gogus hastaliklarina da gidicez. Darlandim iyice doktorundan da hastanesinden de.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim yazdı:KADİR ABİ SENİN SİSTEMİN AYNISINI YAPIYORUM.BROMELAINADA SPARİŞ EDECEĞİM.VİYAMİN LİGONA KULLANIYORUM ZATEN.SANA SORMAK İSTEDİĞİM.PROPOLİSİ SATINMI ALAYIM YOKSA KENDİMMİ YAPAYIM.SATIN AL DİYORSAN MARKASINIDI YADA İNTERNET ADRESİNİ YAZARMISIN.BİLİYORSUN MEMLEKETTE SAHTEKAR ÇOK.ALMIŞKEN HASINI ALALIM.
İbrahim agrilarinin azaldigina sevindim.Propolisi bi ara dişaridan almistim sanirim Bee markaydi..sonra kendim yapmaya basladim.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Propolis tablet şeklnde a101 marketlerde var hatta arı sütü bal karışm gibi başka bir ürün daha var ikisindende aldım fiyatlarıda çok degl
geçen bir arkadaşımızda hatrlatmıştı özellikle antbıytık alan arkadaşlar enginar tam mevsimi bol bol tüketin birde kiraz da çok iyi kanı temizliyor
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

arkadaşlar 10 adet genta iğne ye başladım
yanına alfa bloker
ve elekrikli bataniye ile ısınıyorum
yanına başka tavsiyesi olan var mı
NeverGiveUp

Baran iğnelerden önce masturbasyon yap, gün içinde de yapabildigin kadar yap. Alfa blokerin iyi yanı prostatik kanalları aciyor, kötü yanı ne yazık ki meniyi azaltıyor. İğnelerden sonra sıcak suda otur, battaniyeden daha iyi. Sonra yine istersen battaniyede otur ama tere dikkat et. Süt ve süt ürünlerinden uzak dur antibiyotik kullandigin sürece. Antibiyotikler bitince ev yogurdu yersin.

Galip

Mesaj gönderen Galip »

baran,ilk 3 gün iğneleri sabah,akşam yaptr öglenleyin 1 ad. tablet taravid al duruma göre diger kalan 4 iğneyi günde 1 olabilr
birde bağışıklık çok önemli bunun içn bazı eczanelerde bulunur 'vitabiotıc immunace' kullanman faydalı olur
iğneler bittikten sonra tablet devam edeblrsin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Galip yazdı:baran,ilk 3 gün iğneleri sabah,akşam yaptr öglenleyin 1 ad. tablet taravid al duruma göre diger kalan 4 iğneyi günde 1 olabilr
birde bağışıklık çok önemli bunun içn bazı eczanelerde bulunur 'vitabiotıc immunace' kullanman faydalı olur
iğneler bittikten sonra tablet devam edeblrsin
İgnelerle tableti ayni anda kullanmayin...inhibasyona yol acabilir.igneler bittikten sonra alirsaniz daha cok fayda gorursunuz.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Kadir agbi çok sağol senin verdigin bilgiler bizim için çok değerli ama bu lanetle inişli çıkışlı yıllardır uğraşmak sende biliyon agbi hiç kolay değil
bu donanım haberde 12 nisan tarihinde özgürfbfb isimli bir hasta,tabi anlattığına göre akut safhada uyguladığı ve tamamen kurtulduğundan bahsetmiş bende dedimki onun yaptığı gibi topla tüfekle bir anda saldılarım kazıyalım kökünü artık olur olmaz
bu sabahta 1 kutu tarivit almistım 5 tablet var,doktora 6 kutu daha iğne yazdırdım ilk iğnemi bu sabah oldum öğlende 1 tablet tarıvıt almayı düşünüyordum agbi sen iğneler tabletlerle alındımı etkisini kaybedeblir demişsin şimdi öğlen tablet alsammı diye düşünüyorm
baran

Mesaj gönderen baran »

arkadaşlar qercetin kullanıyorum iğneler yanında devam edelim mi
birde tadafil içerikli ilca kullansak antibiyotik emilimi açısından faydası olur mu
NeverGiveUp

Antibiyotik kullanirken Quercetin kullanmayin. Igne ya da oral yolla farketmez.

Tadafili grubu ilaclar ya da alfa blokerler prostatik bolgedeki kan dolasimini artirdiklari icin faydali olabilir diye dusunuyorum.

baran

Mesaj gönderen baran »

bende öyle düşündüm ama quercetin antibiyotikle ilgisi ne sizce
NeverGiveUp

Quercetin kismi olsa da antibiyotik yapi iceriyor. Icerdigi bu yapi kullandigin diger antibiyotik ilaclarin etkisini kirabilir. Web uzerinde de quercetinle ilgili bilgi edinebilecegin siteler var, bakabilirsin..

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Galip yazdı:Kadir agbi çok sağol senin verdigin bilgiler bizim için çok değerli ama bu lanetle inişli çıkışlı yıllardır uğraşmak sende biliyon agbi hiç kolay değil
bu donanım haberde 12 nisan tarihinde özgürfbfb isimli bir hasta,tabi anlattığına göre akut safhada uyguladığı ve tamamen kurtulduğundan bahsetmiş bende dedimki onun yaptığı gibi topla tüfekle bir anda saldılarım kazıyalım kökünü artık olur olmaz
bu sabahta 1 kutu tarivit almistım 5 tablet var,doktora 6 kutu daha iğne yazdırdım ilk iğnemi bu sabah oldum öğlende 1 tablet tarıvıt almayı düşünüyordum agbi sen iğneler tabletlerle alındımı etkisini kaybedeblir demişsin şimdi öğlen tablet alsammı diye düşünüyorm
Galip top ve tufek birbiriyle carpisirsa (inhibasyon) olusabilir.Ilaclar birbiriyle cakışmasin...peşpeşe kullanmakta fayda var.slmlar
Merhaba

Mesaj gönderen Merhaba »

Kadir abi seni sürekli sorular sorarak yoruyoruz kusura bakma , sen bizim için marsa gidip gelen ilk insan gibisin. Üç sorum var
1. Geçtiğimiz yaz aylarında sorunların sıfıra indiği 1 aydan uzun bir dönem olmuşmuydu
2. El ve ayak üşümesini ne zaman ve ne düzeyde yaşadın (ya da yaşadınmı)
3. Şu anki tedavini 10 sene önce yaptırsaydın sorunların sence düzelirmiydi (bu hastalığın ancak ,uzun yıllara yayılarak düzelmesinin mümkün olacağını mı düşünüyorsun ) sabrın için teşekkürler
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

ya bu işi çözeceğiz yada bu uğurda ölüp gideceğiz.ölmek var dönmek yok.