Sarı Sperm

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yorgun123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Sarı Sperm

Mesaj gönderen Yorgun123 »

Arkadaşlar merhabalar

Benim kafama takılan sorular var bilen arkadaşlardan yardım istiyorum bende bir çok sempton iyicene iyiye gitti aldığım takviyelerle birlikte şuan iyiyim fakat bu idrar yaparken hafif yanma ile birlikte sarı sperm geçmek bilmiyor bu bir sorun anlamına mı gelir yoksa bunlar kafaya takılıcak şeyler değil midir?

Aldığım takviyeler
C Vitamini
Bromleain ( Sabah - Akşam )
Çoban Çökerten Otu(Yeni başladım sabah akşam öğlen alıyorum)
Birde sabah akşam kendime karanfil çayı yapıyorum bunların dışında önerisi olan var mıdır bromleaini yaklaşık 1-1.5 haftadır kullanıyorum forumda onun faydasının olacağı söylendi zamanla mı açılan bir şey bu renk izlediğim yol sizce doğru mudur ?
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Sarı Sperm

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Yorgun123 yazdı: 07.11.2023 - 01:27 Arkadaşlar merhabalar

Benim kafama takılan sorular var bilen arkadaşlardan yardım istiyorum bende bir çok sempton iyicene iyiye gitti aldığım takviyelerle birlikte şuan iyiyim fakat bu idrar yaparken hafif yanma ile birlikte sarı sperm geçmek bilmiyor bu bir sorun anlamına mı gelir yoksa bunlar kafaya takılıcak şeyler değil midir?

Aldığım takviyeler
C Vitamini
Bromleain ( Sabah - Akşam )
Çoban Çökerten Otu(Yeni başladım sabah akşam öğlen alıyorum)
Birde sabah akşam kendime karanfil çayı yapıyorum bunların dışında önerisi olan var mıdır bromleaini yaklaşık 1-1.5 haftadır kullanıyorum forumda onun faydasının olacağı söylendi zamanla mı açılan bir şey bu renk izlediğim yol sizce doğru mudur ?
Yiyecek olarak

Bitter Çikolata.
Muz
Keçiboynuzu
Ispanak
Ceviz
Balık
Sarımsak
Nar.

İlaç olarak
Maddi gücün iyiyse proxeed plus öneririm pahalı ama çok işe yaradı bende
Yorgun123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgun123 »

Sizin meninin kıvamı nasıldı hocam bende çok parçacık yok hatta yok sayılır ara ara geliyor yanmaya filanda iyi gelir mi bu takviye sizde nasıl bir reaksiyon vermişti
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Yorgun123 yazdı: 07.11.2023 - 16:29 Sizin meninin kıvamı nasıldı hocam bende çok parçacık yok hatta yok sayılır ara ara geliyor yanmaya filanda iyi gelir mi bu takviye sizde nasıl bir reaksiyon vermişti

aynıydı kötüydü bayağı. yazdıgım seyleri sevmiyorsan 3 ay bu ilacı her gun iç çok fark etti bende