mantar testi yapacak güvenilir lab bilen var mı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

mantar testi yapacak güvenilir lab bilen var mı

Mesaj gönderen grismask »

Arkadaşlar, bende fungal prostatit olduğunu düşünüyorum,zaten bir mantar penis testislerde deri döküntüsü ve lezyonlardan,dilde pamukçuğa,saçlarda saçkırana kadar her yerime yayıldı,ben aynı mantarın kan yoluyla prostatımı enfekte ettiğini düşünüyorum.çünkü aç kaldığım zamanlar neredeyse düzelmiş gibi oluyorum.prostat sıvısından ya da başka bir teknikle prostatta mantar olup olmadığını tespit edebilecek düzgün çalışan bir lab bilen var mı?
grismask

Re: mantar testi yapacak güvenilir lab bilen var mı

aynı zamanda bağırsak gazı,ishal gibi semptomlar da zaten yıllardır mevcut,penisteki lezyonları herpes sandılar test negatif çıktı herpes değil yani,deri döküntüsü kaşıntı da mantarı destekliyor,dilde sarı beyaz leke yani pamukçuk,saçlarda deri döküntüsü kaşınma ve lekeler, en sonunda saçkıran ve hormon dengesizlikleri,tam olarak mantar istilası altında vücudum ama tüm doktorlar ilgisiz, bunun testini yaptırmam gerekiyor
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

grismask yazdı:Arkadaşlar, bende fungal prostatit olduğunu düşünüyorum,zaten bir mantar penis testislerde deri döküntüsü ve lezyonlardan,dilde pamukçuğa,saçlarda saçkırana kadar her yerime yayıldı,ben aynı mantarın kan yoluyla prostatımı enfekte ettiğini düşünüyorum.çünkü aç kaldığım zamanlar neredeyse düzelmiş gibi oluyorum.prostat sıvısından ya da başka bir teknikle prostatta mantar olup olmadığını tespit edebilecek düzgün çalışan bir lab bilen var mı?
çoğu özel laboratuvarın bakması lazım hocam. siz örneği aldırmaya bakın forumda adı geçen lablar mutlaka yapıyordur. hocam bunlar hep zamanında aşırı antibiyotik kullanmaktan bağırsak flora deri florası vücudun dengesini bozmak kaynaklı.
hocam diyet denediniz mi bir de probiyotik düzenli kullanmak faydalı olabilir. mantar için doğal şeyler deneyebilirsiniz kekik yağı Hindistan cevizi yağı gibi.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
grismask

Icedive26 yazdı:
grismask yazdı:Arkadaşlar, bende fungal prostatit olduğunu düşünüyorum,zaten bir mantar penis testislerde deri döküntüsü ve lezyonlardan,dilde pamukçuğa,saçlarda saçkırana kadar her yerime yayıldı,ben aynı mantarın kan yoluyla prostatımı enfekte ettiğini düşünüyorum.çünkü aç kaldığım zamanlar neredeyse düzelmiş gibi oluyorum.prostat sıvısından ya da başka bir teknikle prostatta mantar olup olmadığını tespit edebilecek düzgün çalışan bir lab bilen var mı?
çoğu özel laboratuvarın bakması lazım hocam. siz örneği aldırmaya bakın forumda adı geçen lablar mutlaka yapıyordur. hocam bunlar hep zamanında aşırı antibiyotik kullanmaktan bağırsak flora deri florası vücudun dengesini bozmak kaynaklı.
hocam diyet denediniz mi bir de probiyotik düzenli kullanmak faydalı olabilir. mantar için doğal şeyler deneyebilirsiniz kekik yağı Hindistan cevizi yağı gibi.
denedim hocam,normalde bile inatçı bir mantar bu bir de prostat gibi kapalı bir organa girdiyse ancak oradan antifungal antibiyotikler temizleyebilirse temizler bunu.o yüzden bir şekilde tam mantarın ismine kadar bulunup antibiyotik başlamam gerekiyor. murat binbay'a gitmeyi düşünüyorum o belki yapıyordur,biraz tuzlu bir yer tek sıkıntısı o
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

deneyin hocam. umarım bulursunuz. bana kalırsa cildiyeye de gözükmekte fayda var.
bulursanız uzun süreli ilaçla geçer inşallah. bu konular biraz genetik ile de alakalı. benim bu ciltteki mantar nerdeyse çocukluktan beri dönem dönem olur, tekrarlar, geçer. yazın güneş, terleme, yağlı cilt yapısı. bir de stresin bağışıklık sistemine etkisi var.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.