Benim hikayem birde vefa

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Benim hikayem birde vefa

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Herkese merhaba sizleri hiç tanımasam da her gün yazılarınızı okudum Ağrı’dan uyuyamadıgım gecelerde ve hastanenin yeşil alan bölümlerini en iyi bizler biliriz o zamanlarda bu forum hep umut oldu ..testis agrısı ile başladı herşey varikosel dediler ameliyat oldum agrı geçmedi psikolojik dediler antidepresan kullandım sonra penis ucu da ağrıyınca 1.5 yıl önce bu forum ile tanıştım Zafer hocaya gittim bol loko vardı salgıda 2 kürde 1 2 ye düştü sonra agrılar devam vitamin şu bu derken git gelli zamanlarda azaldı agrılar 60 igne yedim 20 kutu antibiyotik aldım ama uğraştım hep çok ağrılı zamanlar geçirdim şuan arada küçük sızılar oluyor vitamin kullanıyorum sadece yeni yakalanan arkadaşlar geçecek geçiyor ha bu arada çok yoruldum zestat diye bi antidepresan kullanıyorum kasları gevşetip uyutuyor
Akın 3434

Re: Benim hikayem birde vefa

Eskiye kıyaslamak mümkün degil rabbim o acıları kimseye yaşatmasın Mast iyi gelmiyor doktorlara inanmayın cimere yazsanız nolacak dayım doktor oda psikolojik diyordu degil ama ruh sağlığını mahvetti öğretmenim bide hep topluluk önündeyim aşılıyor geçecek acı baharat gazlı şeyler hala yiyip içmiyorum Mayıs geldi içlik hala var dikkat etmek zorundayız ha bu arada cinsel yolla bulaş olmadı neden oldu belki Mast yapmaktan belki hemoroid tetikledi bilemiyorum yüreği güzel insanlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

İyi olduguna cok sevindim akın kardesim sifan daim olsun.
Akın 3434

Teşekkür ederim kadır abi ellerinden öperim ..lütfen yeni yakalanan arkadaşlar psikolojik diyen doktordan uzak dursun birde cinsel perhiz yapın Mast mahvediyor hep nüks olur vitamin alın b12 ve magnezyum alın kas ve sinir problem bizde zaten iyi gelir çok çıkmaza girdiğimiz zamanlar oluyor ama agrılar hafifliyor belli bir kontrol noktasına geliyor sanırım uzun bir süre kontrol altında tutmalıyız saygılar herkese
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Akın 3434 yazdı:Teşekkür ederim kadır abi ellerinden öperim ..lütfen yeni yakalanan arkadaşlar psikolojik diyen doktordan uzak dursun birde cinsel perhiz yapın Mast mahvediyor hep nüks olur vitamin alın b12 ve magnezyum alın kas ve sinir problem bizde zaten iyi gelir çok çıkmaza girdiğimiz zamanlar oluyor ama agrılar hafifliyor belli bir kontrol noktasına geliyor sanırım uzun bir süre kontrol altında tutmalıyız saygılar herkese
Abi magnezyum b12 kendimiz kullanabiliyozmu bende yoğunsac ve kıl dökülmesi var sizde benzer şikayetler oldumu
Akın 3434

Kullanabilirsiniz kas ve sinir sistemine faydası vardır ama dozunda kullanılmalı..hayır olmadı hormonal bi durum olabilir stres kaynaklı olabilir sizinki ilaçlarda yapabilir