Intra Prostat Enjeksiyon Yapan DR'lar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
dumanadam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Re: Intra Prostat Enjeksiyon Yapan DR'lar

Mesaj gönderen dumanadam »

zuspat,anlaşılan kavgaya ve hakarete bilenmiş forumda bekliyorsun.Sinirlerin çok yıpranmış galiba.Ben hastalığı tedavi ettirmek için şimdiye kadar fazla uğraşmadım.Şu ana kadar da antibiyotik tedavisi alamadım.Sadece brokülü kürü tedavisini yaptım ama biç bir yararını göremedim.Evli olduğum için tedaviye başlamak istiyorum artık.Benim şikayetlerim cinsel ilişkiden sonra perine bölgesinde 2 saat kadar şiddetli ağrılarım oluyor.Neyse ben de enjeksiyon yaptırırsam tecrübelerimi bu foruma yazarım.Sen de biraz sakin ve yapıcı olmaya çalış.Hepimiz birbirimize destek olmalıyız.Ben yazdıklarımı okudum,evet biraz uslübumda sıkıntı var.Özür diliyorum herkesten.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Öncelikle burda tartışmaya ve birbirimizi kırmaya gerek yok arkadaşlar. Hepimizin derdi ortak dumanadam kardeşim ben de hiç tedavi olmadım ilk defa tedavi olcam ben yeni sayılırım 2-3 aylık bi mevzu sana tawsiyem hiç bi doktora gözükme zamanın ve maddi durumunda varsa konyaya mehmet ardıç hocaya git ben bu haftaiçi orda olucam nasip olursa sabah hocayla telefonda görüştüm gerçkten insancıl biri konuşmasından da belli önce ilaç tedavisi uygularım enjeksiyon son aşamada olur dedi gerekli testleri yaparız dedi nasip olursa salı ya da çarşamba orda olucam en azından bizim dilimizden anlayan bi hoca var Rabbim hepimize şifa versin
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Sen iyi misin? ne tartışması ne beklemesi sadece senin gereksiz çıkışına söyledim bunları tartışma değil sana yol gösteriyorum neyse salla bu yazacağımı da anlamazsın zaten o yüzden yazmıyorum sana birşey..
HAMDYALNIZSANADIR

Yaz dostum yaz bizim bizden başka dostumuz yok :roll:
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Yaz dostum yaz bizim bizden başka dostumuz yok :roll:
O zaman sakin ol bu uzun bir süreç hemen hop iyileşme olmuyor zahmetle azimle şifa verecektir Allah elbette... Hakkını helal et ben de sinirli davrandım... Levent beyin facebook prostatit sayfasında ve varikosel sayfasında hastalar aynı ve yazılanlar aynı birinde ameliyat ile iyileşme oldu diğerinde enjeksiyon ile tüm sıkıntılarından kurtuldu gibi... Konyadaki doktor en mantıklısı bu seçimde...
HAMDYALNIZSANADIR

Helal olsun kardeş sen de helal et
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaslar selamlar,
Daha oncede birkac defa yazdim yine yaziyorum...istanbuldaki enjeksiyoncudan fayda gormedim.Bu forumdada fayda gormeyen 3-4 kisi olmasi lazim.Ama konyadaki dr dan fayda gorenleri izliyorum.Kenan rumuzlu arkadasimizda iyi oldugunu soyluyor.Tabi onemli olan nuks olmamasi.Buda bakterilerin tamamen yok olmasi ile ilgili.
tolgataylan

Mesaj gönderen tolgataylan »

............
tolgataylan

kadir yazdı:Arkadaslar selamlar,
Daha oncede birkac defa yazdim yine yaziyorum...istanbuldaki enjeksiyoncudan fayda gormedim.Bu forumdada fayda gormeyen 3-4 kisi olmasi lazim.Ama konyadaki dr dan fayda gorenleri izliyorum.Kenan rumuzlu arkadasimizda iyi oldugunu soyluyor.Tabi onemli olan nuks olmamasi.Buda bakterilerin tamamen yok olmasi ile ilgili.
Evet kadir biride benim 5 enjeksiyon yaptırdım ama değişmedi hatta 8 yıldır bakteri tespit edilemiyordu bu sene bakteride çıktı..
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

tolgataylan yazdı:
Evet kadir biride benim 5 enjeksiyon yaptırdım ama değişmedi hatta 8 yıldır bakteri tespit edilemiyordu bu sene bakteride çıktı..
Hangi hastahane de hangi doktor ile çıktı bakteri
alican48

Mesaj gönderen alican48 »

Zuspat yazdı:
HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Yaz dostum yaz bizim bizden başka dostumuz yok :roll:
O zaman sakin ol bu uzun bir süreç hemen hop iyileşme olmuyor zahmetle azimle şifa verecektir Allah elbette... Hakkını helal et ben de sinirli davrandım... Levent beyin facebook prostatit sayfasında ve varikosel sayfasında hastalar aynı ve yazılanlar aynı birinde ameliyat ile iyileşme oldu diğerinde enjeksiyon ile tüm sıkıntılarından kurtuldu gibi... Konyadaki doktor en mantıklısı bu seçimde...

Dostum iki sayfaya da baktım. Hatta 2 varikosel bir tanede prostatit sayfası var. Hastalar aynı demişsin ama ben göremedim. Nerede tam olarak?
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

tolgataylan yazdı:
8 yıldır bakteri tespit edilemiyordu diyorsunuz da bu süre icinde tekrar mikrop kapmış olma ihtimaliniz olamaz mı. ?
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Ekrm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Ekrm »

Dumanadam bence konyada ki doktora git orda tedaviyi dene ... Eğer Vaktin varsa tabi ama gidip gelmen zor olacaksa....Levent dokturuda deneyebilrsin.. ama benim burda gördüğüm levent doktorda enjeksiyon yaptıranlar iyileşmemiş... birde levent doktorun ejeksiyon tedavisi uygulayanlardan birinin profilin buldum ... iyileşen kişilerin resmini paylaşmış ya orda bıyıklı bir adam var.. onun proflini veriyorum bu adama bi ulaş bakalım tam anlamıyla iyileşmişmi...

https://www.facebook.com/orhan.ors1
tolgataylan

Sabir yazdı:
tolgataylan yazdı:
8 yıldır bakteri tespit edilemiyordu diyorsunuz da bu süre icinde tekrar mikrop kapmış olma ihtimaliniz olamaz mı. ?
İmkansız ;)
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Ekrm yazdı:Dumanadam bence konyada ki doktora git orda tedaviyi dene ... Eğer Vaktin varsa tabi ama gidip gelmen zor olacaksa....Levent dokturuda deneyebilrsin.. ama benim burda gördüğüm levent doktorda enjeksiyon yaptıranlar iyileşmemiş... birde levent doktorun ejeksiyon tedavisi uygulayanlardan birinin profilin buldum ... iyileşen kişilerin resmini paylaşmış ya orda bıyıklı bir adam var.. onun proflini veriyorum bu adama bi ulaş bakalım tam anlamıyla iyileşmişmi...

Sen niye ulaşmıyorsun bak herkes kendi çapında yardım etmeye çalışıyor herkes elinden geleni yapıyor...
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Tolgataylan ;
Neden imkansız ki daha açıklayıcı yazarsan sevinirim. 8 sene içinde hiç ilişki mi yaşamadin yoksa evlisinde evlilik dışı iliskiye mi bulasmadin.

Bu sene çıkan bakteri neydi ve nasıl çıktı?
(Akıntı Kültürü mü meni kültürü mü . Pcr ile mi bakıldı yoksa klasik kültür de mi üredi)
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

Zuspat yazdı:
Ekrm yazdı:Dumanadam bence konyada ki doktora git orda tedaviyi dene ... Eğer Vaktin varsa tabi ama gidip gelmen zor olacaksa....Levent dokturuda deneyebilrsin.. ama benim burda gördüğüm levent doktorda enjeksiyon yaptıranlar iyileşmemiş... birde levent doktorun ejeksiyon tedavisi uygulayanlardan birinin profilin buldum ... iyileşen kişilerin resmini paylaşmış ya orda bıyıklı bir adam var.. onun proflini veriyorum bu adama bi ulaş bakalım tam anlamıyla iyileşmişmi...

Sen niye ulaşmıyorsun bak herkes kendi çapında yardım etmeye çalışıyor herkes elinden geleni yapıyor...

Zuspat ben zaten adamı ekledim mesaj yolladım adam kabul etmedi mesajımada dönmedi.. tanımadığından ark isteğini kabul etmemiş olabilr.. belkide mesajım junk a düşmüştür o yüzden dönmemiş olabilir. en azından bir kaç kişi eklerse adam belki dönüş yapar diye söyledim..
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Onu ben baya önce ulaşmaya çalıştım arkadaşlarına da ulaşmaya çalıştım... Sorun şurda bu hastalıkta insanlar herkese yardım etmeye çalışıyor ama buradaki adamlar mesaja dönmüyor bile... Nasıl iş anlamadım gitti...
Ekrm

Mesaj gönderen Ekrm »

Zuspat ben bu hastalığın tedavisini bana bir doktor yapsa ve iyileşsem bana onla ilgili sorular sorsalar ben seve seve çok detaylı anlatırım yaşadıklarımıda başka biri çekmesin diye.. o yüzden bana levent doktorun paylaştıkları kolpa geliyor...
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Ekrm yazdı:Zuspat ben bu hastalığın tedavisini bana bir doktor yapsa ve iyileşsem bana onla ilgili sorular sorsalar ben seve seve çok detaylı anlatırım yaşadıklarımıda başka biri çekmesin diye.. o yüzden bana levent doktorun paylaştıkları kolpa geliyor...
Ekrm ikimizde aynı fikirdeyiz. özellikle de varikosel sayfasındaki adamlar ile prostatit sayfasındaki adamlar aynı i di bunu forumda dile getirdim hoop varikosel sayfasındaki fotolar silinmiş demek ki iyi takip ediliyor bu forum...
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen deva »

benim arkadaşım iyileşti hatta fotoğrafını da face sayfasından paylaştı hoca.iyi ancak 2,2.5 ay sonra hafiften idrar şikayetleri tekrar başladı.ancak cinsel anlamda yaşadığı sıkıntılar bitmiş.cinsel anlamda bir sıkıntısı yok.tekrar iğne oluyor.yaptığı iğne sayısı 13 olmuş.ayrıca ilaçta yazmış.ilaç kullanıyor arkadaşım
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

deva yazdı:benim arkadaşım iyileşti hatta fotoğrafını da face sayfasından paylaştı hoca.iyi ancak 2,2.5 ay sonra hafiften idrar şikayetleri tekrar başladı.ancak cinsel anlamda yaşadığı sıkıntılar bitmiş.cinsel anlamda bir sıkıntısı yok.tekrar iğne oluyor.yaptığı iğne sayısı 13 olmuş.ayrıca ilaçta yazmış.ilaç kullanıyor arkadaşım
13 tane enjeksiyon olmuş ama tam olarak iyileşememiş öyle mi? neden konyadaki doktora gitmemiş ki.çok çok ucuza bu hastalıktan kurtulabilirdi.bir servet ödemesine ne gerek var..
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Böyle giderse Konya'daki sıktırsa fiyatı aynı yere çekecek ))
deva
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen deva »

evet haklısınız.ilk on iğneye iğne başı 750 tl vermiş.sonraki 3 iğneye de iğne başı 600 tl vermiş yanılmıyorsam.tahlillere de 1200 tl vermiş.konyadaki doktordan haberi yokmuş galiba.söyliyecem ona.şimdiye kadar 15 000 tl si gitmiş.her seferinde istanbula git gel.uçak parası.otel derken bir sürü parası gitmiş.
"O kimseler ki, başlarına bir musibet geldiğinde 'Biz Allah'ın kullarıyız; dönüşümüz de ancak Onadır' derler."
Bakara Sûresi, 2:156

"Beni yediren ve içiren Odur. Hastalandığımda bana şifa veren de Odur."
Şuarâ Sûresi, 26:79-80.
HAMDYALNIZSANADIR

Kesinlikle konyadaki doktora gitsin yarın genel durumumu paylaşcam şuan uzun uzadıya yazamıyorum