KONYADAKİ DOKTOR HAKKINDA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: KONYADAKİ DOKTOR HAKKINDA

Mesaj gönderen Sabir »

DarKDayS yazdı:Bu enjeksiyon tedavisini yaptırmadan önce son bir kez daha düşünün derim arkadaşlar!
Bugün bu konuyu kendi doktorumla konuştum, bana bu şekil bir tedavi yaptırmamı hiç önermedi. Bu uygulama 1965 ve 1970 yılları Zaman'ında ve sonrası Rusya da uygulanmış ama hiç iyi bir sonuclar elde edilmemiş. Evet ilk dönemler rahatlamar oluyor ama sonrası için cok kötü olabileceğini söyledi,,, bu şekil bir tedavi iyi sonuclar vermiş olsaydı günümüz Rusya sında bu tedaviyi önerilerdi ve uygulayan hiç bir doktor olmadıgını söyledi. O yüzden dikkatli olalım derim iyi araştıralım ve daha iyi sonuclar elde edelim ona göre hareket edelim. Ben bu bizim forum gibi Rusya'daki bu hastalıkla uğraşan insanların forumunu takip ediyorum ama hiçbir enjeksiyonla ilgili konu başlığı görmedim.
Günümüz rusyasinda yaparlardi ya da günümüz almanyasinda bulurlardi demekten vazgecelim artik. Mikrop buluyoz laboratuvar a guvenemiyoruz tedavi secenegi var ruslar yapardi diyoz. Ozaman arastirip kendimizi yormanin ne manasi var. B.k yemiş ruslar. Inşallah güzel ülkem bu konuda ilerlerde biz rusyaya değil ruslar buraya gelip tedavi olur.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Öncelikle ben hocayla para muhabbetine girmedim param olduğu için vs değil bunalmıştım çünkü şimdi oteldeyim buranın manewi havasını da soludum bna çok iyi geldi kardeşim tahlil sonuçlarımda herşey normaldi o yüzden git gel yapmak ve antibiyotikle uğraşmk istemedim çünkü daha önce 28 gün kullandım ve midemi ve bağırsaklarını mahfetti o yüzden tedawi olurken diğer organlarımın zarar görmesini engellemk istedim hocayla da konuştum o da haklısın dedi mide koruyucu alsam o da antibiyotiğin etkisini azaltıyo zaten inatçı bi mikrop o yüzden tekrar antşbiyotiğe bulaşmak istemedim enjeksiyonun olumlu etkisine bakıp ona göre dewam etme kararı aldık hoca çok açık ve net garanti veremiyo tabiki de ki garanti verse daha ben inanmam Allah isterse o zamn bu hastslıkları bizden alır gerisi boş Allahın ol demesi yeterli olur kardeş sana tawsiyem ben candina mikrobundan şüpheleniyorum bu hastalık geçmZse candşna diyetine ağırlık vercem araştırdım candşna paraziti prostatite sebep olabiliyo yıllarca vücutta saklanıp kişinin en savunmasız halinde ortaya çıkıyo kişinin yaşam kalitesinş artırmk da kişinin kendi elinde memleketime dönünce candşnays dewam etcem diyeti c.tesiden beri uyguluyorum sadece bugün uymadım candşna ve spora dewam edicem beynime hasta olmadığımı kabul ettircem sana da tawsiyem seninde bu şekikde ilerlemn hayırlı geceler kardeşim
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Kardeş geçmiş olsun. Enjeksiyon da kullanılan ilaçların adını yazar mısın ? 35 tl tuttu dışardan aldım dediğine göre listesi vardır elinde. Bir de bunlar sabit mi herkese bu ilaçları mı enjekte ediyor acaba ?
dumanadam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen dumanadam »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kardeşim ben tokattan geldim 120 tl yol ücreti 52 tl muayene ücreti 250 tl enjeksiyon ücreti 37 tl enjeksiyon için gerekli ilaçların ücreti bir de otel parası 2-3 saat ağrı sızı oluyo makattan girdiği için oturamıyosun o yüZden orobüse binip memlekete gitmeyi gözüm kesmedi 60 tl de otele verdim telde görüşmek istersende detaylı bilgi verebilirim özelden yazarsan eğer Rabbim herkese şifa versin
Allah razı olsun kardeş,Allah şifa versin.
dumanadam

Allah hepimize şifa versin
dumanadam

Kaç enjesiyon yapmayı düşünüyor hoca.Tedavi planlaması nasıl kardeş,onu da yazar mısın?
HAMDYALNIZSANADIR

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

Doktor öncelikle gidişata etki tepkiye bakıyo arkadaşlar para göz biri değil illa yapacaz demiyo inan ilaçlara hiç bakmadım reçeteyi bulursam burdan paylaşırım hepimize geçmiş olsun arkadalar
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Sana zahmet herhangi bir eczanede den öğrenebilirsin aldığın ilaçları ya da Dr nin reçetesinden
DarKDayS
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen DarKDayS »

Günümüz rusyasinda yaparlardi ya da günümüz almanyasinda bulurlardi demekten vazgecelim artik. Mikrop buluyoz laboratuvar a guvenemiyoruz tedavi secenegi var ruslar yapardi diyoz. Ozaman arastirip kendimizi yormanin ne manasi var. B.k yemiş ruslar. Inşallah güzel ülkem bu konuda ilerlerde biz rusyaya değil ruslar buraya gelip tedavi olur.[/quote]

İnşallah dediğin gibi olur. Herkes istediğini yaptırabilir tabiki. Herkes istiyor biran önce saglıgına kavuşmak ve zor bir hastalıkla uğraşıyoruz bunu da biliyoruz işte olmayınca olmuyor hemen.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Fiyat 100 tl iken 250 tl ye çıkması hoş olmamış iyileşmek için para pul hiç önemli değil fakat bu işin ticarileştiğini gösteriyor malesef
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

İşe yarayan bir tedavi de 250 tl imkanı olanlar için fazla bir mebla değil..bir önceki forumda bu tedavi yöntemini doktorlar arasında yaygınlaştırmak için az emek harcamadık. Sonuçta bazı hekimler tarafından geçerli bir yöntem olarak görülmeye başlandı. gitmeye imkanı olanlar bu gibi fırsatları kaçırmasın.Bunu eskiden bir doktor bile enjeksiyon tedavisi yapmaz iken bu yönde harcanmış emekler için söylüyorum. O zamanlar en azından prostatit için türkiyede uygulanan ve millete umut olacak bir tedavi olsun diye verildi bu uğraşlar.

Şimdilerde ise bu yöntem ile iyileşmiş insanlar var. Bu insanlar eskiden verilen uğraşları bilselerdi keşke.bu günlerin kıymetini daha iyi anlayabilirlerdi.