Zafer Hocaya ilk muayenem

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
memo42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Zafer Hocaya ilk muayenem

Mesaj gönderen memo42 »

Öncellikle hepinize geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşiriniz.Bugün hocama gittim.Kısaca hikayem 1,5 sene önce idrarı tam yapamama,idrarda tazyiksizlikti.Bu süreçte hepiniz gibi bir kaç farklı üroloji doktorunu gezdim dalga geçeninden tutun prostatit ne ya okuyonuz okuyonuz kendinizi hasta ediyonuz diyen doktorlar bile çıktı.En sonunda forumu buldum Kadir abinin yazılarını tek tek okudum özelden kafama takılan şeyleri sordum sağolsun sıkılmadan cevapladı.Hiç ağrım olmaması sebebiyle bazen bende prostatit değilimdir diye düşünmüştüm ama idrar problemlerim geçmeyince prostat sıvısından lökösit ölçtürüp kesin tanı koydurmak istedim.Zafer Hocama tek tek anlattım her şeyi ve hocam beni güzelce dinlendi problemlerimle ilgilendi çok soru soran evhamlı bir insan olsam bile gayet güzel benimle ilgilendi bunu yazma sebebim hoca dinlemez diyen arkadaşlarımız için beni gayet iyi dinledi siz öyle düşünüyorsanız yinede saygı duyarım.Prostat masajını gözümde çok büyütmüştüm acılı bir işlem olacak diye düşünüyordum şimdi yalan yok benim fissürüm olması sebebi ile acı çektim ama inanın dayanılmaz değil eminim hala bunu yaptırmaktan çekinenler vardır aramızda ama bu hastalığın teşhisi bu şekilde oluyor.Hocam canavar gibi sıvıyı alıp ben daha idrarı vermeden sonuçlarımı getirdi ve 14-16 lökösit çıktı artık hastalığım belli oldu.Hocam sıcak su oturması ve 6 iesef iğne bitince tarivid bir kutu ve detrusitol yazdı ben bunların üstüne forumdan okuyup öğrendiğim bromelain,cranbery ve propolis aldım.Sizinle sürecimi paylaşıp neler olacağını hep birlikte görmenizi istedim.Tedavi ücretlerini merak edenler özelden yazabilir çok uzattım kusura bakmayın tek diyeceğim lütfen prostat sıvısından lökösit ölçümü yaptırın ve teşhisinizi koydurun.Ben Zafer Hocamdan çok memnun kaldım.Takdir sizin............
Tosun4228

Re: Zafer Hocaya ilk muayenem

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Tedavi ücretini özele mesaj atarmısın
Bigalı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bigalı »

Merhaba özelden fiyat verebilirmisiniz lurfen
edem

Mesaj gönderen edem »

burdan verilebilir şart degil ki özel neticede herkesin yararına
mrt33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen mrt33 »

kardeşim bende zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum tedavin ne durumda iyi geliyor mu ilaçlar?